Bitcoin Forum
May 22, 2024, 12:22:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Vanitygen den Adresi 2 Gündür Alamadım. ( Çözüldü )  (Read 2070 times)
xRaVeNx (OP)
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
December 24, 2015, 08:17:44 AM

hocam bi kere şu konuda netleşelim durum tamamen rastgele yani orada yazan %75 falan tıraş bir önemi yok.
program rastgele metin oluşturup bunun sha256 hashını alıyor.
olay bundan ibaret.

Anladım hocam bunu söylemen iyi oldu çünkü cidden yüzdeli bir işlem yapıldığını düşünmeye başlamıştım. Teamviewer bilgilerini özelden gönderdim müsaitsen bağlanırsın hocam. Zaten şuan işlemciden dolayı pek birşey yapamıyorum.
Cheesy hocam bağlanırım o an bulur falan görürüm ss alırım btc ni çalarım bunları düşünmen lazım, olmaz .d
Hocam sende bizi teknoloji körü yaptın yeni adres alamıyacağız sanki Smiley. Yeterki şu durum düzelsin.
Not: Bir üstte yazdığım yazıyıda okurmusun hocam.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
December 24, 2015, 08:23:28 AM

program ekran kartını faaliyete sokmadan 15 mh hız göremessin zaten bulmuştur o merak etme, zaten gerek yok alttarafı 6 karakter uygun bi hash üretecen.
xRaVeNx (OP)
Legendary
*

View Profile
December 24, 2015, 08:29:29 AM

program ekran kartını faaliyete sokmadan 15 mh hız göremessin zaten bulmuştur o merak etme, zaten gerek yok alttarafı 6 karakter uygun bi hash üretecen.
Tamamdır sonunda işlemci ile birtane buldu. Fakat nedendir bilmiyorum ekran kartıyla kulamıyor çok garipsedim. O ilk attığım fotoğrafdaki cpu gpu hash filan yazıyor ve sonuç vermiyor. Ekran kartıyla tarıyamıyor galiba.
Edit: Ekran kartıyla tekrar taratıyorum ve zorduğu arttırdım bakalım böyle sonuç vericekmi merak ediyorum.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
December 24, 2015, 08:34:19 AM

hocam ceviz kıracağı değil ki bu kolayla olmadı zor koyalım farketmez bence Cheesy aman neyse bulmuş sonunda, hadi kolay gelsin.
xRaVeNx (OP)
Legendary
*

View Profile
December 24, 2015, 08:39:20 AM

hocam ceviz kıracağı değil ki bu kolayla olmadı zor koyalım farketmez bence Cheesy aman neyse bulmuş sonunda, hadi kolay gelsin.

Pattern: 1RAVEN
Address: 1RAVENbT6tSdWUze662xPB5GeyrPrc8xg
Ekran kartıyla sonunda sonucu aldım Hayırlı olsun Smiley. Şimdi Bitcoin çekirdeğini kurmaya geldi pcye Smiley. Artık Bir Siftah Yaparsın abisi Smiley

İşlemci ile ilgili Ayar Olarak "vanitygen64.exe -q -k -o file.txt -i 1RAVEN"
Ekran kartı ile ilgili Ayar Olarak "oclvanitygen.exe -D 0:0 -v -s -b 128 -g 256x256 -k -o defter.txt -i 1RAVEN" Kodlarını Kullanarak sonuç aldım. Referans Olması Dileğiyle.

Sorun Çözülmüştür.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
December 24, 2015, 09:08:32 AM

hocam bi kere şu konuda netleşelim durum tamamen rastgele yani orada yazan %75 falan tıraş bir önemi yok.
program rastgele metin oluşturup bunun sha256 hashını alıyor.
olay bundan ibaret.

Anladım hocam bunu söylemen iyi oldu çünkü cidden yüzdeli bir işlem yapıldığını düşünmeye başlamıştım. Teamviewer bilgilerini özelden gönderdim müsaitsen bağlanırsın hocam. Zaten şuan işlemciden dolayı pek birşey yapamıyorum.
Cheesy hocam bağlanırım o an bulur falan görürüm ss alırım btc ni çalarım bunları düşünmen lazım, olmaz .d
arkadaşı niye yoruyorsun ki direk adresi üret ver  Grin
mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
December 24, 2015, 10:29:57 AM

Beyler cahilliğimi affedin, bu adreslerin amacı nedir? Neden uğraşıyorsunuz?
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
December 24, 2015, 10:39:52 AM

özel bir amacı yok hocam sadece kişiye özel ilk 4-5 veya 6 karakterini kendimiz belirleyebiliyoruz bir nebze olsun karışıkılğında önüne geçebiliyor.
mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
December 24, 2015, 11:14:30 AM

özel bir amacı yok hocam sadece kişiye özel ilk 4-5 veya 6 karakterini kendimiz belirleyebiliyoruz bir nebze olsun karışıkılğında önüne geçebiliyor.

Tamamdır anladım, özel araç plakası gibi birşey yani..
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: