Bitcoin Forum
June 17, 2024, 03:56:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: İmza kampanyası olayı  (Read 4639 times)
ch3gue (OP)
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
December 29, 2015, 12:14:19 AM

Arkadaşlar az önce bir konu açmıştım. ve saolsunlar arkadaşlar yardımcı oldu spam gibi görünmesini istemem açıkcası arkadaşlardan birinin verdiği 4 linki inceliyorum ama imza kampanyası konusunda aklıma bir şey takıldı anladığım olay şu yanlışmı lütfen düzeltin..

Öncelikle bu sitedeki üyeliğimizi yükseltiyoruz..
ardından imza kampanyalarına katılıp ordan para kazanıyoruz ama aklıma takılan soru şu bu sitedeki üyeliğimizi nasıl yükselticez yeni konular açarakmı yoksa mesajlara cevap vererekmi.
herzlos1985
Hero Member

Activity: 662
Merit: 501

View Profile
December 29, 2015, 12:19:11 AM

Arkadaşlar az önce bir konu açmıştım. ve saolsunlar arkadaşlar yardımcı oldu spam gibi görünmesini istemem açıkcası arkadaşlardan birinin verdiği 4 linki inceliyorum ama imza kampanyası konusunda aklıma bir şey takıldı anladığım olay şu yanlışmı lütfen düzeltin..

Öncelikle bu sitedeki üyeliğimizi yükseltiyoruz..
ardından imza kampanyalarına katılıp ordan para kazanıyoruz ama aklıma takılan soru şu bu sitedeki üyeliğimizi nasıl yükselticez yeni konular açarakmı yoksa mesajlara cevap vererekmi.

Sorunuzun cevabını siz vermissiniz zaten fakat mesajlara verdiginiz cevaplar sacma yada konu ile alakasız olmaması gerekiyor..
ch3gue (OP)
Newbie
*

View Profile
December 29, 2015, 12:20:45 AM

peki bu konular %100 bitcoin ile olmasımı gerekiyor öyle ise mesela musluk sistemi ile ilgini bir konu açabilirmiyim mesela deneyimlerime göre şu site cidden iyi bir miktar veriyor diye site paylaşabiliyormuyum ?
herzlos1985
Hero Member

Activity: 662
Merit: 501

View Profile
December 29, 2015, 12:24:04 AM

Açacağın bölüme uygun olması yeterli %100 bitcoin ile ilgili olması gerekmiyor..Faucetlerle ilgili konu açabilirsin fakat forumda açılmış benzer başlıklar varsa oraya msj atman gerekir..
ch3gue (OP)
Newbie
*

View Profile
December 29, 2015, 12:28:51 AM

Faucetlerle ile ilgili açmayı planlıyorum teşekkür ederim yardımların için cok sağol.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
December 29, 2015, 04:18:01 AM

Faucetlerle ile ilgili açmayı planlıyorum teşekkür ederim yardımların için cok sağol.

Umarım referans linklerle dolu bir faucet konusu açmayı düşünmüyorsundur. Emeklerine yazık olur
ch3gue (OP)
Newbie
*

View Profile
December 29, 2015, 07:43:44 AM

internette sıklıkla görüyorum ama ref linklerini vermiyicem emin olabilirsin normal linklerini veririm çünkü zaten sordum dedim ya link paylaşmak yasakmı diye.
pandacoin
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1000

View Profile
December 29, 2015, 02:14:10 PM

internette sıklıkla görüyorum ama ref linklerini vermiyicem emin olabilirsin normal linklerini veririm çünkü zaten sordum dedim ya link paylaşmak yasakmı diye.
Referanslı link paylaşımı spam kabul edilir ve konu silinir. Eğer ısrarla aynı şeye devam edilirse hesap uçurulabilir.
Zonnk
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile WWW
December 29, 2015, 02:20:31 PM

mesaj yaz konu aç amacın reklam değil bilgi dağıtmak olsun . Sen millete birşeyler ver ki sana geri dönüşü olsun 'Karma'

dr1980m
Hero Member

Activity: 938

View Profile
December 29, 2015, 03:05:24 PM

Gerçekten güzel bir sistemi, reklam amaçlı değil de bilgilendirme amaçlı referans linki olmadan doğru bölüme açarsan sıkıntı olacağını sanmıyorum.. Ama burayı  faucet reklam yeri gibi kullanırsan hem konun silinir, hem de ceza alabilirsin.. Bu arada ben konulara referanslı link eklenmesinde de bir sakınca görmüyorum ama kararı adminler verir..
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
December 29, 2015, 08:21:07 PM

Üyeliği  yükselmesi olayını yeni başlayanlar forum bölümündeki yukardaki sabit başlıklardan öğrenebilirsin. Eğer senin açtığın konu daha önce biri açmışsa hoş karşılanacağını sanmıyorum.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
Account Supplier
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 252

View Profile
December 29, 2015, 11:23:06 PM

Yeni konu açıp açmaman önemli değil. Her 14 günde bir aktiviteler değişir. Bu aktivite dönemlerinde en az 1 mesaj atmış olman lazım ki aktiviten ve rankın artsın.
Basitçe her gün 1 mesaj yazmak 1 aktivite puanı toplamak gibi. 14 ve katlarında ise bu puanlar takılıp kalır bir sonraki dönemde +14 olarak yansır.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
      ██            ▀▀███▄▄
    ██                  ▀███▄
   █       ▄▄  ▄▄         ████
  █        ██  ██          ████
 █       ███████████        ████
█        ███████████         ████
█        ████                █▀ ▀▌
█        ██████████           ▄█▄
█        ██████████          ████▌
█        ████               ▐████
 █       ███████████        ████
  █      ███████████       ████
   █       ██  ██         ████
    ██     ▀▀  ▀▀       ████▀
      ██            ▄▄████▀
        ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
▄███▄
███████████████████████
██                   ██
██ ░███████████████░ ██
██                   ██
▀███ ░███████████████░ ███▀
▄  ▀█                   █▀  ▄
██▄    ███████████████    ▄██
████▄                   ▄████
██████▄               ▄██████
████████             ████████
██████▀  ▄██▄   ▄██▄  ▀██████
████▀  ▄██████▄██████▄  ▀████
██▀  ▄█████████████████▄  ▀██

WHITEPAPER
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
██▄     ███████     ▄███
████     █████     █████
████ ▌    ███▌     █████
████ █     █▌ ▐    █████
████ ██      ▐█    █████
████ ███    ▐██    █████
███▀ ▀███   ███    █████
█▀     ▀██ ██▀      ▀███
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
█████████████▀    ▀█████
██░▀████████▌      ▀████
██░   ▀████▀        ▀███
██                 █████
███                █████
█████              █████
██████           ▄██████
█████▀         ▄████████
███▄▄      ▄▄███████████
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
████████████▀▀    ▐█████
███████▀▀     ▄▀  ▐█████
███▀▀       ▄▀    ██████
██░       ▄▀      ██████
████▄▄  ▄▀       ███████
████████▄        ███████
█████████        ███████
██████████ ██▄▄ ████████
████████████████████████
.██████████████████████
akustik
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

View Profile
December 30, 2015, 08:45:36 AM

Yeni konu açıp açmaman önemli değil. Her 14 günde bir aktiviteler değişir. Bu aktivite dönemlerinde en az 1 mesaj atmış olman lazım ki aktiviten ve rankın artsın.
Basitçe her gün 1 mesaj yazmak 1 aktivite puanı toplamak gibi. 14 ve katlarında ise bu puanlar takılıp kalır bir sonraki dönemde +14 olarak yansır.

Yani sen kısaca boş vakitlerinde forumda vakit geçir, ortalığa rahatsızlık vermeden istediğin konuya ortalama günde bir mesaj yaz.. Böylece zamanla üyeliğin gelişecek..
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
January 07, 2016, 10:29:41 AM

Yani sen kısaca boş vakitlerinde forumda vakit geçir, ortalığa rahatsızlık vermeden istediğin konuya ortalama günde bir mesaj yaz.. Böylece zamanla üyeliğin gelişecek..

Forumda spam olmadan mesaj yazma sınırı varmı ?
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
January 07, 2016, 10:37:14 AM

Forumda spam olmadan mesaj yazma sınırı varmı ?

Spam olmadığı sürece üst bir sınır yok.
Penguen
Hero Member

View Profile
January 07, 2016, 02:24:19 PM

Arkadaşlar bu profilimizdeki imza 1 den fazla olabiliyor mu? Yoksa tek imzaya mı izin veriyolar?
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036

View Profile
January 07, 2016, 02:36:50 PM

Arkadaşlar bu profilimizdeki imza 1 den fazla olabiliyor mu? Yoksa tek imzaya mı izin veriyolar?

Sanırım tek bir imza kampanyasından faydalanabiliyoruz ayrıntılı bir şekilde araştırma yapmadım ama şimdiye kadar 2 farklı yerden imza kampanyası alan alt seviye yada üst seviye bir kullanıcı görmedim.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
January 07, 2016, 02:53:11 PM

her imza kanpanyasının kuralları farklı , ancak genelde tek olma şartı var, ancak imza dışında PM ve avatar kampanyaları var, onlara katılabilirsiniz, şahsen benim imzamda başka kanpanya avatarda başka kampanya var. ancak bazı kampanyalar bunada izin vermiyor.
dediğim gibi katılacağınız kampanyanın kurallarını iyi okumak lazım
Penguen
Hero Member

View Profile
January 07, 2016, 07:40:59 PM

imza kampanyalarını çözene kadar anam ağladı sen şimdi birde avatar pm kampanyaları diyosun Shocked
Gerçi hala kabul etmediler beni ama uzunmu sürüyo kabul etmeleri bu günden beri bekliyom Smiley
deepocean
Hero Member

Activity: 756

View Profile
January 07, 2016, 08:35:00 PM

imza kampanyalarını çözene kadar anam ağladı sen şimdi birde avatar pm kampanyaları diyosun Shocked
Gerçi hala kabul etmediler beni ama uzunmu sürüyo kabul etmeleri bu günden beri bekliyom Smiley

hocam jr.member olun yobit e girin tavisye ederim günlük ödeme yapıyorlar ben öyle yapacam
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: