Bitcoin Forum
April 24, 2024, 09:45:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: izlenince ufku iki katına çıkaran filmler  (Read 11344 times)
carlison (OP)
Sr. Member

Activity: 302
Merit: 250

View Profile
January 07, 2016, 12:10:49 PM

var mı böyle bi film öneriniz
1713951935
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713951935
Reply with quote  #2

1713951935
Report to moderator
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
gerald-80
Full Member

Activity: 280
Merit: 100

View Profile
January 07, 2016, 12:13:14 PM
Last edit: January 07, 2016, 01:07:01 PM by gerald-80

Limitless,Piyanist,Er ryan'ı kurtarmak,Forrest gump,Schindler'in Listesi ufk tan kastın nedir onu anlamadım Cheesy zeka geliştiren bir film mi arıyorsun

edit > 4. Tür filminide izleye bilirsin gerçekmi bilemem ama denilene göre gerçek bir hikaye imiş
carlison (OP)
Sr. Member

View Profile
January 07, 2016, 12:25:41 PM

Limitless,Piyanist,Er ryan'ı kurtarmak,Forrest gump,Schindler'in Listesi ufk tan kastın nedir onu anlamadım Cheesy zeka geliştiren bir film mi arıyorsun

böyle izledikten sonra vay anasını be diyebileceğim Cheesy boşuna 1.5 saatimi harcamayacağım bi film yani Cheesy limitless ı çok duydum bi izliyim Cheesy
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
January 07, 2016, 12:32:45 PM

Güzel bir başlık, önerileri ben de merakla bekliyorum
İdentify filmi var mesela böyle tavsiye ederim
Yine eskilerden 12 monkeys filmi vardı..
Kurgusu veya finali insana vay be dedirten başka film önerileriniz varsa merakla bekliyorum Smiley
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
January 07, 2016, 12:34:15 PM

The Shutter Island- Zindan adası
Psikoloji-gerilim, 2 defa izledim şimdi bir daha vakit bulsam izlerim sanırım Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
January 07, 2016, 12:34:45 PM

böyle izledikten sonra vay anasını be diyebileceğim Cheesy boşuna 1.5 saatimi harcamayacağım bi film yani Cheesy limitless ı çok duydum bi izliyim Cheesy
limitless dan sonra Lucy i seyret. Hemen arkasına çak Smiley. Bu arada limitless ın dizisi var çoook süper olmasada iyi.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
January 07, 2016, 12:38:50 PM

the revenant (diriliş ) leonardo dicaprio başrolde şuan sinemalardada oynuyor
http://www.imdb.com/title/tt1663202/
carlison (OP)
Sr. Member

View Profile
January 07, 2016, 12:51:53 PM

limitless dan sonra Lucy i seyret. Hemen arkasına çak Smiley. Bu arada limitless ın dizisi var çoook süper olmasada iyi.

lucy yi izledim beğenmedim Cheesy tavsiye etmem Cheesy
gerald-80
Full Member

Activity: 280
Merit: 100

View Profile
January 07, 2016, 12:55:01 PM

lucy gibi bir filmi nasıl beğenmedin anlamadım aslında bence çok hoş bir film  ve izleyince vay anasını diyeceğim bir film diyorsan verdiklerimin hepsinde dersin sadece Schindler'in Listesi sana biraz sıkıcı gelebilir.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
January 07, 2016, 01:03:04 PM

Beni dumura uğratan 2 film olmuştur bu güne kadar:
1. The Usual Suspects /  Olağan Şüpheliler
2. The Sixth Sense / Altıncı his

şiddetle tavsiye ederim.  Cheesy
xRaVeNx
Legendary
*

View Profile
January 07, 2016, 01:40:15 PM
Last edit: January 07, 2016, 01:52:06 PM by xRaVeNx

Aklıma gelen ve film sitesinde karşıma filmleri yazdım. İllaki Dahada fazlası var aralarından seç beğen al hocam. Puanları benim düşünceme dayalıdır.

Terminator 1/2/3/4/5 ,        Terminatör serisini severek izledim.                  7/10

Öldüren Sis,                       Hafifden gerilim filmi konusu gayet güzel.        7,5/10

Jurassic World,                   Herzamanki Jurassic Park işte Smiley                     7/10

Yarının Dünyası,                  Ütopik bir bakış açısı var Hoşuma gitmişti.       6,5/10

Prometheus,                      Gayet başarılı bir yapıt.                                 7/10

Kar Küreyici,                      Kuraklıık sonrası dünya. Kurgusu Güzel.            7,5/10

Deja Vu,                           Polis Departmanı Değişik bir buluş yapar.            8/10

Yenilmezler : Ultron Çağı,     Marvel sinematik evren devam filmi.                 8,5/10   (Mervel dizi ve filmlerini seyrettikden sonra seyredin.)

Atlayıcı (Jumper),               Güzel bir kurgusu var.                                   7,5/10

Karanlık Yolculuk,               Kurgusu başarılıdır.                                        7,5/10
(Dannie Darko)
Demir Gökyüzü,                  Kurgusu iyi fakat biraz Tiye Alınmış                   7,5/10

Küp 1 / 2 / 3,                    Bu Seriye Bayılıyorum. Kurgu çok iyi.                  8/10

Chappie,                          Alın Size Yapay Zeka ve Avatar Projesi.             8,5/10  

Ex Machine,                      Güzel Bir Yapay Zeka örneği Daha.                     8/10

The Signal,                       Başarılı Kurgusu var, güzel bir yapıt.                   8/10

I Origins,                          Tekrar Başarılı bir kurgu, Anlam yüklü olmuş.        7,5/10

Pasifik Savaşı,                   Bana Godzilla nın Çağ atlamış Hali.                      8/10

Ben Dört Numara,               Kesinlikle Devam filmi çıkmalıydı.                         8/10

Ben Efsaneyim,                  Ben Robottan sonraki efsane film.                       8/10

Predestination,                  Zaman paradoksumu dediniz.                             8,5/10

İron Man 1/2/3,                 Bir Mervel sinematik evreni harikası.                     8/10

Xmen Series,                    Başarılı bir film serisidir.                                      8/10

Tron Efsanesi,                  Kurgusu gayet başarılı. Yenilenmiş bir film.             7,5/10

Paralel Evren,                   Evrenler arası Geçite Hoşgeldiniz.                        7,5/10

Kader Ajanları,                  Bu film bize birşeyler anlatıyor.                             8/10

Çelik Yumruklar,                Robot Teknoloji ne ara bukadar gelişti.                   8/10

Yarından Sonra,                Dünya Yenilenme sürecine giriyor.                        7,5/10

Riddick 1 / 2 / 3,               Bu seriyi kesinlikle seyretmeliyiz.                          7,5/10

Sıfır Teorisi,                     Sıfır Nedir ?                                                        8/10

Labirent 1 / 2,                  3. cüsü nezaman çıkıcak sabırsızlanıyorum.              8/10

The Scribbler,                  Bu nasıl bir kurgudur. Kurgu uç noktalarda.               8/10

Yasak Bölge 9,                 Bazıları Zencilerin Hayatını Anllatığını düşünyor.        7,5/10

Transformers 1 / 2 / 3 / 4, Birisi Transformers mı dedi ?                                  8,5/10

Yarının Sınırında,              Bu Filmle zamanın herşeyi değiştireceğini öğrendik.      8/10

Ender's Game,                 Savaş stratejilerinin uzaya dökülme vakti geldi.          8,5/10

Bonus : Childhood’s End, 3 Bölümlük bir dizi. Film tadnda seyrediliyor. Finali yapıldı. Sonu garip bitsede Genel konu olarak beni çok kötü etkileyen bir diziydi. Kurgusu mükemmel derecede uçuk. Dizide konularla ilgili ayrıntılı bilgi hiç verilmemiş. Ana konuya önem gösterilmiş. Puanım 7,5/10.
armadora
Sr. Member

Activity: 413

View Profile
January 07, 2016, 01:52:29 PM
Last edit: January 07, 2016, 06:25:44 PM by armadora

Umudunu Kaybetme (Orijinal adı: The Pursuit of Happyness), Gabriele Muccino'nun yönetmenliğini üstlendiği Amerikan yapımı dram filmidir. Chris Gardner'ın biyografisi niteliğinde olan filmde Gardner'ı Will Smith canlandırmıştır.

Arkadaşlar Chris Gardner'in çocuğu ile birlikte çok zor ekonomik şartlar altında verdiği mücadele ve yakaladığı başarı gerçekten çok etkileyici. Filmin gerçek bir biyografiden yapılmış olması etkisini artırıyor.
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
January 07, 2016, 02:37:47 PM

Esaretin Bedeli de baş yapıttır. Benim arada bir eskiye dönüp izlediklerim arasında. Matrix gelmiş geçmiş en sevdiğim film.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
January 07, 2016, 03:39:15 PM

Herkes güzel filmler tavsiye etmiş ama konu biraz amacından sapmış..
Konuyu açan arkadaş kurgusu veya sonucu ile insanı hayrete düşürüen kısa ters köşe yapan filmler demek istemiş
açıkcası benim de ilgimi çektiği için konuyu takip ediyorum..
Lütfen film önerirken bu kriterlere dikkat edelim Smiley
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
January 07, 2016, 04:01:53 PM

Ters köşe en iyi testere sanırım
Ama izlemediyseniz tavsiyem
#Sıkıysa Yakala
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
January 07, 2016, 04:05:54 PM

Esaretin Bedeli de baş yapıttır. Benim arada bir eskiye dönüp izlediklerim arasında. Matrix gelmiş geçmiş en sevdiğim film.
Evet esaret bedelcisi de geldiğine göre konu tamam Grin
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
January 07, 2016, 04:50:47 PM

Şaşırtıcı film nadir denk gelir. Genel olarak vakit kaybı olmayacak film önerisi istiyor arkadaş. Benim tavsiyelerim(Ben genelde fantezi, macera ve bilim kurgu severim):
-Fight Club, Limitless
-Inception
-Zindan Adası
-Forest Gump
-Yıldızlar Arası
-The Prestige (Favorilerimden)
-Scarface (Burada Al Pacino'nun muhteşem oyunculuğu izlemeye değer.)
-V for Vendetta, Braveheart, Gladiator
-Schindler's List, Can Dostum, Umudunu Kaybetme, Piyanist
-310 to Yuma
-IP man
-3 Idiot
-Wall-e (Bunda neredeyse hiç konuşma yok sıkılabilirsin ama ben sevdim)
-Akıl Oyunları
-Kayıp Balık Nemo, Ice Age serisi, Lego, Croods, Madagasar Penguenleri(dizisi), Up , The Incredibles, 6 Süper Kahraman(Buda favorimdir)(Animasyonlar),
-Mad Max, Punisher, Hızlı ve Öfkeli serisi, Bourne Ultimatom serisi, Denzel Washington, Nicholas Cage, Jason Stathom tüm filmleri.
-Titanic
-Chappie, Çelik Yumruklar
-X-men serisi, Hell boy, Riddick Günlükleri
- 2001 yapımı Artifical Intelligence
-Pathfinder, Postacı, John Carter.
-Whiplash
-Kelebek Etkisi, Predestination (Aşırı derecede karışık bir film), Source Code, Walking Dead, I am legend,
- The Departed (Köstebek), 2011 Yapımı Unknown.

Aklıma gelen bunlar. Bunların %90 'ını herkes beğenir diye tahmin ediyorum. Dha birsürü güzel film varda bir anda akla gelmiyor işte.
Nomad88
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1267

View Profile WWW
January 07, 2016, 05:01:03 PM

Kesinlikle Limitless. Begenirsen, ki hastasi olucaksin, dizinin ilk sezonu cikti fena sayilmaz. Ama boylesine guzel bir filmden sonra hayal kirikligi da yaratabilir. Ayrica dizide ana karakter Bradly Cooper degil. Sadece konuk oyuncu olarak arada gorunuyor.

xRaVeNx
Legendary
*

View Profile
January 07, 2016, 07:55:27 PM

Kesinlikle Limitless. Begenirsen, ki hastasi olucaksin, dizinin ilk sezonu cikti fena sayilmaz. Ama boylesine guzel bir filmden sonra hayal kirikligi da yaratabilir. Ayrica dizide ana karakter Bradly Cooper degil. Sadece konuk oyuncu olarak arada gorunuyor.
dizide yeterince yaratıcı davranıyorlar birde yazılı bir konu ok herhalde birşeyler karalayıp duruyorlar bir amaç yok resmen Smiley
film önerilerinin hepsi başarılı hepsi imdb puanı 6 nın üzerinde olan filmler.
carlison (OP)
Sr. Member

View Profile
January 07, 2016, 10:25:38 PM

limitless ı izledim baya hoşuma gitti herkese tavsiye ederim mutlaka izleyin yarın Akıl Oyunlarını izleyeceğim
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: