Bitcoin Forum
May 12, 2024, 02:03:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Warning: One or more bitcointalk.org users have reported that they strongly believe that the creator of this topic is a scammer. (Login to see the detailed trust ratings.) While the bitcointalk.org administration does not verify such claims, you should proceed with extreme caution.
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bir Öneri  (Read 1364 times)
kenanzz (OP)
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
January 07, 2016, 10:27:42 PM

öncelikle herkese iyi geceler dilerim ben denemek için bir adet antminer u3 aldım her türlü fanteziyi denedim solo kazdım poolara girdim ve artık sha256 dan hevesimi aldım başka altcoinler kazıp onlarıda denemek istiyorum bunun içinde miningrigrentals a üye oldum size sormak istediğim bu siteye antminer u3 ümü koysam sizde kiralarmısınız bizden birinin kiralaması taraftarıyım çünkü ingilizcem zayıf olası bir elektrik kesintisinde veya internet kopukluğunda türkçe olarak konuşuruz ekstra süre ekleyebilirim birde referansım olarak üye olursunuz yine ekstra süre eklerim bu konuda fikirlerinizi bekliyorum ben solo kazdım yılbaşına kadar piyango çıkmadı belki sizin şansınıza bir blok bulur bu cihaz Smiley
1715522594
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715522594
Reply with quote  #2

1715522594
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715522594
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715522594
Reply with quote  #2

1715522594
Report to moderator
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
January 07, 2016, 10:37:17 PM

hocam bi kazancı yok ki kim niye kiralasın elektrik faturana yazık
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
January 07, 2016, 10:38:20 PM

https://www.bitmaintech.com/productDetail.htm?pid=00020141017110427977rQGR3pcf06BE

su cihazdan bahsediyoruz degil mi?
Speed:    63GH/S sha256

bunla birak btc blok bulmayi sha256 algoritmasindaki yeni cikan altcoinlerde bile solo bisey bulmak zor degil mi? rig kiralasan da kazanci ne olacak bu rigin?
rig kiralamak icin https://www.nicehash.com/ a kayit olup buraya yonlendirirsen otomatik calisir
burada sha256 rig kirasi 1th/day= 0.0046btc
senin cihazin rigden gunluk getirecegi 0,000276 btc gibi birsey olur
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
January 07, 2016, 10:42:39 PM

https://www.bitmaintech.com/productDetail.htm?pid=00020141017110427977rQGR3pcf06BE

su cihazdan bahsediyoruz degil mi?
Speed:    63GH/S sha256

bunla birak btc blok bulmayi sha256 algoritmasindaki yeni cikan altcoinlerde bile solo bisey bulmak zor degil mi? rig kiralasan da kazanci ne olacak bu rigin?
rig kiralamak icin https://www.nicehash.com/ a kayit olup buraya yonlendirirsen otomatik calisir
burada sha256 rig kirasi 1th/day= 0.0046btc
senin cihazin rigden gunluk getirecegi 0,000276 btc gibi birsey olur

zor ama imkansız değil ben biraz şansımı denedim amacım para kazanmak değil zaten kazdığının %80 90 nını kendisi yiyo ama değişik coinlerde denemek istiyorum o yüzden bende miningrigrentalde başka coinler kazmayı denemek için kiralatıcam
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
January 08, 2016, 09:04:00 PM

öncelikle herkese iyi geceler dilerim ben denemek için bir adet antminer u3 aldım her türlü fanteziyi denedim solo kazdım poolara girdim ve artık sha256 dan hevesimi aldım başka altcoinler kazıp onlarıda denemek istiyorum bunun içinde miningrigrentals a üye oldum size sormak istediğim bu siteye antminer u3 ümü koysam sizde kiralarmısınız bizden birinin kiralaması taraftarıyım çünkü ingilizcem zayıf olası bir elektrik kesintisinde veya internet kopukluğunda türkçe olarak konuşuruz ekstra süre ekleyebilirim birde referansım olarak üye olursunuz yine ekstra süre eklerim bu konuda fikirlerinizi bekliyorum ben solo kazdım yılbaşına kadar piyango çıkmadı belki sizin şansınıza bir blok bulur bu cihaz Smiley
hocam bende o cihazdan almak istiyorum , bir dursun takılayım diye . Nerden ve kaça aldınız öğrenebilir miyim ? yurtdışı sitelerinde aliexpress te takıldım bir ara 2 ürün aldım biri geldi biri gelmedi bu yüzden orda bıraktım macerayı ?
Öneri istiyorsan da pc yi açtığında onuda tak çalışsın solo btc de  pek bişi kaybetmezsin bulursanda çok çok şansına Smiley yok uğraşmam diyorsanda bir poola bağla btc biriktir birkaç sene elinde bırak bir bakarsın btc fırlamış Smiley
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
January 08, 2016, 09:33:15 PM

hocam bende o cihazdan almak istiyorum , bir dursun takılayım diye . Nerden ve kaça aldınız öğrenebilir miyim ? yurtdışı sitelerinde aliexpress te takıldım bir ara 2 ürün aldım biri geldi biri gelmedi bu yüzden orda bıraktım macerayı ?
Öneri istiyorsan da pc yi açtığında onuda tak çalışsın solo btc de  pek bişi kaybetmezsin bulursanda çok çok şansına Smiley yok uğraşmam diyorsanda bir poola bağla btc biriktir birkaç sene elinde bırak bir bakarsın btc fırlamış Smiley

şuan poola bağlı çalışıyor zaten ben sadece diğer algoritmalardaki coinleri kazma deneyimi peşindeyim cihazıda sahibinden.com dan bir arkadaştan aldım sağolsun çalıştırma konusunda yardımcı oldu kendimde ona bi psu uydurdum dizüstündede çalıştırıyorum bide rasperryde bu cihazları çalıştırmayı öğrensem güzel bir deneyim olur bana Smiley
ridewithme
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 250

Follow me to the Profitland.

View Profile
January 08, 2016, 10:25:23 PM

Başkasına kiralasan bile getirisi elektrik faturandan daha yüksek olacak. Niye zararına kiraya veriyorsun ki?

I invested in ETH and made money, WAVES, made money, JEWELS made money, NXT made money, BTC made a lot of money!
Follow me and profit.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484

View Profile
January 08, 2016, 10:26:46 PM

fantezi yapıyormuş mesajda dediği gibi :d
Ankara
Legendary
*

Activity: 952

View Profile
January 08, 2016, 11:16:24 PM

Zaten dediğiniz gibi fantezi amaçlı almışsınız, ticari bir kullanımı olmaz bu saatten sonra. Zararına çalıştırmak istemeyeceğinizi varsayarak ya hatıra amaçlı saklayacaksınız ya da ucuza aldıysanız koleksiyon amaçlı arayanlardan birine satacaksınız.
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
January 08, 2016, 11:32:32 PM

Zaten dediğiniz gibi fantezi amaçlı almışsınız, ticari bir kullanımı olmaz bu saatten sonra. Zararına çalıştırmak istemeyeceğinizi varsayarak ya hatıra amaçlı saklayacaksınız ya da ucuza aldıysanız koleksiyon amaçlı arayanlardan birine satacaksınız.

Satmayı düşünmüyorum açıkçası ileride çok güzel bir anı olarak durabilir belkide çocuklarım koleksiyon parçası olarak satar Cheesy
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
January 09, 2016, 11:00:32 AM

Bende USB miner arıyorum maskot olarak kullanmak için Smiley
aslında bir girişimci bitcoin çöplüğü diye bir elektronik hurda sitesi açsa baya iş yapar gibime geliyor.
karmenali
Hero Member

View Profile
January 13, 2016, 08:14:02 PM

aslında bir girişimci bitcoin çöplüğü diye bir elektronik hurda sitesi açsa baya iş yapar gibime geliyor.
aynen ya öyle birşey açsalar süper olur.
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
January 13, 2016, 08:19:06 PM

çoktan hurdaya ayrılmış artık kendini kurtaramayan cihazlara dünya para istiyorlar türkiyede ve o fiyata satıldığını söylüyorlar çok şaşıyorum
karmenali
Hero Member

View Profile
January 14, 2016, 08:40:49 PM

çoktan hurdaya ayrılmış artık kendini kurtaramayan cihazlara dünya para istiyorlar türkiyede ve o fiyata satıldığını söylüyorlar çok şaşıyorum
Smiley ama ilerde kesin bir nalburcu tarzı dükkanlar açılacak bu konuda
Pages: [1]
  Print  

Jump to: