Bitcoin Forum
May 22, 2024, 06:05:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Kredi Kartıyla veya Debit Card İle Bitcoin Almak  (Read 12071 times)
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
January 13, 2016, 08:27:13 AM

247exchange.com kredi kartı tanımlaması ki örneğin onaylamanız için TL olarak sizden bir miktar çekiyorlar, dolar anlık kur üzerinden hesaplayıp doğru olarak cevaplamanız, adres bilgilerinizi (fatura gibi) tarayıp kontrol edilip onaylanmasını beklemeniz, size gelen yurtdışı cevapsız çağrının son 4-5 numarasını girmeniz gibi bir takım kayıt aşaması zorluklarını atlatabilirseniz, kredi kartı-swift transfer gibi ödemeler ile btc, lite, name, peer gibi coinler alabilirsiniz.   
thinkinger
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile WWW
January 13, 2016, 06:18:26 PM

şu aşağıdaki linkte ingilizce olarak bilinen bütün kredi kartıyla btc alma yolları anlatılmakta
https://plusbitcoin.net/buy-bitcoins-with-credit-card/

.██████████   bitfons.in- Cryptocurrency Exchange - 10 coins███████.
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
January 23, 2017, 01:35:44 PM

Daha kolay bir yöntem var. kartlara takla attıran kuyumcular var- kredi kartından istediğin kadar para çekiyorlar %2.5 komisyon ile atıyorum 10.000 tl limitin var ve hepsini nakte çevireceksin atm lerdeki nakit avanslar biraz tuzlu olduğu için buraya gidiyorsun 10000 i çekiyor %2.5 i olan 250 tl sini alıyor. Sana kaldı 9750.

Hatta kredi kartı faiziyle uğraşmak istemezsen sonraki ay son ödemeden önce gidersin yine bunlardan birisine borcun 10bin sen 2bin yatırabiliyorsun sadece yatır kalan 8bini adam atm den yatırıyor sonra kendi posundan 8bin çekiyor 200 lirada komisyonla.

Bu şekilde devam ederek kartını faize bindirmeden düşük bir komisyonla işini halledebilirsin.

Ben bi ara çok yapıyordum hatta Ankara daysan özel mesaj at sana bu işlerle uğraşan kuyumcularla dolu bir pasaj var adresini vereyim
thinkinger
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile WWW
January 23, 2017, 06:57:17 PM

Daha kolay bir yöntem var. kartlara takla attıran kuyumcular var- kredi kartından istediğin kadar para çekiyorlar %2.5 komisyon ile atıyorum 10.000 tl limitin var ve hepsini nakte çevireceksin atm lerdeki nakit avanslar biraz tuzlu olduğu için buraya gidiyorsun 10000 i çekiyor %2.5 i olan 250 tl sini alıyor. Sana kaldı 9750.

Hatta kredi kartı faiziyle uğraşmak istemezsen sonraki ay son ödemeden önce gidersin yine bunlardan birisine borcun 10bin sen 2bin yatırabiliyorsun sadece yatır kalan 8bini adam atm den yatırıyor sonra kendi posundan 8bin çekiyor 200 lirada komisyonla.

Bu şekilde devam ederek kartını faize bindirmeden düşük bir komisyonla işini halledebilirsin.

Ben bi ara çok yapıyordum hatta Ankara daysan özel mesaj at sana bu işlerle uğraşan kuyumcularla dolu bir pasaj var adresini vereyim
hepsi aynı yola çıkıyor hepsinde bir şekilde komisyon gidiyor.

.██████████   bitfons.in- Cryptocurrency Exchange - 10 coins███████.
mustoyildiz
Newbie
*

Activity: 49
Merit: 0

View Profile
May 15, 2017, 11:38:25 PM

Pratik, kolay ve güvenilir bitcoin alış ve satış sitesi https://bitkolay.com
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
May 15, 2017, 11:47:53 PM

Pratik, kolay ve güvenilir bitcoin alış ve satış sitesi https://bitkolay.com

Calismayan bir sayfanin neden reklamini yapiyorsunuz anlamam.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: