Bitcoin Forum
May 13, 2024, 06:59:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Hashnest s7 hash fiyatı ne zaman tekrar toparlanır?!  (Read 1724 times)
nasituygun (OP)
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
January 10, 2016, 06:16:16 PM

Ben 0.00086 dan 690 ghs satın aldım. Tabi ben ilk yılın ilk günü aldım. Sonra ışte şu lucky hash filan derken benim btc arada yalan oldu. Madencilikten kazancıma da bilet aldım. Neyse gelelim asıl soruma şimdi ayın 15 inde bildiğim kadarıyla bu çekiliş son buluyor. Son buluyor da fiyatlar bu arada yükselir mi? Yükselirse ne kadar yükselir. Tahminleri ve görüşleri sebepleri ile beraber öğrenebilirsem iyi olur.😃

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
1715626790
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715626790
Reply with quote  #2

1715626790
Report to moderator
1715626790
Hero Member
*

Ignore
1715626790
Reply with quote  #2

1715626790
Report to moderator
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715626790
Hero Member
*

Ignore
1715626790
Reply with quote  #2

1715626790
Report to moderator
1715626790
Hero Member
*

Ignore
1715626790
Reply with quote  #2

1715626790
Report to moderator
1715626790
Hero Member
*

Ignore
1715626790
Reply with quote  #2

1715626790
Report to moderator
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
January 10, 2016, 06:54:16 PM

bende denemek için 344 s7 hash aldım. adamlar maintance fee adı altına alenen geçiriyor. uzun blocklarda bakım getiriyi geçiyor kısa blocklarda hiç bir fark yok. 50 ghash sattım kalanıda satıp çıkıcam bir iki gün daha bakayım dedim neler oluyor. Kimse girmesin tavsiyem. Girecek arkadaşlarda zevk alacakları kadar meblalarda girsinler  Grin
cakir
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
January 10, 2016, 07:00:02 PM

Roi 197 gün'e düşmüş durumda: 0.69/(0.73*0.0048) = 197

Diff retarget sonrası fiyatı tahmini olarak roi 210 gün'e yakınsar bu fiyatlarla. 0.69/(0.70*0.0047)=210

Daha sonra fiyat yükselişe geçer roi'nın  270 gün olacağı şekilde dengeye gelir. yani 1 ths fiyatı 0.88'lere gelir.

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
sonerbo
Copper Member
Hero Member

View Profile
January 10, 2016, 07:04:08 PM

Roi 197 gün'e düşmüş durumda: 0.69/(0.73*0.0048) = 197

Diff retarget sonrası fiyatı tahmini olarak roi 210 gün'e yakınsar bu fiyatlarla. 0.69/(0.70*0.0047)=210

Daha sonra fiyat yükselişe geçer roi'nın  270 gün olacağı şekilde dengeye gelir. yani 1 ths fiyatı 0.88'lere gelir.

çakır realde bu kazançları vermiyor. roi falan hikaye zarar ediyor uzun blocklarda. Benmi yanlış görüyorum. vereyim şifreyi gir bak sen söyle.
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
January 10, 2016, 10:01:14 PM

bende denemek için 344 s7 hash aldım. adamlar maintance fee adı altına alenen geçiriyor. uzun blocklarda bakım getiriyi geçiyor kısa blocklarda hiç bir fark yok. 50 ghash sattım kalanıda satıp çıkıcam bir iki gün daha bakayım dedim neler oluyor. Kimse girmesin tavsiyem. Girecek arkadaşlarda zevk alacakları kadar meblalarda girsinler  Grin

Hocam hashnette sanırım pplns şeklinde karlar dağıtılıyor bunu değiştirme imkanınız varsa değiştirin pps yapın ben kendi cihazlarımda F2Pool da oyle kazıyorum en azından günde ne kadar coin geleceği belli ve zaman geçtikçe hesabınıza takır takır yatıyor benim kazdığım pool kaç blok bulmuş kaç dk da bulmuş bir önemi kalmıyor benim için hashnettede bunu değiştirme imkanınız varsa öyle yapın en azından rio hesaplama süreniz kolay olur payınız sadece zorluk artıp azalınca değişir.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

View Profile
January 10, 2016, 10:13:43 PM

Hocam hashnette sanırım pplns şeklinde karlar dağıtılıyor bunu değiştirme imkanınız varsa değiştirin pps yapın ben kendi cihazlarımda F2Pool da oyle kazıyorum en azından günde ne kadar coin geleceği belli ve zaman geçtikçe hesabınıza takır takır yatıyor benim kazdığım pool kaç blok bulmuş kaç dk da bulmuş bir önemi kalmıyor benim için hashnettede bunu değiştirme imkanınız varsa öyle yapın en azından rio hesaplama süreniz kolay olur payınız sadece zorluk artıp azalınca değişir.

aynen baktım fakat bulamadım oyle bir ayar. her turlu geçiriyor ben onu anladım  Grin
ScienceProfit
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
January 11, 2016, 12:43:49 PM

Bende mi bir sorun var yada ben mi bulamadım öyle ayar kısmı... Bu kesintiler hiçbirşey bırakmıyor elde avuçta
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
January 11, 2016, 03:07:34 PM

Bende mi bir sorun var yada ben mi bulamadım öyle ayar kısmı... Bu kesintiler hiçbirşey bırakmıyor elde avuçta
Bu ayarlarla alakalı bilgi alabilirsek iyi olur. şu aralar aktif olarak hashnest deyim.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
January 11, 2016, 05:05:09 PM

hashnestteki hash gucu ne pool secimine ne de pps/pplns gibi bir secim yapilamiyor. sistemi kurmuslar tikir tikir kazaniyorlar.
en son inceledigimde s5 75dk uzeri bulunan bloklarda cepten yediriyordu diff arttikca bu surede azaliyor.
s4 kazandirmayacak duruma geldiginde bence bu sistemi degistirirler markette epey s4 gucu var. zaten s4 kazandirmayacak duruma geldiginde s5 in kazanci da epey dusecektir.
1gh maintaince fee xxxbtc bu her gece hesabinizdan cekilecek, tum gun buldugu sana yazacak gibi bir sistem kursalar aslinda evinde makina calistirmak isteyen bile satar hashnest e gecer. ama adamlar sistemden maximum kazanc saglayacak sekilde kurmuslar yapiyi.
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
January 15, 2016, 07:08:13 PM

öncelikle şunu söyleyeyim artan zorluk düzeyi ve btc nin şu andaki fiyatı ile durum karma karışık.S3 ler zararda.pool gücü 209 ph block başına 1gh=yaklaşık 11 satoshi . Bu durumda olabilecekler , shop taki s7 leri zaten mantılı olan çekiliş yöntemi ile çok güzel paraya sattılar s3 lerin hash gücü açığını tüm s7 ler kapatır. yine bu seviyelerde kalır tahminimce pool un hash gücü. Block sayısına gelince , şu anki btc fiyatının düşmesi sebebiyle eski cihazlar mining ten çekilmeye başlıyor gibi nerelere düşer bilmiyorum ama ben tahminimi yapayım hashnest için . block sayısı 35 gibi "-3 +3 " oynar.Bu koşullarda s7 fiyatı 0.006 larda kalır bence . Eğer btc fiyatı biraz daha düşer , zorluk daha da artarsa yani kısacası s5 te zarar edip durma noktasına gelirse ki yarılanmadan sonra btc fiyatı 2 kat artmazsa çöp olacak. s5 ler den kaçmaya çalışan ama madencilikten vazgeçemeyen insanları s7 ye çekecektir.O zaman o fiyatları bir daha görebilirsiniz ama bana sorarsanız s7 ile yola devam edin biriktirin btc leri , eğer olurda koşullar çok farklı bir noktaya gelmez ise yeni bir cihaz vs. s7 zarar etmez ama onun içinde piyasayı iyi takip etmeniz lazım. kolay gelsin Smiley
Pages: [1]
  Print  

Jump to: