Bitcoin Forum
May 22, 2024, 02:38:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Yobit imza yardım  (Read 1427 times)
gerald-80 (OP)
Full Member

Activity: 280
Merit: 100

View Profile
January 12, 2016, 03:14:57 PM
Last edit: January 12, 2016, 07:00:01 PM by gerald-80

arkadaşlar bugun şimdi foruma girdim o aradada yobit imza kaç mesaj var diye kontrol edim dedim ama

Your Bitcointalk UID
not active yazıyor
uid yi gireli baya oldu mesajdan 10 mbtc para bile biriktirdim ama şuan mesaj felanda saymıyor uid yerine bişi de yazamıyorum acaba iptalmi
oldu beyler ?

bilen varmı
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
January 12, 2016, 03:49:51 PM

arkadaşlar bugun şimdi foruma girdim o aradada yobit imza kaç mesaj var diye kontrol edim dedim ama

Your Bitcointalk UID
not active yazıyor

bilen varmı

Hesabı satın almışsınız sanırım Smiley 2013 de açılmış hesap ve yobit imza muhabbeti yapıyorsunuz.

UID alanına 169426 yazmanız lazım.
bunu nasıl buluyoruz onuda yazayım:
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=169426 sayfasına bakarsanız bu sizin profile bilginizi gösteriyor işte URL satırındaki uid'niz.

kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
January 12, 2016, 04:25:53 PM

Bende bişey sorucam 2-3 gündür mozilladan imza kampanyasının olduğu sayfaya giremiyorum girmeye çalıştığımda  'Website is offline No cached version of this page is available. '  Bu şekilde hata veren bir sayfa geliyor önüme problem tarayıcıdan falan mı kaynaklanıyor yoksa sitenin o sayfasında bir çalışmamı var ?
gerald-80 (OP)
Full Member

View Profile
January 12, 2016, 04:30:52 PM

Zaten kampanyaya katılmış durumdayım uid de daha once yazdım ama şuan not active yazıo zaten aktifti ama kendi kendine not active olmuş
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
January 12, 2016, 10:47:54 PM

sadece imza ile üye olamazsınız yobit e. Kişisel mesajınızı "★YoBit.Net★ 350+ Coins Exchange & Dice " yapmanız gerekiyor.
fuathan
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
January 13, 2016, 12:19:35 AM

Zaten kampanyaya katılmış durumdayım uid de daha once yazdım ama şuan not active yazıo zaten aktifti ama kendi kendine not active olmuş

Belki siteden çıkmışsındır? Tekrar girmeyi denedin mi?
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
January 13, 2016, 01:41:47 PM

Hocam naaptınız? düzeldi mi? Merak ettim . Birkaç kişi daha sorun var demişte bu kişisel mesajdan mı kaynaklanıyormuş? Paylaşırsanız bizi de bilgilendirmiş olursunuz.
gerald-80 (OP)
Full Member

View Profile
January 13, 2016, 02:31:52 PM

malesef kişisel mesajdanda kaynaklanmıyor sorun aynı

site açık çıkmış durumda değilim

kişisel mesaj var

AMA yinede not active acaba atıldıkmı ne oldu anlamadım ki ya
mudiko
Sr. Member

Activity: 321
Merit: 250

View Profile
January 15, 2016, 07:53:23 AM

Bu aralar bir sıkıntılar var banada paramı almaya izin vermiyorlar
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
January 15, 2016, 10:25:47 AM

Arkadaşlar,
yobit imza geliri diye dağıttığı satoshi leri kendi borsasında kullanmanızı bekleyerek dağıtıyor.
siz hiç alım satım yapmadan sürekli parayı dışarı çekerseniz bir süre sonra size bozuk atmaya başlıyor sistem.
bundan dolayı en azından aldığınız satoshileri doge ye veya amber e çevirip öyle çekin. o zaman bir alım satım yapmış olduğunuz için sistem size daha anlayışılı davranıyor.
Bilginize.
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
January 15, 2016, 08:39:09 PM

Bu yobit tekrar sıkıntı çıkardı. Her hafta her hafta nedir bu boyle. Mavi buton tekliyor bende de.

Arkadaşlar,
yobit imza geliri diye dağıttığı satoshi leri kendi borsasında kullanmanızı bekleyerek dağıtıyor.
siz hiç alım satım yapmadan sürekli parayı dışarı çekerseniz bir süre sonra size bozuk atmaya başlıyor sistem.
bundan dolayı en azından aldığınız satoshileri doge ye veya amber e çevirip öyle çekin. o zaman bir alım satım yapmış olduğunuz için sistem size daha anlayışılı davranıyor.
Bilginize.

Hocam acaba bu yazdıklarınızdan mı kaynaklanıyor bu durum diyeceğimde, genelde herkeste yapıyor bu sorunu.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
January 15, 2016, 09:08:49 PM

Bu yobit tekrar sıkıntı çıkardı. Her hafta her hafta nedir bu boyle. Mavi buton tekliyor bende de.

Arkadaşlar,
Bilginize.

Hocam acaba bu yazdıklarınızdan mı kaynaklanıyor bu durum diyeceğimde, genelde herkeste yapıyor bu sorunu.

ben Full Member olana kadar yobit kampanyasındaydım. Tecrübelerime dayanarak konuşuyorum.
İnanıp inanmamak size kalmış. belkide sistemlerinde zaman zaman sorun oluyor bilemem.
Zonnk
Full Member

Activity: 154

View Profile WWW
January 15, 2016, 10:05:45 PM

Evet sorun birazda direk çekmekten kaynaklı olabilir ilk zamanlarda dice de takılırken sorun olmuyordu biraz birikip çekmeye başlayınca sorunlar çıkmaya başladı .

altcoin_trader
Full Member

Activity: 168

View Profile
January 15, 2016, 11:38:03 PM

Arkadaşlar,
Bilginize.

ben Full Member olana kadar yobit kampanyasındaydım. Tecrübelerime dayanarak konuşuyorum.
İnanıp inanmamak size kalmış. belkide sistemlerinde zaman zaman sorun oluyor bilemem.

Ben sorunla ilk karşılaştığımda doge alımına girişmiştim. Sebebi de bitcoin in transfer fee ücreti çok yüksek. doge veya amber'in ise çok az.
Ben bitcoin olarak çekmektense doge veya amber olarak çekmeyi tercih ediyorum.

dukeneptun
Legendary
*

Activity: 1064
Merit: 1000

View Profile
January 16, 2016, 11:44:08 AM

Yobitin kampanya sorumlusu hoç olduğu için mesaj kalitesini beğenmediklerini kampanyadan atıyor. Türkçe bölümünde yazan bazı arkadaşların adını listede gördüm. Ana konusunu takip edip listeden çıkarılıp çıkarılmadığınızı kontrol etmelisiniz. OP zaten Secondstrade'e geçmiş.
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
January 16, 2016, 12:49:38 PM

Arkadaşlar,
Bilginize.

Ben sorunla ilk karşılaştığımda doge alımına girişmiştim. Sebebi de bitcoin in transfer fee ücreti çok yüksek. doge veya amber'in ise çok az.
Ben bitcoin olarak çekmektense doge veya amber olarak çekmeyi tercih ediyorum.

haklısınız da şöyle bir durumda var. Yobitte doge çevirip poloniex e atılsa , polonie de btc ye çevirirken komisyonu var üstüne btc withdrawal de de komisyon + çekim ücreti alıyorlar. Hesaplamadım ama sanki daha pahalıya patlayacak gibi. Siz hangi exchange de çeviriyorsunuz ki?

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
altcoin_trader
Full Member

Activity: 168

View Profile
January 16, 2016, 01:55:10 PM

haklısınız da şöyle bir durumda var. Yobitte doge çevirip poloniex e atılsa , polonie de btc ye çevirirken komisyonu var üstüne btc withdrawal de de komisyon + çekim ücreti alıyorlar. Hesaplamadım ama sanki daha pahalıya patlayacak gibi. Siz hangi exchange de çeviriyorsunuz ki?

bitcoin e çevirmiyorum ki yeniden Smiley
yobit te doge ye çevirip doge olarak biriktiriyordum.
kaç zamandır 30-31-32-33 den doge alıp duruyordum imza geliri ile öyle bekliyordu. geçen 45 i gördü sattım gitti.
bu aralar amber fiyatı düşük şimdi de amber alıyorum Smiley

Pages: [1]
  Print  

Jump to: