Bitcoin Forum
May 25, 2024, 11:41:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bu kadar satoshi ile neler yapabilirim?  (Read 4776 times)
Pharaohs (OP)
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
January 14, 2016, 01:49:30 AM

Faucetbox bu gece 0.00018456 BTC ödememi gönderdi faucet sitelerine devam mı edeyim yoksa başka işlere de gireyim mi?

Eğer faucet sitelerine girme diyecekseniz bu bakiye yeterli mi?Daha biriktirmem lazım mı? 0.08 dolar falan yapıyor sanırsam Smiley
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
January 14, 2016, 01:53:36 AM

Herhalde fazla uğraşmadın hocam. Çünkü kendimden biliyorum Faucetbox da günlük 4 5 saat uğraşarak 50k sat çıkarıyordum. O Parayla pek birşey yapılmaz fakat altcoinlerle uğraşmanı tavsiye ederim. Ama Asıl sorun şu zaten parayı biryere aktarırken 10ksat kadar ödeme yapmak gerekebilir. Birde tabiki asıl önemli olan buraya başlamandaki amacın neydi Smiley.
Pharaohs (OP)
Newbie
*

View Profile
January 14, 2016, 02:43:22 AM

Herhalde fazla uğraşmadın hocam. Çünkü kendimden biliyorum Faucetbox da günlük 4 5 saat uğraşarak 50k sat çıkarıyordum. O Parayla pek birşey yapılmaz fakat altcoinlerle uğraşmanı tavsiye ederim. Ama Asıl sorun şu zaten parayı biryere aktarırken 10ksat kadar ödeme yapmak gerekebilir. Birde tabiki asıl önemli olan buraya başlamandaki amacın neydi Smiley.

İlk defa faucetbox ile yaptım zaten 1 haftadır falan burdayım ilk konuma bakabilirsiniz Smiley Fazla uğraşmamaktan ziyade okul sıkıntı çıkartıyor şöyle tüm gün evde olsam bende bu ilk kazancımı 50k seviyelerine çıkartırdım.Faucetbox bi yana ePay ile 30k satoshi kaybettim multiplierde yenilen pehlivan güreşe doymazmış tarzı bi şey oldu Cheesy
Ankara
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1000

View Profile
January 14, 2016, 02:57:50 AM

Sakız alabilirsin.
Pharaohs (OP)
Newbie
*

View Profile
January 14, 2016, 03:05:41 AM

Sakız alabilirsin.

Gerçekler Cheesy Hocam biliyorum az olduğunu fakat bununla da bişeyler yapabilir miyim diye merak etmiştim
nasituygun
Legendary
*

Merit: 1006

View Profile WWW
January 14, 2016, 06:31:55 AM

Sakız alabilirsin.

Gerçekler Cheesy Hocam biliyorum az olduğunu fakat bununla da bişeyler yapabilir miyim diye merak etmiştim
Hocam size şöyle söyliyeyim bu miktar genellikle herkesin kullandığı fee miktarı kadar bir şey. Yani bu miktar ile bir şey yapılmaz. Yapılsa bile karı olmaz. Alcoin al sat denemesi yapın diyeceğim, paranın %90'ı yolda kayıp olup gider.

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
altcoin_trader
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

View Profile
January 14, 2016, 11:34:52 AM

10 mbtc biriktirene kadar faucet gezmeye devam edin bence, ondan sonra belki birşeyler yapmaya başlayabilirsiniz.

salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
January 14, 2016, 11:48:35 AM

Hocam kaç saat ayırdınız bilmiyorum ama 0.00018 demişsiniz.. Şöyle bir örnek vereyim burda bazı üyeler 1 mesaj yazarak mesaj başına 0.00070 btc kazanıyorlar. Hatta gambling bölümüne atılan mesajlar için bazı imza kampanyaları mesaj başına 0.001 + haftalık 0.02 bonus veriyorlarken siz düşünün artık zamanınızı neye harcadığınızı. Ha hevesinizi kırmak istemem yapın öğrenin bilgiden zarar gelmez ama zaman en değerli şey. Size önerim biriktirin yobit gibi sitelerde altcoin trading olaylarını çözmeye bakın derim. Kolay gelsin. (not: ben bile bu mesajla 0.00013 kazandım)

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 14, 2016, 11:54:55 AM

Hocam kaç saat ayırdınız bilmiyorum ama 0.00018 demişsiniz.. Şöyle bir örnek vereyim burda bazı üyeler 1 mesaj yazarak mesaj başına 0.00070 btc kazanıyorlar. Hatta gambling bölümüne atılan mesajlar için bazı imza kampanyaları mesaj başına 0.001 + haftalık 0.02 bonus veriyorlarken siz düşünün artık zamanınızı neye harcadığınızı. Ha hevesinizi kırmak istemem yapın öğrenin bilgiden zarar gelmez ama zaman en değerli şey. Size önerim biriktirin yobit gibi sitelerde altcoin trading olaylarını çözmeye bakın derim. Kolay gelsin. (not: ben bile bu mesajla 0.00013 kazandım)
0.0007 kazananlardan biride benim mesela suan kazandım bile diyebiliriz.
o kadar satoshi ile ne yatırım yapabilirsiniz ne trade ne herhangi birsey.ancak anı olarak saklarsınız. yada btc nin fiyatının 1m dolar olmasını bekleyebilirsinizki kayda değer bir para etsin. yada damlaya damlaya göl olur sözünü ilke edinin biriktirmeye devam edin.
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
January 14, 2016, 01:03:06 PM

Eğer 2010'da felan burada olsaydınız Faucet'lardan gerçekten birşeyler çıkarabilirdiniz. Ancak şuanda faucetlardan ne kadar çalışırsanız çalışın adam gibi birşey kazanamazsınız, ama tabii. "Benim bir sürü botum var, onlar çalışıyor ben oturuyorum faucet sahibi umrumda bile değil batsın gavur" derseniz, belki birşeyler çıkar fakat şu an bu yazdığım mesajda 130k satoshi kazandım. O boş zamanını faucetlarda takılmaktan çok forumda takılarak rütbe atlamaya bak, ardından gir bir imza kampanyasına, haftalık aylık en azından birşeyler çıkarırsın Smiley
altcoin_trader
Full Member

Activity: 168

View Profile
January 14, 2016, 01:56:57 PM

Eğer 2010'da felan burada olsaydınız Faucet'lardan gerçekten birşeyler çıkarabilirdiniz. Ancak şuanda faucetlardan ne kadar çalışırsanız çalışın adam gibi birşey kazanamazsınız, ama tabii. "Benim bir sürü botum var, onlar çalışıyor ben oturuyorum faucet sahibi umrumda bile değil batsın gavur" derseniz, belki birşeyler çıkar fakat şu an bu yazdığım mesajda 130k satoshi kazandım. O boş zamanını faucetlarda takılmaktan çok forumda takılarak rütbe atlamaya bak, ardından gir bir imza kampanyasına, haftalık aylık en azından birşeyler çıkarırsın Smiley

ana!
faucetleri otomatik gezen bot mu var?
iyide hangi yazılım capha çözebilir ki?
emin misiniz böyle bir robot yazılım olduğundan?

cabsav
Legendary
*

View Profile
January 14, 2016, 02:03:50 PM

ana!
faucetleri otomatik gezen bot mu var?
iyide hangi yazılım capha çözebilir ki?
emin misiniz böyle bir robot yazılım olduğundan?
good morning sir.
surekli olarak doğruı çözemiyor ve ücret ödüyorsunuz captchalar için ama otomatik captcha giren botlar var.değermi derseniz değmez getirisi az götürüsü çok
human01
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
January 14, 2016, 02:15:19 PM

Merhaba arkadaşlar yeniyim...Hiçbirt bilgim yok...bir metin falan varmı okuyabileceğim.
cabsav
Legendary
*

View Profile
January 14, 2016, 02:28:50 PM

Merhaba arkadaşlar yeniyim...Hiçbirt bilgim yok...bir metin falan varmı okuyabileceğim.
forumun yeni başlayanlar kısmını bence bir okuyun.sadece ama ilk sayfadaki başlıkları okuyup bırakmayın diğer başlıklarada bakın.Sabitlenmiş birçok başlık var onları inceleyin.bende ilk burayı bulduğumda sadece btc nin bitcoin olduğunu ve sanal bir para olduğunu biliyordum. hatta hesabı acmadan önce 2-3 ay sadece takip ettim. sonra hesabı açıp yazmaya başladım.
Roronoa
Full Member

Activity: 201

View Profile
January 24, 2016, 03:50:50 AM

Sakız alabilirsin.

Hocam size şöyle söyliyeyim bu miktar genellikle herkesin kullandığı fee miktarı kadar bir şey. Yani bu miktar ile bir şey yapılmaz. Yapılsa bile karı olmaz. Alcoin al sat denemesi yapın diyeceğim, paranın %90'ı yolda kayıp olup gider.
Ben altcoin trade işine Bitcoin yatırarak değil de Poloniex'e 900 Dogecoin yatırarak girmiştim. Kesinti Bitcoin'e göre hiç bir şey olduğundan ve biraz da şansın yardımıyla ilk işlemim de kara geçsem de parayı Bitcoin olarak çekersem kesintiden ötürü zarardayım. Bu yüzden bu parayı da yine altcoin al sat işinde kullanmaya karar verdim. Yani diyeceğim o ki: Eğer altcoin trade işini küçük bir mevla ile denemek istiyorsanız günde 5-10 tane altcoin fauceti gezmenizi ve bundan kazandığınız para ile denemenizi öneririm. En azından parayı gönderirken fee'den tasarruf yaparsınız. Ayrıca 25,30 faucet dışında fazla bir şey ödemiyor Bitcoin faucetleri. Eğer Dogecoin ve Litecoin faucetlerini de gezerseniz 5,6 tane daha iyi site ile de karşılaşırsınız. Ek olarak altcoinlere de hafiften giriş yapmış olursunuz. Yine de şu sıralar faucetlerin verdiği miktar baya azaldı. 2 Hafta önce günde 100k satoshiyi gördüğüm oluyordu ama şimdi 20k'yı geçmiyor. Bu arada Poloniex'de işlem alt limiti var ben bitcoin ile altcoin alma talimatı verirken "minimum 10k satoshi" uyarısı almıştım. Yani elindeki Bitcoin'i exchange sitesine atsan bile altcoin trade işinde kullanman için alt limitsiz bir exchange sitesi bulman lazım.
Elindeki Bitcoin'i de biriktirmeni öneririm bir kaç dolar ederi olduğunda webmaster forumları tarzı forumlarda değerinden biraz daha fazlaya satmaya çalışabilirsiniz. En azından bir deneyin bazen acil bitcoine ihtiyacı olanlar oluyor ve fiyatın yüksek olmasını önemsemiyorlar. Daha da fazla kar elde edebilmek için bu satışı Bitcoin'in yükseldiği zamanlar yapmaya çalışabilirsin. Paypal ile ödeme almanızı tavsiye etmem ve alıcı taraf ödeme yapmadan Bitcoin'i göndermemenizi öneririm. Benim küçük miktarla yaptığım işlerin bazılarını yazdım belki konuyu açan arkadaşa belki buraya bakan bir başka kişiye yararı dokunur.
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036

View Profile
January 24, 2016, 05:07:03 PM

bir iki musluk sitesi haricinde diğerlerine takılmıyorum zaten takılanıcak gibi değil yok antibota tıkla ordaki reklama bas şunu yap bunu yap bide sonunda vereceği 300-500 satoşhiyi vermiyor iyice deli oluyorsunuz bence faucetlerde gezip zaman öldürmek yerine ucuz fiyata miner cihazı alıp vaktiniz yerine elektriğinizi harcağın ve coinleri sürekli biriktirin ilerde elektrikten zarar ettiğinizi bitcoin katlandığında fazlasıyla çıkarabilirsiniz en azından ben bu şekilde bir yol haritası çıkardım kendime Smiley
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
January 24, 2016, 07:12:24 PM

Yaklaşık olarak 1000 XDN alırsın poloniex'ten (gönderirken işlem ücretini düşük tut).
1-2 aya kalmaz 2,3'e katlarsın ama yine de pek para etmez.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
January 24, 2016, 09:15:52 PM

Yaklaşık olarak 1000 XDN alırsın poloniex'ten (gönderirken işlem ücretini düşük tut).

Size katılıyorum. Ilk zamanlar buna benzer birşeyi bende yapmıştım. Ne kadar getirisi olmasa da çok arkadaş hem kendini tatmin etmiş olur hem birşeyler kapar. Emeklemeden yürünmez. Bu nedenle küçük adımlarla başlamalı arkadaş bir şekilde.
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

View Profile
January 27, 2016, 02:57:41 PM

Size katılıyorum. Ilk zamanlar buna benzer birşeyi bende yapmıştım. Ne kadar getirisi olmasa da çok arkadaş hem kendini tatmin etmiş olur hem birşeyler kapar. Emeklemeden yürünmez. Bu nedenle küçük adımlarla başlamalı arkadaş bir şekilde.
Bunu yazdığımda XDN 16 satoshi idi.
Bugün pump yiyip 25 satoshi'ye kadar çıkmış. %60 civarı bir kar elde edebilirdiniz Smiley

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

Ankara
Legendary
*

View Profile
January 27, 2016, 03:12:48 PM

Bunu yazdığımda XDN 16 satoshi idi.
Bugün pump yiyip 25 satoshi'ye kadar çıkmış. %60 civarı bir kar elde edebilirdiniz Smiley

Millete tavsiye veriyorsun ama bu dediğini sen yaptın mı? Kaç XDN aldın, bu pumptan ne kadar kazandın? Smiley
Kripto-para dünyasına yeni girenlerin daha Bitcoin'in temellerini bile anlamadan altcoin trade'ine yönlenmesini doğru bulmuyorum.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: