Bitcoin Forum
May 22, 2024, 05:04:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: İmza Kampanyasına katılmak / yardım  (Read 963 times)
caner65 (OP)
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
January 17, 2016, 12:54:56 PM

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bir süredir forumda dolaşıyorum ve geçen 1 haftamın boşa geçtiğini anlamış oldum. Saçma sapan faucet sitelerinden satoshi toplamak için yaklaşık bir haftadır uğraşıyorum fakat imza kampanyasının çok daha mantıklı ve karlı olduğunu gördüm. Aklıma takılan bir kaç soru var cevaplarsanız sevinirim.

1 : İmza kampanyası başlığı altına attığımız kayıt mesajından sonra kabul edilip edilmediğimizi nerden bilicez ?

2 : İmza kampanyalarında vaadedilen btc miktarı post hedefine ulaştığımızda direkt olarak verdiğimiz cüzdanamı gidicek ?

3 : Herhangibir cüzdan kullanıyor olmamız bir şey değiştirirmi ? örneğin ben cex.io kullanıyorum ve imza kampanyasından kazandığım btc miktarı cex.io hesabıma aktarılacakmı ?

Soruların size çok saçma ve basit geldiğini biliyorum ama daha çok yeni olduğum için her konuda bilgi almaya çalışıyorum. Smiley

İyi Forumlar
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
January 17, 2016, 01:03:07 PM

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bir süredir forumda dolaşıyorum ve geçen 1 haftamın boşa geçtiğini anlamış oldum. Saçma sapan faucet sitelerinden satoshi toplamak için yaklaşık bir haftadır uğraşıyorum fakat imza kampanyasının çok daha mantıklı ve karlı olduğunu gördüm. Aklıma takılan bir kaç soru var cevaplarsanız sevinirim.

1 : İmza kampanyası başlığı altına attığımız kayıt mesajından sonra kabul edilip edilmediğimizi nerden bilicez ?

2 : İmza kampanyalarında vaadedilen btc miktarı post hedefine ulaştığımızda  direkt olarak verdiğimiz cüzdanamı gidicek ?

3 : Herhangibir cüzdan kullanıyor olmamız bir şey değiştirirmi ? örneğin ben cex.io kullanıyorum ve imza kampanyasından kazandığım btc miktarı cex.io hesabıma aktarılacakmı ?

Soruların size çok saçma ve basit geldiğini biliyorum ama daha çok yeni olduğum için her konuda bilgi almaya çalışıyorum. Smiley

İyi Forumlar
1. Katıldığın imza kampanyalarında liste verilir kabul edilenler oraya eklenir ordan kontrol edebiliyorsun veya otomatik olanlar var bitmixer mesela.
2. Ücretler imza kampanyasına göre aylık veya haftalık olarak yapılır kaç post varsa ona göre hesaplanır ve haftalık maximum post limitleri olur genelde
3. Cüzdan farketmez ama online cüzdanlar yerine normal private keyi sadece kendinde olan cüzdanları kullanman tavsiyedir

ve imza kampanyalarına katılıp dişe dokunur bir şey kazanabilmek için üyeliğinin en az full member rütbesine gelmesini beklemelisin üyeliğinin şuanki haliyle imza kampanyalarını düşünmen için daha çok erken.
herzlos1985
Hero Member

Activity: 662
Merit: 501

View Profile
January 17, 2016, 01:04:29 PM

Bildigim kadarını aciklamaya calisayim...

1.Yetkili kisi zaten kayıtlar alındı gğncellendi vb msj atar burdan anlarsınız.

2.Örnegin aylık imza kampanyasına katılırsanız sureyi yetkili kisi belirler genelde ama kampanya sonunda ödemeler yapılır post sayısına ulastıgın anda degil..

3.Ödeme icin cüzdan ayrımı yapan ben simdiye kadar denk gelmedim..Yani direk hesabına aktarılır..

İmza kampanyasına katılcam die cok kısa yada konu ile alakasız mesaj atmamanı öneririm...
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
January 17, 2016, 01:05:43 PM

hoşgeldin
imza kampanyalari basligi burada:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=615953.0

profil seviyesine gore odemeler yapiliyor. suan newbie seviyesine yalnizca
777coin
 https://bitcointalk.org/index.php?topic=840124.0
ve bitvest in kabul ettigi yaziyor bitvest suan sorun yasiyor ve tavsiye edilmez deniyor.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1237129.0

ilgili basliklarda detaylari yaziyor kampanya kurallarinin. genellikle seviyene gore imzayi profiline yazip basliga mesaj attiginda guncelleme yapildiginda dahil ediliyorsun.
bundan sonrasinda da kampanya iceriginde yazdigi gibi odeme alirsin. genellikle odemeler haftalik olarak konuya yazdigin adresine gonderilir.
btc adresi olarak da priv. keyi sende olan servisleri kullanmani oneririm.
bilgisayarinda client kullanamayabilirsin fakat blockchain.info gibi sitelerden olusturacagin adresin kontrolu daha saglikli olur.
cex.io benzeri exchange sitelerdeki adreslerini kullanmamaya calis. buralar zaman zaman adresleri yenileyebilir, eski adresin gecerliligini yitirebilir
caner65 (OP)
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
January 17, 2016, 01:24:09 PM

Cevaplarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Cex.io tercih etmemin sebebi sitoshi biriktirip belli bir ghash elde ettikten sonra yine aynı sitede mining yapabiliyor olmamdı ama eğer dediğiniz gibiyse kendime blockchain cüzdan hesabı açayım.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
January 17, 2016, 01:49:53 PM

Cevaplarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Cex.io tercih etmemin sebebi sitoshi biriktirip belli bir ghash elde ettikten sonra yine aynı sitede mining yapabiliyor olmamdı ama eğer dediğiniz gibiyse kendime blockchain cüzdan hesabı açayım.
blockchaininde farkı yok oda online cüzdan cexde mining yaparak para kazanma işinide unut o sektör öleli çok oldu.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: