Bitcoin Forum
June 21, 2024, 05:14:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Pc açıkken para kazanmak  (Read 6977 times)
kenanzz (OP)
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
January 18, 2016, 11:49:26 PM

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi pc açıkken mine etmek dışında para kazanabileceğimiz sistemler varmı kazançlı olup olmaması önemli değil yeterki minergate gibi pc yi yormasın.
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
January 19, 2016, 01:54:35 AM

Böyle birşey varmı hiçbilmiyorum fakat merak ettim. Takipdeyim.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
January 19, 2016, 07:32:19 AM

hddyi kullanan bir sistem var ama hatırlayamadım şuan fakat mine dışındakilerin çoğu bilgisayarını zombi olarak kullanır.
rikudou
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

Alenktrik Teknikeri

View Profile
January 19, 2016, 07:41:24 AM

hddyi kullanan bir sistem var ama hatırlayamadım şuan fakat mine dışındakilerin çoğu bilgisayarını zombi olarak kullanır.

Merhaba Hocam;

Sanırım Dediğiniz Olay Bu http://driveshare.org/index.html
Bu Sitede Alanınızı Paylaşıyorsunuz Ama Bununla İlgili Nasıl Ödeme Oluyor Bilmiyorum.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
January 19, 2016, 07:57:11 AM

zombi olarak kullanıyordan kastınız nedir konuya yabancıyımda anlayamadım ne demek istediğinizi.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
January 19, 2016, 08:05:03 AM

zombi olarak kullanıyordan kastınız nedir konuya yabancıyımda anlayamadım ne demek istediğinizi.
internet ve işlemci gücünüzü sizin haberiniz olmadan istedikleri gibi legal & illegal vs. alanlarla kullanabiliyorlar.
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
January 19, 2016, 08:06:21 AM

internet ve işlemci gücünüzü sizin haberiniz olmadan istedikleri gibi legal & illegal vs. alanlarla kullanabiliyorlar.

bunun bilgisayarımıza yada bize bir zararı olurmu ve nasıl bu sistemi kurabiliriz?
twn
Legendary
*

Activity: 1204

View Profile
January 19, 2016, 09:47:58 AM

bunun bilgisayarımıza yada bize bir zararı olurmu ve nasıl bu sistemi kurabiliriz?

İllegal is icin kullanılır zombiler genellikle. Sence zararı olurmu olmazmı?
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
January 19, 2016, 10:09:37 AM

Buna para kazanmak dersek insanları yanlış yönlendirmiş oluruz. Ne pc madenciliği nede musluklar size para kazandırmaz. Günlük bir kaç kuruş için 2-3 saat musluk dolaşıp emek harcayıp , pc yi yoruyorsunuz. Bunun yerine size önerim;

Pc yine açık kalsın önemi yok, internetten yada toptancılardan beyaz renkli porselen yada alçı süs eşyaları alın. Bunları kendi zevkinize göre boyayın yada ebru tekneniz varsa ona batırın. Sonra götürüp uygun yerlerde satın.

hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
January 19, 2016, 12:43:23 PM

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi pc açıkken mine etmek dışında para kazanabileceğimiz sistemler varmı kazançlı olup olmaması önemli değil yeterki minergate gibi pc yi yormasın.
Bende araştırıyorum. dediğin gibi minergate pc yi mahvediyor. Pc yi açık bırakıp günde damlasa yeter. Takipteyim konuyu..

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
January 19, 2016, 04:30:35 PM

Buna para kazanmak dersek insanları yanlış yönlendirmiş oluruz. Ne pc madenciliği nede musluklar size para kazandırmaz. Günlük bir kaç kuruş için 2-3 saat musluk dolaşıp emek harcayıp , pc yi yoruyorsunuz. Bunun yerine size önerim;

Pc yine açık kalsın önemi yok, internetten yada toptancılardan beyaz renkli porselen yada alçı süs eşyaları alın. Bunları kendi zevkinize göre boyayın yada ebru tekneniz varsa ona batırın. Sonra götürüp uygun yerlerde satın.

Hocam zaten ilgilendiğim okulum ve işim var ben bilgisayarım için iş arıyorum Cheesy
olcaytu2005
Legendary
*

View Profile
January 19, 2016, 05:12:39 PM

Hocam zaten ilgilendiğim okulum ve işim var ben bilgisayarım için iş arıyorum Cheesy

Ozaman bilgisayarınızı world community grid projelerine tahsis edin. Aylık 3-5 dolar gelir size bi yarar sağlamaz. Ama bilgisayarınız bu projelere yarar sağlayabilir.
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
January 19, 2016, 07:18:41 PM

Ozaman bilgisayarınızı world community grid projelerine tahsis edin. Aylık 3-5 dolar gelir size bi yarar sağlamaz. Ama bilgisayarınız bu projelere yarar sağlayabilir.

çok aşırı derecede zorluyor pc yi cpu sürekli %100 de oluyor
olcaytu2005
Legendary
*

View Profile
January 19, 2016, 07:36:59 PM

çok aşırı derecede zorluyor pc yi cpu sürekli %100 de oluyor

Ayarlardan cpu kullanımını istediğiniz seviyeye kadar azaltıp artırabilirsiniz. Benimki %10 da çalışıyor.
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2422
Merit: 1358

View Profile
January 19, 2016, 10:59:31 PM

Komik olacak ama youtuber olma işlemi de bunu sağlıyor.
Videolarınıza çok tıklatabildiğiniz ve kitleyi yakaladığınız sürece pc kapalıyken bile para kazanmaya devam edersiniz.
AppLe piE
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
January 19, 2016, 11:03:20 PM

Videolarınıza çok tıklatabildiğiniz ve kitleyi yakaladığınız sürece pc kapalıyken bile para kazanmaya devam edersiniz.

Kesinlikle. populer olabilecek video çekin. koyun kanalınıza. Bir yerden sonra damlamaya başlar üstüne de populer falan olursanız yılda youtube dan 10 bin dolar bile kazanabilirsiniz.
Pierre 2
Legendary
*

View Profile
January 20, 2016, 07:39:19 PM

Kesinlikle. populer olabilecek video çekin. koyun kanalınıza. Bir yerden sonra damlamaya başlar üstüne de populer falan olursanız yılda youtube dan 10 bin dolar bile kazanabilirsiniz.
Evet özellikle oyun videoları çocuklar arasında kolay yayılıyor ve çok tutuyor.
Bu konuyla profesyonel olarak ilgilenip iyi paralar kazanıyorlar.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
January 20, 2016, 09:21:36 PM

Minning olaylarından uzak durun derim. Ne kadar uğraşırsanız uğraşın, 24 saat pc yi açık bıraksanızda karlı olmayacaktır. Diğer arkadaşlara da katılıyorum. Video olayını düşünebilirsiniz.
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980

View Profile
January 22, 2016, 12:28:36 PM

Bu konuyla kosa dönem ilgilendim. Şuanda bu konuda video çekip ünlü olmak zor. Bu işi yapanlar çok sayıda mevcut. Yaparkende adam gibi bir bilgisayar lisanslı işletim sistemi ve oyunlar gerekiyor. Kullandığınız herşeyin lisanslı olması gerekiyor. Tabi online oyun çekicekseniz sorun yok. Tabi şanslı olma durumuda var Smiley
Pierre 2
Legendary
*

View Profile
January 22, 2016, 04:09:57 PM

Bu konuyla kosa dönem ilgilendim. Şuanda bu konuda video çekip ünlü olmak zor. Bu işi yapanlar çok sayıda mevcut. Yaparkende adam gibi bir bilgisayar lisanslı işletim sistemi ve oyunlar gerekiyor. Kullandığınız herşeyin lisanslı olması gerekiyor. Tabi online oyun çekicekseniz sorun yok. Tabi şanslı olma durumuda var Smiley
Ben her şeyin sırrının hedef kitleyi bulmakta olduğunu düşünüyorum.
Hani bu işi yapıp da ne amaçladığını bilmeyen çok insan var ama ilk günden itibaren aynı kitle tarafından keşfedilmeyi bekleyenler de var.
Kesinlikle denemeye değecek bir şey.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: