Bitcoin Forum
May 22, 2024, 04:59:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Yardım !!!  (Read 1028 times)
getpay (OP)
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile WWW
February 04, 2016, 11:32:39 PM

Adamın biri geldi konuma teklif verdi ama escrow isterim dedi. Bende tamam ama ücreti sen ödersin dedim. Daha sonra öyleyse senle iş yapmam gibi şeyler söyledi Bende tamam konuda belirtmemişim escrow ücretini ben karşılarım dedim. Ancak alıcı almaktan vazgeçti.
Adam teklif verdiği halde almıyor ve ben en başından beri almak için yazdığından şüpheliyim. Zaten banada negative trust bırakmış. Bu durumda ne yapılabilir. Yardımcı olabilir misiniz?
Konu linki : https://bitcointalk.org/index.php?topic=1336168
altcoin_trader
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

View Profile
February 05, 2016, 10:22:01 AM

Adamın biri geldi konuma teklif verdi ama escrow isterim dedi. Bende tamam ama ücreti sen ödersin dedim. Daha sonra öyleyse senle iş yapmam gibi şeyler söyledi Bende tamam konuda belirtmemişim escrow ücretini ben karşılarım dedim. Ancak alıcı almaktan vazgeçti.
Adam teklif verdiği halde almıyor ve ben en başından beri almak için yazdığından şüpheliyim. Zaten banada negative trust bırakmış. Bu durumda ne yapılabilir. Yardımcı olabilir misiniz?
Konu linki : https://bitcointalk.org/index.php?topic=1336168

Kötü olmuş.
Trust yapısının böyle bir sıkıntısı var.
gıcık olduğunuz bir kullanıcıya 20 tane hesap açıp herbirinden negatif trust basıp adamı çizebiliyorsunuz.

AntD
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
February 05, 2016, 10:35:12 AM

Hocam kusura bakmayın da 20 dolara aldığınız üzerinde hiçbi yenilik yapmadığınız hazır scripti 20 bitcoine hemen al, 1 + 0.1 bitcoine açık artırma yapmanız pek doğru değil.
Beraturker
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 250

View Profile
February 05, 2016, 10:40:13 AM

Yapabileceğiniz en iyi şey negatif trust vermeniz olur.. Belki adam da geri çeker bi süre sonra..
getpay (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
February 05, 2016, 11:32:50 AM

BIN fiyatını 20 BTC yapmamın amacı üst limit biraz yüksek olsun, direk BIN ile alınmasındı. 1-2 BTC satılması uygundu bizim için. Bence projelendirilebilek bu alanadı ve hazır kurulmuş sisteme verilebilecek bir değer.

Önerileriniz için teşekkür ederim. Ben genede zamanın bitmesini bekleyeceğim. Gene şahıs teklifini kabul etmezse o zaman negative trust bırakacağım.
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
February 05, 2016, 01:14:08 PM

Hepi topu %1 (0.01 btc) için mi kavga ettiniz o konuda o kadar? Grin
Forumda ücretsiz escrow sağlayan bir sürü güvenilir legend üye varken hem de. SebastianJu'ya derdiniz bedavaya escrow sağlardı.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

getpay (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
February 05, 2016, 01:32:20 PM

Hepi topu %1 (0.01 btc) için mi kavga ettiniz o konuda o kadar? Grin
Forumda ücretsiz escrow sağlayan bir sürü güvenilir legend üye varken hem de. SebastianJu'ya derdiniz bedavaya escrow sağlardı.
Adamın derdi en baştan satın almak değil gibi geldi bana zaten. 2 kişi var sürekli saçma sapan imza kampanyaları için aynı şeyleri yazıp yazıp duruyorlar. Dert değil ben karşılarım dedim zaten ama o adamın en baştan alıcı olduğunu sanmıyorum. Hatta konudaki diğer kişi ile aynı kişi olup post kasmaya çalışıyor olabileceklerini bile düşünüyorum.
dukeneptun
Legendary
*

Activity: 1064
Merit: 1000

View Profile
February 05, 2016, 01:43:12 PM

Default Trust kullanmıyorum ama o üyenin DT'de olduğunu da sanmıyorum. Siz de durumu anlatan negative trust bırakın, açık artırmayı kazanıp sonra vazgeçmek negative trustı hak eder.
Zaten aynı kullanıcının ilk feedbackinde görüldüğü gibi kopya ürün satmış. Sizin sattığınız ürüne laf atması komik oluyor.
getpay (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
February 05, 2016, 02:48:48 PM

Default Trust kullanmıyorum ama o üyenin DT'de olduğunu da sanmıyorum. Siz de durumu anlatan negative trust bırakın, açık artırmayı kazanıp sonra vazgeçmek negative trustı hak eder.
Zaten aynı kullanıcının ilk feedbackinde görüldüğü gibi kopya ürün satmış. Sizin sattığınız ürüne laf atması komik oluyor.
Teşekkürler hocam, süre bitsin o zaman negative trust vereceğim.
redhack
Legendary
*

Activity: 1859
Merit: 1015

View Profile
February 05, 2016, 02:53:07 PM

Neyi bekliyorsunuz? Haklı durumdayken negative trust yiyen sizsiniz. Basın gitsin negative'i.
getpay (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
February 05, 2016, 03:02:12 PM

Neyi bekliyorsunuz? Haklı durumdayken negative trust yiyen sizsiniz. Basın gitsin negative'i.
Haklısınız yorumunuzu görünce verdim hemen negative trustı. Sizlerde kullanıcıya negative ya da neutral trust bırakıp yaptığı terbiyesizliği yazarsanız memnun olurum.
getpay (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
February 07, 2016, 11:07:41 AM

Adama negative trust verdim. Sizde verebilir misiniz?
Pages: [1]
  Print  

Jump to: