Bitcoin Forum
May 06, 2024, 10:37:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »  All
  Print  
Author Topic: [DUY] Platoon Game - Gerçek Bitcoin Kazandıran, Web Tabanlı Strateji Oyunu  (Read 32838 times)
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
February 23, 2016, 10:04:57 AM

Ekranın sağında mevcut sömürgelerimiz alt alta sıralansa, sömürge adı ve koordinat bilgileri görülse, devam eden inşaatlar her sömürgenin altında yazsa, hareket halindeki filoların bilgileri biraz daha belirgin görünse ana ekranda tam süper olacak =)
Tek ekranda hersey olması abartılı olur zaten ust kısımda tek tıkla diger yerleri görmek mümkün sayfalarda dolaşım olacak ki site yükselecek kar edecek .
1714991861
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714991861
Reply with quote  #2

1714991861
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714991861
Hero Member
*

Ignore
1714991861
Reply with quote  #2

1714991861
Report to moderator
1714991861
Hero Member
*

Ignore
1714991861
Reply with quote  #2

1714991861
Report to moderator
arancra
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile WWW
February 23, 2016, 02:56:49 PM

Demek istediğim böyle birşey =)

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄
                     ▄▄▀▀ ▄▄▄█▀▀▀▀▀█▄▄▄ ▀▀▄▄
                   ▄▀ ▄▄▀▀             ▀▀▄▄ ▀▄

▄▀          ██  ██       ▀█▄ ▀▄
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄██▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
  ▄█████████████▄▄███████▀███████████████▄ █████████ ███████████████
▄████████▀█████████████▀  █████    ▀██████   █████        █████
    █████  ▀██████████▀   █████    ▄█████▀   █████        █████
    █████    ██████████   ██████████████▄    █████        █████
    █████  ▄██████████▄   █████    ▀██████   █████        █████
    █████▄█████████████▄  █████    ▄██████   █████        █████
    ████████████▀▀███████▄███████████████▀ █████████      █████
    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▀▀██▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀      ▀▀▀▀▀
                             ██  ██       ▄█▀ ▄▀
                       ▀▄▄             ▄▄▀▀ ▄▀
                          ▀▀▀█▄▄▄▄▄█▀▀▀ ▄▄▀▀
                                ▄▄▄▄▄▀▀▀

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│
Suskunadam
Hero Member

View Profile
February 23, 2016, 04:23:57 PM

Demek istediğim böyle birşey =)

Yazını okuduğunda kafamda canlandıramamısım. Bu güzel bir arayüz zamanla geçilmesi dileğiyle  Wink
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
February 23, 2016, 06:50:48 PM

You can not attack to this player. There is unbalanced power between each other.

Bu da nerden çıktı yav savasiyorduk ne güzel Cheesy

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
February 23, 2016, 06:54:01 PM

Trade center'da Gold --> Oil çeviminde hata var sanırım
İlk defa denedim oil gelmedi.. İron --> Oil de sorun yok ama gold ile sorun çıktı
Hata yapmışımdır dedim önemsemedim..
Dün yine İron --> Oil başarı ile yaptım ama Gold --> Oil yapınca oiller gelmedi
Emin olamadım ve bugün bir kere daha denedim ve yine Gold --> Oil'de oiller gelmedi..
Bir kontrol ederseniz sevinirim..
Ankara
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1000

View Profile
February 23, 2016, 11:45:14 PM

Bi ekran görüntüsü gönderebilirseniz sorunu daha iyi analiz edebiliriz. master'ın dediği gibi ben de denedim sorunsuz görünüyor.

Sorun bilgisayardaki bir işlemden kaynaklıymış, sonradan fark ettim.
OGame görmeyeli çok değişmiş, ben 2005 gibi ilk çıktığında oynuyordum böyle değildi. Bence Platoon'un ana sayfasının şu anki hali iyi, OGame gibi detaylandırıp karıştırmaya gerek yok.
hakanbalta577
Sr. Member

Activity: 406

View Profile
February 24, 2016, 04:51:44 AM

her bölgenin takas merkezinin günlük kotası ayrı mı oluyor?
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
February 24, 2016, 06:52:24 AM

evet her bölgede trade center seviyesine  göre takas yapıyorsun her seviye 20k maden takas hakkı veriyor
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
February 24, 2016, 07:04:12 AM

evet her bölgede trade center seviyesine  göre takas yapıyorsun her seviye 20k maden takas hakkı veriyor

Uctur (3) yanlislikla ittifaktan cikiyorum.
goraset kardes kusura bakma sende ha bire sana is cikariyorum.

Aliser lutfen zamanin oldugunda suna bi el ativer. ittifaktan ayrilirken onay falan sormuyr ve her defasinda ittifak uyelerine bakayim derken ittifaktan yani federasyondan cikiyorum.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
February 24, 2016, 07:12:03 AM

Tesekkurler.
Aliser bu oyun ile ilgili bir fikrim var. sana bunu uygun bir zamanda anlatmak istiyorum.
Ozellikle ticari olarak internetcafelere yonelik bir versiyon. Bitcoin yerine internet cafede store credit tarzi birsey.
Birazdan yatacagim o yuzden su anda uzun uzun yazamiyorum.
goraset
Legendary
*

View Profile
February 24, 2016, 07:42:39 AM

Trade center'da Gold --> Oil çeviminde hata var sanırım
İlk defa denedim oil gelmedi.. İron --> Oil de sorun yok ama gold ile sorun çıktı
Hata yapmışımdır dedim önemsemedim..
Dün yine İron --> Oil başarı ile yaptım ama Gold --> Oil yapınca oiller gelmedi
Emin olamadım ve bugün bir kere daha denedim ve yine Gold --> Oil'de oiller gelmedi..
Bir kontrol ederseniz sevinirim..

Bu hatayı kontrol ettim ancak herhangi bir sıkıntı göremedim, özellikle deneme de yaptım sorunsuz dönüştürüyor gibi, bu sorunu başka yaşayan var mı ?

bende sıkıntı yok. burda görünce denedim. sorunsuz dönüşüyor
Suskunadam
Hero Member

View Profile
February 25, 2016, 09:20:46 AM

Birine drone yolladıgımız zaman spy olarak karsı taraf bunu görebiliyor mu yada online değilse daha sonra görebiliyor mu? Daha teferruatlı bilgi almak mumkun mu?(sadece madenler gozukuyor)  Bizden bilgi alamamaları mumkun mü spy yukseltince bunun hesabı nasıl yapılıyor?
goraset
Legendary
*

View Profile
February 25, 2016, 09:32:02 AM

Birine drone yolladıgımız zaman spy olarak karsı taraf bunu görebiliyor mu yada online değilse daha sonra görebiliyor mu? Daha teferruatlı bilgi almak mumkun mu?(sadece madenler gozukuyor)  Bizden bilgi alamamaları mumkun mü spy yukseltince bunun hesabı nasıl yapılıyor?

casus seviyesi ile ilgili, gönderdiği anda görüyor bende genellikle , bazen casusu düşürüyor, bazende şu  hedeften casus geldi bilgi topladı diye rapor geliyor. casusluk seviyesi artıkça görününe bilgiler artıyor. madenler filo, araştırmalar, hareket halindeki filolar sırasıyla görülebiliyor.

hazır casusluktan konu açılmışken, nasıl bir durumsa çoğu  gönderdiğim sonda havaya uçtu, karşı tarafta savunmada drone varsa kesin benim casus yakalandı. spy değil de attack gönderince  daha fazla geri dönüyor neredeyse
Suskunadam
Hero Member

View Profile
February 25, 2016, 09:48:17 AM

casus seviyesi ile ilgili, gönderdiği anda görüyor bende genellikle , bazen casusu düşürüyor, bazende şu  hedeften casus geldi bilgi topladı diye rapor geliyor. casusluk seviyesi artıkça görününe bilgiler artıyor. madenler filo, araştırmalar, hareket halindeki filolar sırasıyla görülebiliyor.

hazır casusluktan konu açılmışken, nasıl bir durumsa çoğu  gönderdiğim sonda havaya uçtu, karşı tarafta savunmada drone varsa kesin benim casus yakalandı. spy değil de attack gönderince  daha fazla geri dönüyor neredeyse

Saldırı olarak gönderince maden bilgisi gelmez ama ordu ve savunma geliyor sanırsam
BTCWORLD123
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 0

View Profile
February 25, 2016, 10:09:24 AM

mineral toplayan kamyonlar 5600 alabiliyor yazıyor . ben ayarlıyorum toplam 5600 olacak şekilde. kırmızı uyarı çıkıyor yeterli kaynak yok gibi ingilizce birşey. nedir ne değildir çözemedim bu olayı? Hepsini iron/gold/oil 1000 olarak gönderince kamyonu kabul ediyor ama.
Suskunadam
Hero Member

View Profile
February 25, 2016, 10:41:56 AM

mineral toplayan kamyonlar 5600 alabiliyor yazıyor . ben ayarlıyorum toplam 5600 olacak şekilde. kırmızı uyarı çıkıyor yeterli kaynak yok gibi ingilizce birşey. nedir ne değildir çözemedim bu olayı? Hepsini iron/gold/oil 1000 olarak gönderince kamyonu kabul ediyor ama.

Muhtemelen oil koyunca oluyordur aracın gitmesi için gerekli oili bırak düzelir. Olmadı bir ekran görüntüsü koy bakalım
goraset
Legendary
*

View Profile
February 25, 2016, 10:55:05 AM

Saldırı olarak gönderince maden bilgisi gelmez ama ordu ve savunma geliyor sanırsam

evet filo ve savunma geliyor oda bana yetiyor zaten:))
mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
February 25, 2016, 12:31:33 PM

Bu arada Reklam konusu geçmişken, reklamların arasında bariz ponziler de var. Hatta scam alert yemiş ponziler. Bence çok yakışıksız.

Daha önce internette benzer konuları araştırdıysanız yada ponzi sitelere girdiyseniz o tür reklamları görebilirsiniz.
hakanbalta577
Sr. Member

Activity: 406

View Profile
February 25, 2016, 12:47:18 PM

şimdi ceza alan kullanıcılar baktım da hepsi 7 gün ceza almış saldırı ihlalinden .. ve de tatilsiz

Roll Eyes şimdi bu bana ağır geldi . düşünsenize o kadar uğraş verip çabalayıp ordu yapıyorsunuz . ilk yaptınız hatada tatilsiz olarak cezaya çarptırılıyorsunuz ve hop o kadar uğraşla hazırladığınız orduyu zaten 1 haftada illa biri vurur.

fazla saldırana gene ceza olsun ama ilki tatilli olsun.
ikincisi tatilsiz olsun.

zaten bir hafta tatilli ceza demek çekiştiğin adamların bir haftada gelişip seni geçmesi demek. akıllanıp fazla saldırı da yapmazsın zaten. ikincide tatilsiz geleceğini bildiğin için.

şahsen ben ceza alsaydım bilirdim ki ordu direkt patlatılacak. direkt oyunu bırakırdım  Roll Eyes
oyuncuların çoğalması ve oynana bilirliğinin artması için bence bunu bi düşünün.
masterconqueror
Member
**

Activity: 114
Merit: 10

View Profile
February 25, 2016, 02:59:46 PM

şimdi ceza alan kullanıcılar baktım da hepsi 7 gün ceza almış saldırı ihlalinden .. ve de tatilsiz

Roll Eyes şimdi bu bana ağır geldi . düşünsenize o kadar uğraş verip çabalayıp ordu yapıyorsunuz . ilk yaptınız hatada tatilsiz olarak cezaya çarptırılıyorsunuz ve hop o kadar uğraşla hazırladığınız orduyu zaten 1 haftada illa biri vurur.

fazla saldırana gene ceza olsun ama ilki tatilli olsun.
ikincisi tatilsiz olsun.

zaten bir hafta tatilli ceza demek çekiştiğin adamların bir haftada gelişip seni geçmesi demek. akıllanıp fazla saldırı da yapmazsın zaten. ikincide tatilsiz geleceğini bildiğin için.

şahsen ben ceza alsaydım bilirdim ki ordu direkt patlatılacak. direkt oyunu bırakırdım  Roll Eyes
oyuncuların çoğalması ve oynana bilirliğinin artması için bence bunu bi düşünün.

Tavsiyenizi değerlendirdik. İlk cezaların daha az gün ve tatilli olmasına karar verdik. Daha önce verilen cezalar da bu karar doğrultusunda düzeltildi.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »  All
  Print  

Jump to: