Bitcoin Forum
May 10, 2024, 01:54:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Καυγάς για την CoinBit με τον Chek2fire  (Read 6747 times)
BitcoinExpert (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 500



View Profile
February 15, 2016, 12:51:01 PM
Last edit: April 20, 2016, 07:08:59 PM by BitcoinExpert
 #1

Μήνυμα προς τον Chek2fire

Επειδή δεν πρόκειται να σε αφήσω να σπιλώσεις το όνομα μου (συγνώμη για τις δύσκολες λέξεις που χρησιμοποιώ...ξέχασα πως το μορφωτικό σου επίπεδο δεν σου επιτρέπει να γνωρίζεις τέτοιες λέξεις) αποφάσισα να αλλάξω το όνομα του topic, γιατί δεν πρόκειται να δεχτώ τις ψευδείς κατηγορίες σου που έχουν ως σκοπό την εκπλήρωση των δικών σου συμφερόντων. Την τακτική αυτή της επίθεσης την ακολουθείς επανειλημμένα και έχεις κάνει ακριβώς το ίδιο με πολλούς άλλους εδώ μέσα. Είσαι μία τεράστια πληγή για το bitcoin οικοσύστημα και ο χειρότερος για την προώθηση του. Ας αφήσουμε λοιπόν τον κόσμο να κρίνει από την παρακάτω συζήτηση για το ποιος έχει δίκιο και ποιος άδικο.

Υ.Γ. Ξέρω πως έχεις πάρει print screen το προηγούμενο θέμα....να το χαίρεσαι...εγώ δεν έχω να κρύψω κάτι γιατί είμαι καθαρός, σε αντίθεση με σένα που μια ζωή κρύβεσαι και κανένας πραγματικά δεν ξέρει ποιος εισαι.Γιατί άραγε;

http://coinbit.gr/
1715349255
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715349255

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715349255
Reply with quote  #2

1715349255
Report to moderator
1715349255
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715349255

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715349255
Reply with quote  #2

1715349255
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715349255
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715349255

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715349255
Reply with quote  #2

1715349255
Report to moderator
1715349255
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715349255

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715349255
Reply with quote  #2

1715349255
Report to moderator
1715349255
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715349255

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715349255
Reply with quote  #2

1715349255
Report to moderator
VC George
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 325
Merit: 250


Carpe noctem


View Profile
April 13, 2016, 01:26:02 PM
 #2

Αυτο που εχω καταλάβει για την ''εταιρια'' σου ειναι οτι απλα κοροιδευεις τον κοσμο που δεν γνωριζει τι εστι Bitcoin. Περα απο το οτι προσωπικα μου φερθηκες λες και ο τελευταιος ηλιθιος αρχικα προσπαθοντας να μου πασαρεις το CreditBit και επειτα αφοτου εμαθες οτι ειμαι φορτωμενος προτεινοντας μου να κανω up and tosh με τα κεφαλαια μου, είναι καραγκιοζιλικι το να προσπαθήσεις να πουλησεις υπηρεσίες κανονικών εταιριών ως δικες σου και το να προσποιήσαι οτι πουλας Bitcoin την ωρα που δεν εχεις δεκαρα τσακιστη και απλα χρησιμοποιείς τα λεφτα των ανθρωπων που νομιζουν οτι αγοραζουν Bitcoin για να αγορασεις και να τους δώσεις τα κουτσουρεμενα τους Bits...

Απορω πως σε αφηνουν να spamareis αυτο το φορυμ ακομα. Τελος παντων, σε λιγες μερες η ομαδα μου θα ξεκινησει να πουλαει και να αγοραζει Bitcoin και στην Ελλαδα,μας πηρε καιρο αλλα ηρθε η ωρα να αρχισει να καθαριζει το τοπιο απο λοπωδυτες και κερδοσκοπους.

Αλλωστε απο Σεπτεμβριο (αν ο Τσιπρας δεν το καψει το πλοιο) θα κινησουμε διαδικασιες για να μπορει ο κοσμος να πραγματοποιει συναλλαγες σε ολα τα μεγαλα καταστηματα στην Ελλαδα με Bitcoin καθως και να εχει προσβαση σε ΑΤΜ σε ολες τις μεγαλες πολεις της χωρας για να μπορει απροσκοπτα να ανταλλασει ευρω με ψηφιακο νομισμα 24/7.

Και οσο για τους λεγομενους συνεργατες σου, θα ενημερωθουν εντος εβδομαδας για το οτι χρησιμοποιεις τα λογοτυπα και τα trademarks τους για να πουλησεις.
chrisvl
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1274
Merit: 1006

Trainman


View Profile WWW
April 13, 2016, 02:04:16 PM
 #3

Αυτο που εχω καταλάβει για την ''εταιρια'' σου ειναι οτι απλα κοροιδευεις τον κοσμο που δεν γνωριζει τι εστι Bitcoin. Περα απο το οτι προσωπικα μου φερθηκες λες και ο τελευταιος ηλιθιος αρχικα προσπαθοντας να μου πασαρεις το CreditBit και επειτα αφοτου εμαθες οτι ειμαι φορτωμενος προτεινοντας μου να κανω up and tosh με τα κεφαλαια μου, είναι καραγκιοζιλικι το να προσπαθήσεις να πουλησεις υπηρεσίες κανονικών εταιριών ως δικες σου και το να προσποιήσαι οτι πουλας Bitcoin την ωρα που δεν εχεις δεκαρα τσακιστη και απλα χρησιμοποιείς τα λεφτα των ανθρωπων που νομιζουν οτι αγοραζουν Bitcoin για να αγορασεις και να τους δώσεις τα κουτσουρεμενα τους Bits...

Απορω πως σε αφηνουν να spamareis αυτο το φορυμ ακομα. Τελος παντων, σε λιγες μερες η ομαδα μου θα ξεκινησει να πουλαει και να αγοραζει Bitcoin και στην Ελλαδα,μας πηρε καιρο αλλα ηρθε η ωρα να αρχισει να καθαριζει το τοπιο απο λοπωδυτες και κερδοσκοπους.

Αλλωστε απο Σεπτεμβριο (αν ο Τσιπρας δεν το καψει το πλοιο) θα κινησουμε διαδικασιες για να μπορει ο κοσμος να πραγματοποιει συναλλαγες σε ολα τα μεγαλα καταστηματα στην Ελλαδα με Bitcoin καθως και να εχει προσβαση σε ΑΤΜ σε ολες τις μεγαλες πολεις της χωρας για να μπορει απροσκοπτα να ανταλλασει ευρω με ψηφιακο νομισμα 24/7.

Και οσο για τους λεγομενους συνεργατες σου, θα ενημερωθουν εντος εβδομαδας για το οτι χρησιμοποιεις τα λογοτυπα και τα trademarks τους για να πουλησεις.
Αν όπως λες χρησιμοποιη τα λεφτά των ανθρώπων για να αγοράσει και να τους δώσει bits το πρόβλημα ποιο είναι ? εξυπηρέτηση κάνει δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα,γνωρίζεις κάποιον ο οποίος εξαπατήθηκε απο την συγκεκριμένη εταιρία ?

VC George
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 325
Merit: 250


Carpe noctem


View Profile
April 13, 2016, 02:32:28 PM
 #4

Ποια εταιρια?

Ενας τυπος που λειτουργει παρανομα χρησιμοποιοντας υπηρεσιες αλλων εταιριων ως δικες του βιαζοντας των ορισμο της εξυπηρετησης με 20% flat fees και που προτεινει speculation και χειραγωγηση ψηφιακων νομισματων προς βιασμό των οποιων υποστηρικτων του εκαστοτε εγχειρηματος που αποσκοπει στην απελευθερωση των χρηματικων και μη συνναλλαγων χαρην του περιτου κερδους που θα εβγαζε αν εμεις βαζαμε 1000 btc για raise and throw τακτικες...
Ειστε πολυ φθηνοι κοριτσια

Και φυσικα τα ρεστα τις επομενες μερες, δεν παιζουμε με ταλιρα
locopao
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 910
Merit: 1000



View Profile
April 13, 2016, 03:02:37 PM
 #5

ώπα μεγάλε, κούλαρε λίγο

αν κρίνω από το ύφος και τη διάλεκτο που χρησιμοποιείς, όντως φαίνεσαι σοβαρός επιχειρηματίας, με αγνές και ανιδιοτελείς προθέσεις.

Επίσης, δεν κατάλαβα τι σε πείραξε περισσότερο... Το ό,τι αναφέρει ως "συνεργάτες" τις υπηρεσίες που χρησιμοποιεί ή ότι κρατάει προμήθεια 20% ? Αφού δεν παίζετε με τάληρα.

Α, ναι, αναμένουμε εναγωνίως τα ATM (αν και θα δυσκολευτείς να βρεις χώρο μετά τα 1000 τόσα που τοποθέτησε σε όλη τη χώρα ο άλλος επιχειρηματίας)
VC George
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 325
Merit: 250


Carpe noctem


View Profile
April 13, 2016, 03:28:07 PM
 #6

Φιλε ειμαι μονο 21, και οσο για τον αλλο σοβαρο επιχειρηματια δεν σχολιαζω Roll Eyes

Τι με πειραξε με τον συγκεκριμενο:

1)Το 20% είναι υπερβολικο, οχι οτι με επειρεαζει καπου γιατι πληρωνομαι σε Bitcoin καθημερινα οποτε εχω 0% κοστος ''αγορας'', ωστόσο είναι υποκρισια απο την μια να λες οτι θελεις να στησεις μια δυνατη κοινοτητα (την οποια ακομα δεν την εχεις) και απο την αλλη να λες το 1/5 δικο μου για να δειτε λιγο φως (οι πιστωτικες χρεωνουν μονο 3.5% για συνναλλαγες και μπορεις ευκολα να παρεις μια απο το Γιβλαρταρ η την Πολωνια ανωνυμα), αρα κάνεις ζημια στην κοινοτητα με αυτες τις πρακτικες.

2)Η συμπεριφορα του εν λογο wanna be power seller προς εμενα (και κατα συνεπεια προς την ομαδα μου) ηταν το λιγοτερο σαχλη διοτι του προτεινα να τον χρηματοδοτησω με μεγαλα ποσα σε bitcoin ωστε να ανοιχτουμε προς την ελλαδα και να φερουμε τον κοσμο σε επαφη με το btc και αυτος σαν αλλος πειναλεος προσπαθησε να με πεισει να χειραγωγησω ενα ψηφιακο νομισμα. Εν ολιγης και εταιρια να ειχε που δεν εχει ειναι αναξιοπιστος και αυτο ειναι απλα μια διαπιστωση ενος εν δυναμη πελατη (λεμε τωρα)

1.1) Τα ΑΤΜ δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο, 5 χιλιαδες δολλαρια εκαστος και ετοιμοπαραδοτα σε 4 μερες, ωστοσο δωσε μου 1 λογο να χαλασω 170 χιλιαδες ευρω σημερα για να αγορασω τα μηχανηματα και αλλα 200 χιλιαρικα για να τα χρηματοδοτησω την ωρα που δεν υπαρχει καποιος ουσιαστικος λογος για εναν καταναλωτη να αγορασει bitcoin.

*Αν δεν υπαρξουν συμφωνιες με αλυσιδες καταστηματων δεν θα μπορεσω επισης να δωσω τον λογο στον κοσμο, δλδ εκπτωσεις μεσω εφαρμογης και λογο της αυξομειωσεις της τιμης του btc.
BitcoinExpert (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 500



View Profile
April 13, 2016, 03:44:45 PM
Last edit: April 13, 2016, 03:56:36 PM by BitcoinExpert
 #7

"Φίλε" Κωνσταντίνε Αρβανιτάκη (αν είναι το πραγματικό σου όνομα) σου περνάει καθόλου από το μυαλό, όσο διαθέτεις, ότι είχα καταλάβει από την αρχή τι φρούτο ήσουν και γι' αυτόν τον λόγο δεν ενδιαφερόμουν για καμία συνεργασία μαζί σου?Για πες μου πως ακριβώς κοροϊδεύω τον κόσμο?Πρώτον δεν είπα ποτέ ότι έχω εταιρεία, θα ανοίξω σύντομα, δεύτερον αν γνωρίζεις χρησιμοποιώ ποσοστά που χρησιμοποιούν στο localbitcoin και πάλι φροντίζω να έχω από τα χαμηλότερα, τρίτον βρες κάποιον που τον εξαπάτησα ή δεν του παρέδωσα τα bitcoins που αγόρασε από μένα.Όσο και να σε πονάει η επιτυχία του άλλου με αυτή την τακτική που ακολουθείς, όχι απλά δεν τον πολεμάς αλλά του κάνεις και καλό.Θυμήθηκες να γυρίσεις από το εξωτερικό που ήσουν ξαφνικά στην Ελλάδα και νοιάζεσαι τόσο πολύ για τους Έλληνες από που θα αγοράσουν bitcoins.Σε αντίθεση με σένα, εγώ εμφανίζομαι παντού με το όνομά μου,συμμετέχω σε meetups και με γνωρίζει η κοινότητα προσωπικά και τί έχω κάνει μέχρι στιγμής για να ενισχύσω το bitcoin στην Ελλάδα.

Εσύ ήσουν αυτός που μου πρότεινε ένα σωρό παράνομους τρόπους για να κερδίσει κάποιος χρήματα και γι' αυτό τον λόγο απομακρύνθηκα αμέσως μόλις κατάλαβα τι είσαι.
Όσο για το νόμισμα που λες ότι και καλά προσπάθησα να σε πείσω για να το χειραγωγήσουμε, δεν ισχύει.Αυτό που ισχύει είναι ότι σου πρότεινα να επενδύσεις σε αυτό το νόμισμα που λόγω της χαμηλής του τιμής αυτή τη στιγμή εύκολα "χειραγωγείται" και μπορεί κάποιος να βγάλει καλό κέρδος σε μακροχρόνιο ορίζοντα.

Και τέλος ποιες υπηρεσίες ακριβώς χρησιμοποιώ παράνομα?
BitcoinExpert (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 500



View Profile
April 13, 2016, 03:48:28 PM
 #8

Μάλλον δεν έχεις καταλάβει ότι το bitcoin εκτός από νόμισμα, έχει και τη μορφή commodity (εμπόρευμα).
Εγώ αναλαμβάνω να αγοράσω bitcoin για όποιον δεν θέλει να φανεί, για όποιον δεν ξέρει το πως και για όποιον θέλει ταχύτητα.
Έχεις καθόλου ιδέα τι σημαίνει παροχή υπηρεσιών?
BitcoinExpert (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 500



View Profile
April 13, 2016, 04:04:51 PM
 #9

Και οσο για τους λεγομενους συνεργατες σου, θα ενημερωθουν εντος εβδομαδας για το οτι χρησιμοποιεις τα λογοτυπα και τα trademarks τους για να πουλησεις.

Εσύ το έχεις τερματίσει τελείως.Ενημέρωσε τους.Με όλους έχω μιλήσει για έναρξη συνεργασίας εκτός από XAPO, Coinbase και Blockchain που έχω κάθε δικαίωμα να χρησιμοποιώ τα λογότυπα τους από τη στιγμή που έχουν referral links.

Σε πονάει πολύ η επιτυχία των άλλων.Πρόσεχε μη δαγκώσεις τη γλώσσα σου και δηλητηριαστείς.
chrisvl
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1274
Merit: 1006

Trainman


View Profile WWW
April 13, 2016, 04:21:21 PM
 #10

Σχετικα με τα ATM όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα και μικρό καλάθι,απο ότι κατάλαβα όλο αυτό έγινε για να προμοταρεις την ομάδα σου,και τη νέα σας δραστηριότητα

BitcoinExpert (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 500



View Profile
April 13, 2016, 04:24:19 PM
 #11

Εχεις πολυ πλακα, Smiley πες μου για τους παρανομους τροπους να γουσταρω πιτσιρικά.

Και η επιθεση μου εχει την βαση της στην ιδεα του Bitcoin μπομπηρα και νομιζω οτι εξηγησα εκτενως το τι εννοουσα παραπανω. Οσο για το τι ρολο βαραω δεν σου πεφτει λογος τσουτσεκι, πληρωνω 57% φορους για το εισοδημα μου στο ελληνικο κρατος σε οποια χωρα κι αν εχω μεινει αν καιρους, γιατι ω ναι 100κ και πανω=57% και τελος ασε τις μαλακιες περι του οτι δεν εχεις μιλησει περι εταιριας, το ιδιο σου το site το φωναζει. Smiley Δεν ξερεις ποιος ειμαι οποτε μαζεψου, θα καθαρισουμε την κοινοτητα απο πολλες παραξενιες με το παραδειγμα μας και με τις πραξεις μας. Οσο για το ονομα ναι λεγομαι Κωνσταντινος Αρβανιτακης, συντηρω 3 οικογενειες, σπουδαζω Βιομηχανικο Σχεδιασμο, εχω τελειωσει και ως ηλεκτρονικος ψηφιακων ηλεκτρονικων, εχω εισοδημα ισοδυναμο με το 1.5% των enterpreuners παγκοσμιως και σε ξεχεζω γιατι φερεσαι λαθος, κυριε 400 ευρω τον μηνα που μενει με την μαμα του..  Cool

edit: Και για να τελειωνουμε επιθεση ειναι τα rates μας, και οχι οι αποψεις μας Wink

Εσύ πρέπει μάλλον να τρολάρεις.Πιο πάνω γράφεις ότι είσαι 21 και αποκαλείς εμένα πιτσιρικά?έχεις πολύ πλάκα...Ξέρω πολύ καλά ποιος είσαι.Μαζί σου έκανα skype κλήση...Άλλος ένας που τάζει και είναι μόνο λόγια όπως τα κάποιοι άλλοι που έταζαν 1000 bitcoin atm σε όλη την Ελλάδα...στην Ελλάδα ό,τι δηλώσεις είσαι...μπορείς να λες ό,τι θες και να ζεις στον δικό σου κόσμο και όνειρο...αν ίσχυαν όλα αυτά που λες και είχες τόσο χρήμα δεν θα ερχόσουν σε μένα για συνεργασία...άντε και πολύ ασχολήθηκα μαζί σου...
VC George
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 325
Merit: 250


Carpe noctem


View Profile
April 13, 2016, 04:32:26 PM
 #12

Αν το εκανα αυτο θα ημουν ολιγον gay  Roll Eyes Κανω αρκετα καλη διαφημιση μεσω Instagram αδερφε.

Ο λογος ειναι αλλος, δεν ανεχομαι να βλεπω κλειστομυαλους κερδοσκοπους να κερδιζουν εστω και πολυ λιγα(οπως ο εν λογο κυριος) και πανω σε αυτο εξεφρασα την γνωμη μου για την δουλεια που κανει.
Οταν θελησω να κανω κατι δικο μου στο φορυμ πολυ απλα θα κανω δικο μου thread, δεν ειμαι χαχας.

Και τελος δεν ταζω τιποτα σε κανεναν, χαχαχα, το οτι εχω προσωπικους στοχους και το δηλωνω δεν ειναι πατημα για σπιλωμα.

*Το πιτσιρικας παει στο επιχειρηματικο μυαλο που κουβαλας κεφτε.

BitcoinExpert (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 500



View Profile
April 13, 2016, 04:40:48 PM
 #13

Αν το εκανα αυτο θα ημουν ολιγον gay  Roll Eyes Κανω αρκετα καλη διαφημιση μεσω Instagram αδερφε.

Ο λογος ειναι αλλος, δεν ανεχομαι να βλεπω κλειστομυαλους κερδοσκοπους να κερδιζουν εστω και πολυ λιγα(οπως ο εν λογο κυριος) και πανω σε αυτο εξεφρασα την γνωμη μου για την δουλεια που κανει.
Οταν θελησω να κανω κατι δικο μου στο φορυμ πολυ απλα θα κανω δικο μου thread, δεν ειμαι χαχας.

Και τελος δεν ταζω τιποτα σε κανεναν, χαχαχα, το οτι εχω προσωπικους στοχους και το δηλωνω δεν ειναι πατημα για σπιλωμα.

*Το πιτσιρικας παει στο επιχειρηματικο μυαλο που κουβαλας κεφτε.



Φοβερό το επίπεδό σου και πλούσιο το λεξιλόγιό σου.Τα λεγόμενά σου αποδυκνείουν τις ελλιπείς σου γνώσεις πάνω στο bitcoin.Για ρίξε μια ματιά εδώ: https://localbitcoins.com/buy_bitcoins
Για δες τι ποσοστά έχουν.Αλλά εκτός αυτού ελεύθερη αγορά υπάρχει και ο καθένας είναι ελεύθερος να πουλήσει όσο θέλει.Από εκεί και πέρα ο πελάτης θα αποφασίσει από που θα αγοράσει.

Το να μη θέλει κάποιος να συνεργαστεί μαζί σου επειδή κατάλαβε τι καπνό φουμάρεις, δεν τον κάνει κλειστόμυαλο.

Όσο για το επιχειρηματικό μυαλό που κουβαλάω, έχω άλλους πολύ πιο έμπειρους και ειδικούς από σένα να το κρίνουν, με τους οποίους και συνεργάζομαι κιόλας.
VC George
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 325
Merit: 250


Carpe noctem


View Profile
April 13, 2016, 04:50:23 PM
 #14

Δεν θα ασχοληθω αλλο, το μηνυμα περασε και αρκετοι θα υποψιαστουν.
Οσο για το ποιος απεφυγε ποιον απλα γελαω Grin
Καλο απογευμα    Undecided
BitcoinExpert (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 500



View Profile
April 13, 2016, 04:53:27 PM
 #15

Δεν θα ασχοληθω αλλο, το μηνυμα περασε και αρκετοι θα υποψιαστουν.
Οσο για το ποιος απεφυγε ποιον απλα γελαω Grin
Καλο απογευμα    Undecided

Ακριβώς.Το μήνυμα πέρασε και όλοι κατάλαβαν τι καπνό φουμάρεις.
Καλή συνέχεια με τα click http://leftastopodi.blogspot.gr  Wink
VC George
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 325
Merit: 250


Carpe noctem


View Profile
April 13, 2016, 05:04:54 PM
 #16

Χχαχαχαχααχαχα ανακαλυψες το πρωτο μου βημα στον ιντερνετικο κοσμο (2014)  Grin Mολις τελειωσεις με την βιογραφεια μου χτυπα τηλ Tongue
BitcoinExpert (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 500



View Profile
April 13, 2016, 05:08:43 PM
 #17

Χχαχαχαχααχαχα ανακαλυψες το πρωτο μου βημα στον ιντερνετικο κοσμο (2014)  Grin Mολις τελειωσεις με την βιογραφεια μου χτυπα τηλ Tongue

Και μόνο από αυτό που λες, ότι δηλαδή το πρώτο σου βήμα ήταν μόλις πριν 2 χρόνια, καταλαβαίνουν όλοι πόσο γνώστης των πραγμάτων είσαι και πόσο κατάλληλος είσαι για να κάνεις κριτική στους άλλους...

Καλή τύχη μικρέ.Έχεις πολύ δρόμο μπροστά σου και θα φας πολλές φορές τα μούτρα σου μέχρι να μάθεις.
VC George
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 325
Merit: 250


Carpe noctem


View Profile
April 13, 2016, 05:18:02 PM
 #18

Aν εκανες απλη συνδιαστικη σε 1 χρονο θα εφτανες να βγαζεις τουλαχιστον 5 χιλιαρικα τον μηνα...
Αν εβαζες στοχους και εκανες και networking το ποσο θα διπλασιαζοταν
Τωρα αν αυτο το συνδιαζες με ομαδικη δουλεια, καλη τυχη πολυ λιωσιμο, ταξιδια trial & denials και 16 ωρες δουλειας την μερα θα εβλεπες οτι εισαι χαζος. Ακομα και τα ptc μου ειχαν δωσει λεφτα με outsourcing ελεως.. Shocked

Και να ενας χαζος τροπος να αρχισεις να ψαχνεσαι: Outsourcing, μπες στο fivver και ραψε για το apple store να κοβεις και εσυ checks καθε 6 του μηνα απο την Apple Tongue
dj213
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 147
Merit: 100


Make world a better place to live!!!


View Profile WWW
April 13, 2016, 08:15:30 PM
 #19

Νομίζω πολύ το τραβήξατε και οι δυο σας, το φόρουμ δεν έχει φτιαχτεί για να παρακολουθούμε ανιαρές συζητήσεις και αφού γνωρίζεστε  προσωπικά καλά θα κάνετε να βριστείτε μέσω skype. Ο καθένας που θα κάνει μια επιχείρηση πρέπει να ξέρει πως η εργασία του τον αντικατοπτρίζει και όχι το ξεκατίνιασμα. Angry

bitmarin
BitcoinExpert (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 500



View Profile
April 13, 2016, 08:20:16 PM
 #20

Νομίζω πολύ το τραβήξατε και οι δυο σας, το φόρουμ δεν έχει φτιαχτεί για να παρακολουθούμε ανιαρές συζητήσεις και αφού γνωρίζεστε  προσωπικά καλά θα κάνετε να βριστείτε μέσω skype. Ο καθένας που θα κάνει μια επιχείρηση πρέπει να ξέρει πως η εργασία του τον αντικατοπτρίζει και όχι το ξεκατίνιασμα. Angry

Όταν κάποιος μου επιτίθεται με αβάσιμες κατηγορίες και με συκοφαντεί, οφείλω να υπερασπιστώ τον εαυτό μου για να μη σχηματίζονται σε τρίτους λάθος εντυπώσεις.Προσωπικά δεν γνωριζόμαστε με τον συγκεκριμένο.Έτυχε να κάνουμε μια κλήση μέσω skype.Μόνο αυτό.Αυτός ήρθε στο thread μου και άρχισε την επίθεση χωρίς λόγο.Τέλος πάντων εγώ δεν το συνεχίζω.Δεν αξίζει.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!