Bitcoin Forum
June 24, 2024, 04:16:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Blockchain.info wallet private key  (Read 2438 times)
lahmacunkuregi (OP)
Sr. Member

Activity: 403
Merit: 250

internet aktivist

View Profile
February 18, 2016, 02:12:31 PM

blockchain.info da cüzdanımın private keyini bulamıyorum bitcoin core ye geçmek istiyorum blockcaindeki btc lerimi aktarıcam sürekli sorun çıkarıyor nerden bulabilirim bu private keyi

designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
February 18, 2016, 03:25:00 PM

blockchain wallet ine login olduktan sonra menulerde ithalat/ihracat sekmesine gel. Ordaki sekmede solda menulerde ihracat / şifrelenmemiş bölümünde adreslerinin yazıldıgı bolumde "prv" in yanında ki alanda yazanlar private keydir. yada kagit cuzdan sekmesine gelip ordan da ogrenebilirsin.
kolay gelsin.

Edit: bitcoincore kullanmanı önermiyorum. elektrum yada multibit  kullan bence. Benim bitcoincore yazılımım çalışmıyor ve hiçbir şekilde açamıyorum. Belki bana özel bir aksaklık ama şuan içindeki adreslerimi kurtaramıyorum. elektrum yukledim gayet güzel tıkırında çalışmakta.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
February 18, 2016, 03:59:37 PM

Blockchain.info sizin adreslerinizin özel anahtarını saklamaz. Zaten bunada ihtiyacınız yok. Bitcoin core'u kurun. Bir adres oluşturun ve blockchain.info'da bulunan bitcoinlerinizi bu adrese gönderin.
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
February 18, 2016, 04:09:12 PM

Beta sürümüne geçmişsiniz sanırım? Aynı sorundan ben de muzdaribim.
Ne bitcoin-core uyumlu private key alınabiliyor ne de bir şey yapılabiliyor. Ben bitcoin de gönderemiyorum. Ticket'lara cevap vermez oldular. 1 hafta sonra filan cevap verince de birkaç saçma link ile geçiştiriyorlar. Sanırım benimki özel bir durum.
"My bitcoin wallet" diye bir cüzdan gibi bişey oluşturuyor kendisi, oradaki adreslerin private keyini hiçbir şekilde alamıyorsunuz.
Beta wallet'ı çöp, sakın geçmeyin.

Size gelecek olursak, cüzdandan bitcoin gönderebiliyorsanız bitcoin core'a gönderin. bu kadar
lahmacunkuregi (OP)
Sr. Member

internet aktivist

View Profile
February 19, 2016, 06:43:34 AM

Beta sürümüne geçmişsiniz sanırım? Aynı sorundan ben de muzdaribim.
Ne bitcoin-core uyumlu private key alınabiliyor ne de bir şey yapılabiliyor. Ben bitcoin de gönderemiyorum. Ticket'lara cevap vermez oldular. 1 hafta sonra filan cevap verince de birkaç saçma link ile geçiştiriyorlar. Sanırım benimki özel bir durum.
"My bitcoin wallet" diye bir cüzdan gibi bişey oluşturuyor kendisi, oradaki adreslerin private keyini hiçbir şekilde alamıyorsunuz.
Beta wallet'ı çöp, sakın geçmeyin.

Size gelecek olursak, cüzdandan bitcoin gönderebiliyorsanız bitcoin core'a gönderin. bu kadar

bilgi için teşekkürler

lahmacunkuregi (OP)
Sr. Member

internet aktivist

View Profile
February 19, 2016, 06:50:13 AM

blockchain wallet ine login olduktan sonra menulerde ithalat/ihracat sekmesine gel. Ordaki sekmede solda menulerde ihracat / şifrelenmemiş bölümünde adreslerinin yazıldıgı bolumde "prv" in yanında ki alanda yazanlar private keydir. yada kagit cuzdan sekmesine gelip ordan da ogrenebilirsin.
kolay gelsin.

Edit: bitcoincore kullanmanı önermiyorum. elektrum yada multibit  kullan bence. Benim bitcoincore yazılımım çalışmıyor ve hiçbir şekilde açamıyorum. Belki bana özel bir aksaklık ama şuan içindeki adreslerimi kurtaramıyorum. elektrum yukledim gayet güzel tıkırında çalışmakta.

Teşekkür ederim private keyimi buldum bitcoincore, electrum, multibit konusunda da araştırma yapıp en kullanışlı ve sorun çıkarmıyana geçeceğm  Smiley

yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
February 19, 2016, 08:15:42 AM

kolay gelsin.

Teşekkür ederim private keyimi buldum bitcoincore, electrum, multibit konusunda da araştırma yapıp en kullanışlı ve sorun çıkarmıyana geçeceğm  Smiley
Yeteri kadar depolama alanın ve sabrın varsa (senkronizasyonu beklemek için) Bitcoin Core'u öneririm.
lahmacunkuregi (OP)
Sr. Member

internet aktivist

View Profile
February 19, 2016, 09:02:34 AM

kolay gelsin.

Yeteri kadar depolama alanın ve sabrın varsa (senkronizasyonu beklemek için) Bitcoin Core'u öneririm.

1 TB depolama diskim var 700 gb boş sabır desen oğlak burcuyum sabırdan bol bi şey yok Smiley tek istediğim ben başka bir iş ile uğraşırken arkada sorunsuz senkronizasyon yapsın ayrıca tavsiyen için teşekkür ediyorum

yusuff
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
February 21, 2017, 03:01:47 PM
Last edit: February 21, 2017, 05:12:48 PM by yusuff

kolay gelsin.

ayni sorun bendede var.
key istiyor,.ne yapmaliyim???
adresdeki bitcoinlerimi alamiyorum.

özel anahtar al yaziyor?

Pages: [1]
  Print  

Jump to: