Bitcoin Forum
May 22, 2024, 06:37:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Kredi Kartı İle Bitcoin Satın Alınabilecek Şirketler  (Read 872 times)
magnific61 (OP)
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
February 18, 2016, 03:05:28 PM

http://coin-turk.com/kredi-karti-ile-bitcoin-satin-alinabilecek-sirketler

coin-turk.com, öncelikle güvenlik uyarısı yaparak kredi kartı ile btc satınalınabilecek bazı şirketleri haber yapmış.
Komisyonlar yüksek, biraz araştırdım da.
Kredi kartı ile bitcoin satınalan, satınalmış kimse var mı?

bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
February 18, 2016, 07:01:20 PM

ben cex.io dan almaya calistim kart bilgilerimi riske etmeyeyim diye sanal kart ile islem yaptim fakat hesap dogrulama(kimlik ile selfie) ve kart dogrulama(kredi karti ile selfie) zorunlulugu varmis okumadan odeme yapmistim kart ile selfie cekemedigimden onaylatamadim ve iptal ettirip iade aldim odememi. %1 +2$ gibi bir kesinti yapiyordu sanirim
varanvaran
Legendary
*

Activity: 1070
Merit: 1014

Bitcoin Trader

View Profile
February 19, 2016, 08:20:13 AM

cex.io'dan almıştım zamanında birçok prosedürü vardı teyitler için hesabı onaylatmam nereden baksanız 2-3 saati buldu ve devamında ilk alımda 48 saat güvelik nedeni ile bitcoini transfere izin vermiyordu.

hala aynımı bilmem.

mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
February 19, 2016, 08:42:33 AM

geçen hafta cexten bir kaç defa kredi kartıyla alım yaptım onaylama onaylama prosedurleri sıkıcı kredi kartı ve kimlik ile selfie istiyor hesap onaylandıktan sonra sıkıntı yok her hangi bir zamanda alım yapılabiliyor aldıktan sonrada hemen kendi cüzdanınıza aktarabiliyorsunuz

cex parayı karttan  3d secure ile çekiyor internet bankacılığı hesabınızdan kredi kartınıza işlem limiti koyarsanız kart bilgileri konusunda endişenizde kalmaz.
magnific61 (OP)
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
February 19, 2016, 09:52:37 AM

cex.io komisyon oranı nedir? Elbette güvenlik yanında az komisyon ödemek de önemli. Ben henüz kredi kartı ile btc satınalmadım (tabii madencilik alışverişini saymazsak)
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
February 19, 2016, 10:57:17 AM

cex.io komisyon oranı nedir? Elbette güvenlik yanında az komisyon ödemek de önemli. Ben henüz kredi kartı ile btc satınalmadım (tabii madencilik alışverişini saymazsak)
Commission 3.5% + $ 0.25 karttan dolar olarak çekim yapıyor bankanızın o anki kur değerlerine dikkat etmenizde fayda var çoğu banka mesai saatlerin dışında  makas farklarını çokfazla açıyor
Pages: [1]
  Print  

Jump to: