Bitcoin Forum
May 22, 2024, 04:28:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Genesis Mining Bulut Madencilik Fiyatlarını Düşürdü  (Read 1947 times)
magnific61 (OP)
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
February 18, 2016, 06:35:12 PM

http://coin-turk.com/genesis-mining-bulut-madencilik-fiyatlarini-dusurdu

Yeni fiyatlar: Ömür boyu paket 100 GH/s $26 (1 GH/s $0.26), 2000 GH/s $499 (1 GH/s $0.25), 10 TH/s $2400 (1 GH/s $0.24). Bu fiyatlar yalnızca yeni alımlar için geçerli olacak. GH/s başına günlük bakım ücreti ise $0.00069’dan $0.00055’e düşürüldü.

1 yıllık kontrat fiyatları ise şu anda; 1 MH/s $24 (1 MH/s $24), 20 MH/s $420 (1 MH/s $21) ve 100 MH/s $1900 (1 MH/s $19)
thinkinger
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile WWW
February 18, 2016, 07:05:49 PM

http://coin-turk.com/genesis-mining-bulut-madencilik-fiyatlarini-dusurdu

Yeni fiyatlar: Ömür boyu paket 100 GH/s $26 (1 GH/s $0.26), 2000 GH/s $499 (1 GH/s $0.25), 10 TH/s $2400 (1 GH/s $0.24). Bu fiyatlar yalnızca yeni alımlar için geçerli olacak. GH/s başına günlük bakım ücreti ise $0.00069’dan $0.00055’e düşürüldü.

1 yıllık kontrat fiyatları ise şu anda; 1 MH/s $24 (1 MH/s $24), 20 MH/s $420 (1 MH/s $21) ve 100 MH/s $1900 (1 MH/s $19)

Hic girmeyin uğraşmayın. Babasının hayrına düşürmüyor.Derdi sadece blok yarılanmasında olabilecek zararı yatırımcıya yüklemek. Kontrat almakla anlaşma yapmış olmuyorsunuz. Geliri size kafasına göre gönderiyor.1 ay önce benim gelirim 1 ay içinde 100 de birine düştü. Aynı senaryoyu tekrarlayabilecekleri sürü eşeği arıyorlar şiddetle.

.██████████   bitfons.in- Cryptocurrency Exchange - 10 coins███████.
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
February 18, 2016, 07:07:15 PM

elektrik fiyatları mı düşmüş de bu kadar düşürmüşler gh bakım masrafını

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
Penguen
Hero Member

Activity: 714

View Profile
February 18, 2016, 07:27:29 PM

elektrik fiyatları mı düşmüş de bu kadar düşürmüşler gh bakım masrafını
Bu piyasada anladımki elinde olmayan hiçbir şeye güvenmemelisin. Kendinde cihaz varsa elektriğin ucuza getirebiliyorsan yap. Yoksa kontratla bu şekilde kazanabileceği çok inandırıcı gelmiyor bana.
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
February 18, 2016, 09:58:25 PM

elektrik şirketi ile güç sözleşmesi yapmıştır indirim almıştır fiyatıda ucuzlatmasının sebebi bitcoin karlılığının düşmesi ve önümüzde hızla yaklaşan blok yarılanması bir nevi belkide blok yarılanmasından sonra elinde patlayacak ürünleri şimdiden kiralatıp parasını başka işte kullanmak.
dukeneptun
Legendary
*

Activity: 1064

View Profile
February 18, 2016, 11:13:56 PM

Yakında batar bunlar da, zorluk artışı ve yarılanma ile başa çıkamazlar. Ne kurtarsak kardır diyorlar şu anda. Alım yapmanızı önermem. Şu anda madenciliğin her türlüsünden uzak durmak lazım.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
February 18, 2016, 11:26:42 PM

Ben bu Genesis Mining'in ponzi olduğunu düşünüyorum. Ne kadar aptalca diyebilirsiniz belki ama bu tavırları hareketleri kendini uzun zamana yaymış başarılı bir ponzi izlenimi veriyor bana. Temmuzda yarılanma olunca da ne olacakları belli değil. Çok büyük kumar olur bu saatten sonra.
Nomad88
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1268

View Profile WWW
February 18, 2016, 11:41:18 PM

Gercektende ponzi olma ihtimali var. Fakat bu kadar uzun suredir varligini surdurebilmis tek cloud mining sitesi oldugunu da kabul etmek lazim. Fiyatlari yuksek, ROI ihtimali gercekten zor. Dikkatimi ceken genelde musterilerinin bitcoin`e yeni girmis, az bilgisi olan kisiler  oldugu. "what`s the catch", bende uzun suredir bu sorunun cevabini ariyorum. Bitcoin`e guvenleri bu kadar yuksekse, neden sadece kendileri mining yapmiyor? Tabi bu soruyu butun cloud mining sitelerine sormak lazim. FAQ bolumunde bu soruyu cevapladiklarini hatirliyorum. Hala duruyor mu bilmiyorum. Cevap suna benzer birseydi; "We are already mining, we just don`t want to put all our eggs in one basket". Daha deneyimli arkadaslar bizi bu sitenin gelecegi hakkinda aydinlatabilir belki. Cunku hayat boyu olarak sattiklari mining programinin nasil isledigini halen tam olarak anlayabilmis degilim. "As long is as profitable" cok ustu kapali bir anlasma. Burada bahsettikleri bitcoin fiyati nedir? Bitcoin cok hizli bir cikis trendi yakalarsa gercekten odemeye devam edecekler mi? Para gercekten tatlidir, hele boyle bir durumda ekstra dikkatli olmak onemli diye dusunuyorum.

HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
February 19, 2016, 08:24:19 AM

Benim 1.06 Th/s var. Günlük Getirisi 0.00003256, Arkadaşımın 0,1 th/s var. Günlük getirisi 0.00031125. İki kontratta ömür boyu Cheesy  Smiley

Hiç bulaşmayın bence
magnific61 (OP)
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
February 19, 2016, 11:09:24 AM

Birkaç cloud mining sitesinde hesabım ve param var. Bugunki akılla asla mining işine girmem. İyi okuyarak altcoin ticareti yapmak çok daha karlı bence. Ama meraklısı için de bu gibi bilgilendirici paylaşımları yapmak ve üzerinde tartışarak bilgiyi çoğaltmak gayet faydalı.
Penguen
Hero Member

View Profile
February 19, 2016, 11:34:46 AM

Benim 1.06 Th/s var. Günlük Getirisi 0.00003256, Arkadaşımın 0,1 th/s var. Günlük getirisi 0.00031125. İki kontratta ömür boyu Cheesy  Smiley

Hiç bulaşmayın bence
Hocam minerfirm oynayın daha iyi bence 110gh/s günlük 0.00050000 getirisi var. elektrik ve bakım masrafları çıktıktan sonra. 35 - 40 k arasında sato kalıyor.
thinkinger
Hero Member

Activity: 784

View Profile WWW
February 19, 2016, 06:17:08 PM

Gercektende ponzi olma ihtimali var. Fakat bu kadar uzun suredir varligini surdurebilmis tek cloud mining sitesi oldugunu da kabul etmek lazim. Fiyatlari yuksek, ROI ihtimali gercekten zor. Dikkatimi ceken genelde musterilerinin bitcoin`e yeni girmis, az bilgisi olan kisiler  oldugu. "what`s the catch", bende uzun suredir bu sorunun cevabini ariyorum. Bitcoin`e guvenleri bu kadar yuksekse, neden sadece kendileri mining yapmiyor? Tabi bu soruyu butun cloud mining sitelerine sormak lazim. FAQ bolumunde bu soruyu cevapladiklarini hatirliyorum. Hala duruyor mu bilmiyorum. Cevap suna benzer birseydi; "We are already mining, we just don`t want to put all our eggs in one basket". Daha deneyimli arkadaslar bizi bu sitenin gelecegi hakkinda aydinlatabilir belki. Cunku hayat boyu olarak sattiklari mining programinin nasil isledigini halen tam olarak anlayabilmis degilim. "As long is as profitable" cok ustu kapali bir anlasma. Burada bahsettikleri bitcoin fiyati nedir? Bitcoin cok hizli bir cikis trendi yakalarsa gercekten odemeye devam edecekler mi? Para gercekten tatlidir, hele boyle bir durumda ekstra dikkatli olmak onemli diye dusunuyorum.
6-7 aydır üyeyim. daha roi olmadım. olabileceğimi de düşünmüyorum. bitcoinin fiyatı artmasına rağmen , zorluk sebebi ile tahmin ediyorum gelirler yüzde birine düştü.Adamlara hesap soramazsınız , sorsanız bile kim tınlayacak parayı siz ödedikten sonra. kazdıklarına dair bir emare yok , tam bilemiyorum ama , ihtimal bunlarda başka yerden kontrat almış olabilirler. her ihtimalde zararı kullanıcıya yüklüyorlar. buraya yatırdığınız 100 doları 6-7 ayda 60-70 dolar olarak geri alabilirsiniz ancak. tabii bir de şu ihtimalde var ; yeni yatırımcıya ihtiyaç duymadıkları veya yatırımcı bulamayacaklarına inandıkları andan itibaren tüymeyeceklerine dair bir garanti yok henüz.

.██████████   bitfons.in- Cryptocurrency Exchange - 10 coins███████.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
February 19, 2016, 07:38:20 PM
Last edit: February 19, 2016, 09:08:47 PM by EAL

spoondolies ile genesismining in bi anlasmasi durumlari vardi sanirim. spoondolies kendi sitesinde cloud mining icin genesis i referans gosteriyor
https://www.genesis-mining.com/signup?ref=spondoolies
diff artisindaki kararsizlik cloud mining e darbe vurunca canlandirmak icin boyle bir indirime gitmis olabilirler.
genesisin ponzi olacagina pek ihtimal vermiyorum ben
rikudou
Hero Member

Alenktrik Teknikeri

View Profile
February 21, 2016, 11:07:06 PM

Benim 3450 GH Gücüm Var Günlük Getirisi 0.00008221BTC Buda Genel Olarak 0.04$ Getiri Demek Oluyor. Güç Yükseltmeyi de Düşünmüyorum. Blok Yarılanınca Zaten Herşey Bitmiş Olur.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
kenanzz
Legendary
*

View Profile
February 21, 2016, 11:43:14 PM

Benim 3450 GH Gücüm Var Günlük Getirisi 0.00008221BTC Buda Genel Olarak 0.04$ Getiri Demek Oluyor. Güç Yükseltmeyi de Düşünmüyorum. Blok Yarılanınca Zaten Herşey Bitmiş Olur.

Şaka gibi ya sen avuç dolusu para yatırıyorsun adam kuruş kuruş ödüyor kendi paramızla dilenci gibi oluyoruz resmen.
n3o111
Hero Member

Activity: 490

View Profile
February 22, 2016, 12:07:00 AM

Alanlara geçmiş olsun, ROI yapması imkansız olduğu için "ömür boyu" kontrat satıyorlar.
kenanzz
Legendary
*

View Profile
February 23, 2016, 10:20:52 PM

Hashnest en azından cihazlarımız artık rio yapmıyo isteyen alsın deyip redeem açıyor genesis böyle bişi yapmaz heralde
Pages: [1]
  Print  

Jump to: