Bitcoin Forum
June 17, 2024, 09:54:24 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: skype grubu  (Read 1916 times)
maximan2008 (OP)
Sr. Member

Activity: 300
Merit: 250

View Profile
February 19, 2016, 09:08:17 PM

Arkadaşlar, skype gibi anlık mesajlaşma ortamlarında türk gruplar var mı?
eğer yoksa; kurup, yabancı exchangelerde ortak hareket edip, gerek bilgilendirme gerek coin takibi ve durumu, al-sat önerileri yaparak ortaklaşa kazanabileceğimiz bir yapı oluşturabilir miyiz?
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
February 19, 2016, 09:24:21 PM

eğer yoksa; kurup, yabancı exchangelerde ortak hareket edip, gerek bilgilendirme gerek coin takibi ve durumu, al-sat önerileri yaparak ortaklaşa kazanabileceğimiz bir yapı oluşturabilir miyiz?

İşin içinde @mentalpanda olursa ortaklaşa kaybedeceğimiz bir yapı kurabiliriz Grin

Forum üzerinden zaten bu tür bilgiler paylaşılıyor .Seninde önerilerin varsa buradan paylaşabilirsin.
maximan2008 (OP)
Sr. Member

View Profile
February 19, 2016, 09:31:50 PM

İşin içinde @mentalpanda olursa ortaklaşa kaybedeceğimiz bir yapı kurabiliriz Grin

Forum üzerinden zaten bu tür bilgiler paylaşılıyor .Seninde önerilerin varsa buradan paylaşabilirsin.

şu açıdan önerdim bunu:

mesela poloniex sitesinde, yazılan yazılar ve oradaki konuşmalar bir çok kişiyi etkiliyor. Bir kısmını anlıyorum ama çoğu anlamsız. ruslar hızlı davranıyorlar çünkü ortak paltformları var. çinliler zira öyle. kendi vatandaşları kazansın diye uğraşıyorlar.
ben çoğunlukla poloniexde al-sat yapmaya çalışıyorum ama acemilik seviyem yüzünden nerede ne yapacağımı bilemiyorum. örneğin, expanse coin pump yapıldığı gün güzel kazanç elde etmeme rağmen ne zaman durulması gerektiğini kestiremedğim için kazandığım tüm btc neredeyse elden çıktı. ne bunun gibi birçok durum yaşadım. burada konuları okumam zaman alacak. diğer taraftan da eğer böyle bir grup kurulursa veya katılırsak güzel olmaz mı.
buradaki insanları henuz tanımıyorum ama anladığım kadarıyla bir ortamınız olmuş.
poloniex deki elemanlar sürekli, coin haberlerini takip ediyorlar ama ingilizceleri olduğu için haberlerden anında haberdar olup anlık tepkiler verebiliyor. umarım bizde hızlı hareket edebilecek bir yapı kurarız. altcoinlerdeki hareketlilik bu aralar o kadar yüksek ki.
Nomad88
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1268

View Profile WWW
February 19, 2016, 09:37:24 PM

whatsup grubu daha kullanisli olmaz mi arkadaslar? Bende katilmak isterim.

maximan2008 (OP)
Sr. Member

View Profile
February 19, 2016, 09:42:42 PM

şu an da rads(radium) o kadar hareketli ki ve kısa zamanda poloniex listesini 2. sırasına yükseldi. Bir türlü yakalayamıyorum. olan biteni anlamak çok zor. acemi al-sat yapanlar bu işten cidden zarar ediyor,, benim gibi.
whatsapp grubu, tel no verilmesi gerektirir. ancak skype veya ırc gibi ortamlar daha aktif olur.
tennozer
Sr. Member

Activity: 322

Bonus Claim Url: http://betonline.wager.bz

View Profile WWW
February 19, 2016, 09:45:11 PM

Buradakiler genelde IRC'den iletişim kurmayı tercih ediyor. Bir de WhatsApp grubu vardı ama dağıldı sanırım.

ozgr
Legendary
*

Merit: 1012

View Profile
February 19, 2016, 09:48:47 PM

Olabilir whatsapp tarayıcıdan bakmak sıkıntı skype hem mobil hem masaüstü uygulama olarak daha avantajlı.
Birisi öncülük etsin yapalım.
Nomad88
Legendary
*

Merit: 1268

View Profile WWW
February 19, 2016, 09:49:16 PM

facebook kullanmiyorum ne yazik ki. Instagramda bir fan hesabim var ama onun disinda pek sosyal medya aktifligim yok.

magnific61
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
February 19, 2016, 10:48:56 PM

Harbi mantıklı be! Skype değil de whatsapp grubu kursak mesela. Hemen herkes whatsapp kullanıyor. Online olan ve o esnada ticaret yapan tecrübeli arkadaşlar whatsappdan o an yatırım yapılabilecek coin tavsiyesini anlık olarak verirler, herkes kazanır, he?
Tek mesele katılımcıların ortak bir platformda numaralarını paylaşması
Şahsen ben numaramı veririm
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
February 20, 2016, 02:46:48 PM

Hareket varsa bereket vardır bende katılırım şahsen  Grin
Metalpanda çıktığı zaman gireriz (Olcay dedi valla  Grin)
DevilMorgan
Full Member

View Profile
February 20, 2016, 02:56:56 PM

Skype veya whatsaap gurubu kurabiliriz arkadaşlar,  kimse öncülük etmek istemiyorsa size bir kıyak geçip organize edebilirim Smiley  herkez PM ile Skype veya telefon numarasını iletirse hem skype hemde whatsapp gurubu kurabilirim.
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
February 20, 2016, 02:58:47 PM

icq mu kullansak değişiklik olur    Cheesy

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
February 20, 2016, 05:22:51 PM

grup var dediler geldik  Grin

telegram gruplarının yaygınlaştığını görüyorum her platformu desteklemesi büyük avantaj fakat bu tarz gruplar çok fazla suistimal edilmeye açık adam geliyor abi hangi coini alıyım şu çıkarmı bu çıkarmı diyor ircde grubumuz var aslında ama pek uğrayan yok

bu arada herkes bir gün batar ama çıkarda  Grin
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
February 20, 2016, 05:27:35 PM

şu an da rads(radium) o kadar hareketli ki ve kısa zamanda poloniex listesini 2. sırasına yükseldi. Bir türlü yakalayamıyorum. olan biteni anlamak çok zor. acemi al-sat yapanlar bu işten cidden zarar ediyor,, benim gibi.
whatsapp grubu, tel no verilmesi gerektirir. ancak skype veya ırc gibi ortamlar daha aktif olur.
bu tarz coinleri yakalama diye bir şey yok çakır radium konusundada bahsetmişti çinliler ölü coinleri dipten topluyor yeniden diriltip ellerindeki yüklü btcyle şişiriyorlar sonra hoop takla poloniexte carpedieme bakın anlarsınız taklaya gelenlerden rahat ordu çıkar  Grin
ozgr
Legendary
*

Merit: 1012

View Profile
February 20, 2016, 06:42:58 PM

Skype veya whatsaap gurubu kurabiliriz arkadaşlar,  kimse öncülük etmek istemiyorsa size bir kıyak geçip organize edebilirim Smiley  herkez PM ile Skype veya telefon numarasını iletirse hem skype hemde whatsapp gurubu kurabilirim.
Ekledim bu skype unutmuşum hep grup olayları nasıl oluyor herkes birbirini mi ekleyecek yeni bi başlık açalım yada herkes göndersin adresini.
DevilMorgan
Full Member

View Profile
February 20, 2016, 06:53:51 PM

Gruba katılmak isteyenler bana PM atarsa ben ekleyerek toplu bir grup görüşmesi açacağım arkadaşı ekledim katılmak isteyenler bana adresini iletirse gruba dahil edebilirim.
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
February 20, 2016, 08:07:22 PM

sanırım 2 sene önce vardı böyle bir skype grubumuz sonra bitcoin çakılınca grupta çakılmıştı  Grin
skype: coinpanda skype grubuna ekleyebilirsiniz telegramıda es geçmeme taraftarıyım
DevilMorgan
Full Member

View Profile
February 20, 2016, 08:15:22 PM

Skype adresini ileten arkadaşları gruba ekliyorum.
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
February 20, 2016, 08:42:17 PM

Ekleyebilirsiniz
DevilMorgan
Full Member

View Profile
February 20, 2016, 08:42:50 PM

Ekliyorum.

Ekleyebilirsiniz
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: