Bitcoin Forum
November 21, 2017, 08:24:53 AM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.15.1  [Torrent].

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Webmoney EPARA Resmi Bayisi/Perfectmoney/Btc-e Code/BiTCoin/Alım-Satım-Takas  (Read 876 times)
turkmoney
Newbie
*

Activity: 20

webmoney,perfectmoney,bitcoin alım satım

View Profile WWW
February 25, 2016, 07:14:05 PM

PAYPAL ALIM / BOZUM İŞLEMLERİ YAPMIYORUZ LÜTFEN ÖZEL MESAJ ATMAYINIZ VE TEKLİF ETMEYİNİZ CEVAP VERİLMEYECEKTİR.

WebMoney-WMZ Alım /// Satım

TurkMoney, Epara resmi bayisi ve çözüm ortağıdır.

Webmoney alış ve satışlarımız uygun komisyonlarla TurkMoney güvencesi ile yapılmaktadır.

PerfectMoney Alım /// Satım

Lütfen Dikkat perfect money hesabımız onaylı yani verified yani onaylıdır ve usd id miz U39**999 olarak kayıtlıdır harici id miz ve harici euro v.s alım satımımız yoktur.

BitCoin ve Btc-e Code Alım /// Satım

Bitcoin alış ve satışlarımız uygun komisyonlarla anlık olarak TurkMoney güvencesi ile yapılmaktadır.

Komisyon Oranlarımız İçin http://www.turkmoney.net//sayfa/bozum-ve-yukleme-klavuzu

Çalıştığımız Bankalar
GARANTİ BANKASI, İŞBANKASI, ZİRAAT BANKASI, FİNANSBANK, KUVEYTTÜRK

İLETİŞİM

Telefon: 0537 868 87 96

Skype: turkmoney.net (bizi taklit eden bazı fake (sahte) hesaplar vardır ve skype adımızda .,- gibi işaretler yoktur sadece turkmoney.net olarak ekleyiniz lütfen buna dikkat ediniz.Herhangi bir şüpheye mahal vermemek adına skype adının üzerine sağ tıklayarak kişisel bilgilerden turkmoney.net olduğunu kontrol ediniz.)

Mail: webmoney@turkmoney.net - admin@turkmoney.net

Web: TurkMoney

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: 0537 868 87 96 nolu tel haricinde numaramız ve turkmoney.net kullanıcı adı haricinde skype adresimiz vede webmoney@turkmoney.net - admin@turkmoney.net mail adresi haricinde (skype adımız sadece turkmoney.net dir nokta virgül yada benzeri bir ibare yoktur önemle dikkat ediniz.) iletişim adresim yoktur tüm banka hesaplarımız Melahat Kocakoç adınadır onay almak isteyenler lütfen pm atarak gsm nosu veya skype isteyiniz ayrıca webmoney,bitcoin ve perfect money ile ilgili destek almak için webmoney@turkmoney.net mail hesabımızdan iletişime geçebilirsiniz.Paypal işlemleri yapmıyoruz ilgilenenlere önemle duyurulur.

Faaliyetlerimiz faturalı ve yasal olarak kozyatağı vergi dairesi 5660347121 sicil nosu ile yapılmakta olup yaptığımız tüm işlemlerde fatura kesilmektedir.Fatura almak isteyen müşterilerimize kargo bedeli tarafınıza ait olmak üzere adresinize veya email adresinize gönderilir ayrıca yaptığımız tüm işlemlerin faturaları arşivimizde tutulduğundan dilediğiniz zaman faturanızı talep edebilirsiniz.Tüm müşterilerimize ve dostlarımıza duyurulur TurkMoney sitemizle hizmetinizdeyiz saygılarımızla.

REFERANSLARIMIZ

R10 Referans

YTPara Referans

Gelir Kapısı Referans

ecurrency exchage service www.sellbuypay.com
Pages: [1]
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.