Bitcoin Forum
June 08, 2024, 03:36:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 50.000 satoshi odul  (Read 948 times)
Nomad88 (OP)
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1268

View Profile WWW
February 29, 2016, 06:13:22 PM

Merhaba arakdaslar,

Daha once bahsettigim gibi @bitcointime adinda bir instagram bitcoin fan hesabim var. Az once kucuk bir cekilis baslattim. Bir kisiye 50.000 satoshi verecegim. Kucuk bir miktar fakat sadece baslangic. Tek yapmaniz gereken instagramda @bitcointime hesabini takip edip son post un altinda bir arkadasinizi tag yapmaniz. Kazanan 6 saat sonra random olarak tarafimdan secilecektir. Katilmak isteyenlere iyi sanslar.  Wink

thinkinger
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile WWW
March 03, 2016, 07:23:52 PM

50000 sat ödül ve piyango usulü sadece bir kişi ve bunun için bir siteye üye olup birşeyler paylaşacak. Ben ce boşa kürek çekiyorsun dostum. Bence katılan olmamıştır. Her katılımcıya bir miktar (örneğin 10k sat) verilse , bir kişiye de 50 k gibi ancak o zaman belki katılım olur.

.██████████   bitfons.in- Cryptocurrency Exchange - 10 coins███████.
Nomad88 (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
March 03, 2016, 11:22:27 PM

50000 sat ödül ve piyango usulü sadece bir kişi ve bunun için bir siteye üye olup birşeyler paylaşacak. Ben ce boşa kürek çekiyorsun dostum. Bence katılan olmamıştır. Her katılımcıya bir miktar (örneğin 10k sat) verilse , bir kişiye de 50 k gibi ancak o zaman belki katılım olur.

Soylediginde haklisin, cok fazla katilim olmadi. Fakat biraz dikkat cekmeye sebep oldu diyebilirim. Yaklasik 50 yeni "Follower" geldi bu paylasimdan sonra. Bir kisiye odul yerine her katilana bir miktar vermek belki de daha dogru olabilir. Ayrica yeni bir uyelik acmaya gerek yok cunku yeni kullanicilarin yada sadece giveaway kullanicilarinin katilamayacagini belirtmistim paylasimimda. Yani katilmak icin mrvcut bir instagram kullanicisi olup sadece bir kisiyi tag yapmak yeterliydi. Secimi bilgisayardan otomatik yaptim ve bir bayan kattilimciya odulunu gonderdim. Fikrin icin tesekkur ederim. Katilim artana kadar her kullaniciya odul vermeyi degerlendirecegim

petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
March 04, 2016, 04:50:45 PM

50.000 satoshi, 62 kurus mu yapiyor yoksa ben mi yanlis hesapliyorum dedirten kampanyadir Smiley

50 kisi ziyaret ettiyse bile fazla geldi, milletin gercekten harcayacak cok zamani var anlasilan.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
Nomad88 (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
March 04, 2016, 07:12:47 PM

50.000 satoshi, 62 kurus mu yapiyor yoksa ben mi yanlis hesapliyorum dedirten kampanyadir Smiley

50 kisi ziyaret ettiyse bile fazla geldi, milletin gercekten harcayacak cok zamani var anlasilan.

Odulu kazanan kisi bitcoin wallet nasil acilir bilmiyormus. Blockchain den hesap acmasina yardimci olmak zorunda kaldim. Transferin ne kadar hizli ve kolay oldugunu gorunce gercekten sasirdi. Bitcoin hakkinda cok az bilgisi olan birinin katilmasi da beni sasirtmisti. Ben bunu bitcoin ile ciddi olarak ilgilenen insanlar icin degil daha cok insanin bitcoin dunyasina katilmasi icin yapiyorum. Instagram bitcoin "fan" hesabinin anlamida bu. Konuyla ilgili bilgiler ve bitcoin kabul eden unlu mekanlari/firmalari paylasiyorum. 50.000 satoshi sembolik bir odul. Benim bitcoin ile tanismam faucet ler vesilesi ile olmustu. Kimsenin faucetleri gun boyu ziyaret ederek para kazanmasini beklemiyoruz bugun degil mi?

Pages: [1]
  Print  

Jump to: