Bitcoin Forum
May 10, 2024, 03:47:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin işlem yavaşlığı  (Read 952 times)
needmoney (OP)
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
March 03, 2016, 02:33:54 PM

6 saattir onaylanmadı işlemim, daha önce de böyle bir şey denk gelmişti bana ama bu kez ciddi anlamda soğudum bitcoinden Angry
Tümden digibyte'a mı geçsem ne yapsam bilmiyorum Angry

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
1715356051
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715356051
Reply with quote  #2

1715356051
Report to moderator
1715356051
Hero Member
*

Ignore
1715356051
Reply with quote  #2

1715356051
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715356051
Hero Member
*

Ignore
1715356051
Reply with quote  #2

1715356051
Report to moderator
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
March 04, 2016, 12:08:36 AM

6 saattir onaylanmadı işlemim, daha önce de böyle bir şey denk gelmişti bana ama bu kez ciddi anlamda soğudum bitcoinden Angry

Hocam bu aralar bloklar arası zaman 15-20 dakikaları bile bulamaya başladı bide zaman zaman saniye başına 2,5-3 işlem yapılıyor buda ciddi anlamda hız konusunda bitcoini yavaşlatıyor.
by rallier
Legendary
*

Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
March 04, 2016, 01:24:01 AM

Hocam bu aralar bloklar arası zaman 15-20 dakikaları bile bulamaya başladı bide zaman zaman saniye başına 2,5-3 işlem yapılıyor buda ciddi anlamda hız konusunda bitcoini yavaşlatıyor.

yapsınlar benimde canımı sıkıyor transferde beklemek 1 onay için yarım saat beklemek filan ama şu bir gerçek bir problem varsa gün yüzüne çıksın ki çözmek için çalışsınlar

signature not found.
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036

View Profile
March 04, 2016, 01:27:10 AM

yapsınlar benimde canımı sıkıyor transferde beklemek 1 onay için yarım saat beklemek filan ama şu bir gerçek bir problem varsa gün yüzüne çıksın ki çözmek için çalışsınlar

bu müdahale edilebilecek bir durum değilki temelinde tamamen bitcoin zorluğu, hash gücüne ve saniye başına gerçekleşen işlemle alakalı bir durum
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
March 04, 2016, 07:36:23 AM

2 gün önce gönderdiğim bitcoin daha yeni onaylanmış. Fiyatı da düştü şimdi bozdurmakta istemiyorum gönderdiğim gün gelseydi hemen bozduracaktım. Bende de şans yok tam bozduracağım sırada illa ki düşüyor fiyatı. Elimdekini bozana kadar fiyatı yükselmeyecek eminim bozdurunca da artacak.  Smiley
srknbyr
Hero Member

Activity: 661
Merit: 581

View Profile
March 04, 2016, 08:28:37 AM

Eğer imkanınız var ise fee oranını yükselttiğiniz zaman işlemleriniz daha kısa sürede onaylanacaktır

.▄███████████████████████▄
███████████████████████████
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
██████████           █████
██████████           █████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
 ▀███████████████████████▀
.digilira.||||
by rallier
Legendary
*

Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
March 04, 2016, 09:33:09 AM

bu müdahale edilebilecek bir durum değilki temelinde tamamen bitcoin zorluğu, hash gücüne ve saniye başına gerçekleşen işlemle alakalı bir durum
hocam blok boyutu tartışmaları bu sebeple var o doğayı iyileştirmek bu tıkanıklara çözüm üretmek amaç

signature not found.
Ankara
Legendary
*

Activity: 952

View Profile
March 04, 2016, 11:11:45 AM

Doğru fee ile göndermezseniz bazı zamanlar onayı normalden fazla beklersiniz. Benim işlemlerim ilk blokta onaylanıyor. Bir şeyi yanlış yaptığınız için sistemi suçlamanız komik oluyor. Bu yüzden Bitcoin'den vazgeçecekseniz değersiz herhangi bir altcoine geçebilirsiniz, sizi tutan yok. Smiley
Pages: [1]
  Print  

Jump to: