Bitcoin Forum
May 04, 2024, 09:39:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: lisk.io nedir ne değildir?  (Read 34918 times)
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
April 06, 2016, 06:15:48 PM

lisk trade yobitte temsili olarak başladı fiyat dehşet verici  Grin

Lisk [LISK] trade is open: https://yobit.net/en/trade/LISK/BTC
We bought some amount of coins on ICO and now it's available for trade.

https://blog.lisk.io/official-statement-on-yobit-lisk-iou-token-trading-cca8e7e52a72#.gpxi3xeks

bu fiyata göre 25x yaptık bile

valal ben tam anlayamadım, bende şuanda lisk satışın yapabilirmiyim, temsili satış nasıl oluyor.
yobit bizde icodan lisk aldık ve şuan sanal olarak trade imkanı sunuyoruz diyor bir nevi liski temsil eden hisse satışı şuan için deposit withdrawal söz konusu değil.
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714858799
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714858799
Reply with quote  #2

1714858799
Report to moderator
1714858799
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714858799
Reply with quote  #2

1714858799
Report to moderator
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
April 06, 2016, 06:20:26 PM

https://blog.lisk.io/official-statement-on-yobit-lisk-iou-token-trading-cca8e7e52a72#.gpxi3xeks

valal ben tam anlayamadım, bende şuanda lisk satışın yapabilirmiyim, temsili satış nasıl oluyor.
yobit bizde icodan lisk aldık ve şuan sanal olarak trade imkanı sunuyoruz diyor bir nevi liski temsil eden hisse satışı şuan için deposit withdrawal söz konusu değil.

bu augur un gatecoin de işlem görmesi gibi bir durum anladığım kadarıyla. Aranızda yobit üzerinden lisk alan oldu mu?
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
April 06, 2016, 06:27:35 PM

anladım, satışı yobit yapıyor, ben elimdekileri satamıyorum, gerçi düşükten alıp yüksekten satabilriz belki
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
April 06, 2016, 06:37:46 PM

Yaptıkları tamamen saçmalık amaçları ponzi gibi yükseltmek fake pump için kendileri almıştır büyük kısmını
Bu fiyattan alanlar biraz yükseldiğinde satsa bile anormal yükseliş her şekilde devam edecektir.
İki ihtimal var bu fiyatlar launch olduğunda pozitif yansır yada yobit vurgunu yapar çeker gider lisk ölür Smiley
Ben ikinci ihtimalin baskın olduğunu görmekteyim çok akıllıca düşünülmüş bir hamle.
goraset
Legendary
*

View Profile
April 06, 2016, 06:41:13 PM

Yaptıkları tamamen saçmalık amaçları ponzi gibi yükseltmek fake pump için kendileri almıştır büyük kısmını
Bu fiyattan alanlar biraz yükseldiğinde satsa bile anormal yükseliş her şekilde devam edecektir.
İki ihtimal var bu fiyatlar launch olduğunda pozitif yansır yada yobit vurgunu yapar çeker gider lisk ölür Smiley
Ben ikinci ihtimalin baskın olduğunu görmekteyim çok akıllıca düşünülmüş bir hamle.

eğer yobit ico dan lisk almışsa sıkıntı yok, her halükarda kardalar, şuanda tek satan onlar olduğu için fiyatı istedikleri gibi belirliyorlar, zaten bir pump beklentisi var. launch da fiyat düşük olsada onlar için fark etmez. her türlü sattılar millete
ama ellerinde lisk olmadan satıyorsalara durum tehlikeli. lisk ekibinin bunu teyit imkanı vardır kanımca
ozgr
Legendary
*

View Profile
April 06, 2016, 07:00:45 PM

eğer yobit ico dan lisk almışsa sıkıntı yok, her halükarda kardalar, şuanda tek satan onlar olduğu için fiyatı istedikleri gibi belirliyorlar, zaten bir pump beklentisi var. launch da fiyat düşük olsada onlar için fark etmez. her türlü sattılar millete
ama ellerinde lisk olmadan satıyorsalara durum tehlikeli. lisk ekibinin bunu teyit imkanı vardır kanımca
Ellerinde lisk var ama işte alınan lisk çekilemiyor adamların eline şimdiden 300 btc geçti.
1000 2000 derken sonunda kaçabilirler 0.1 btc için uğraştıran dolandırıcılar bunlar.
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
April 06, 2016, 07:15:31 PM

lisk trade yobitte temsili olarak başladı fiyat dehşet verici  Grin

Ellerinde lisk var ama işte alınan lisk çekilemiyor adamların eline şimdiden 300 btc geçti.
1000 2000 derken sonunda kaçabilirler 0.1 btc için uğraştıran dolandırıcılar bunlar.

ellerine 300 btc filan geçtiği yok kendileri satıp kendileri alıyor hacim fake yaklaşık 0.003 e kadar max 50 btclik duvar koyup duruyorlar hiç yoktan liskin fiyat potansiyeline katkı yapıyorlar en azından dicede kaybedipde adamları karalayıp durma  Grin
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
April 06, 2016, 07:30:51 PM

launcha kadar fiyatı gerçek tarafa doğru çekerler zaten

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
April 06, 2016, 08:24:41 PM

Ortada lisk felan yok mentalpanda nın dediği gibi tamamen temsili. Ben nasıl lisklerimi alamıyorsam onlarda alamaz. Hacimde çoğunlukla sahte. Hadi iyi niyetle düşünüp Ponzi felan olmadığını varsayarsak ICO dan kendilerine düşen payı erkenden satıyorlar diyebiliriz. Bir nevi presale. Yani ICO'nun ICO'su Grin . Hepimiz liskleri çekebildiğimiz zaman Yobit satın alınan liskleri kullanıcılarına verecektir. Tabi bu iyi ihtimal. Kötü ihtimali söylememe gerek yok sanırsam Smiley

Diğer taraftan düşünürsek gerçekten çok zekice bir fikir bu. Piyasadaki balinaları beklemeden kendi istediği fiyattan lisklerini satıyor.
ozgr
Legendary
*

View Profile
April 06, 2016, 10:12:14 PM

Ortada lisk felan yok mentalpanda nın dediği gibi tamamen temsili. Ben nasıl lisklerimi alamıyorsam onlarda alamaz. Hacimde çoğunlukla sahte. Hadi iyi niyetle düşünüp Ponzi felan olmadığını varsayarsak ICO dan kendilerine düşen payı erkenden satıyorlar diyebiliriz. Bir nevi presale. Yani ICO'nun ICO'su Grin . Hepimiz liskleri çekebildiğimiz zaman Yobit satın alınan liskleri kullanıcılarına verecektir. Tabi bu iyi ihtimal. Kötü ihtimali söylememe gerek yok sanırsam Smiley

Diğer taraftan düşünürsek gerçekten çok zekice bir fikir bu. Piyasadaki balinaları beklemeden kendi istediği fiyattan lisklerini satıyor.
Rüya içinde rüya sanki inception bunlar bağladılar hortumu 0.0055 yaptılar düşünsene launch oluyor poloniex 0.01den gidiyor vuhuu  Grin
Ankara
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1000

View Profile
April 06, 2016, 10:15:18 PM

Rüya içinde rüya sanki inception bunlar bağladılar hortumu 0.0055 yaptılar düşünsene launch oluyor poloniex 0.01den gidiyor vuhuu  Grin

İmza için kaç lisk verdiler size? Toplam kaç lisk dağıtıldı imza kampanyasında? Ana konusuna baktım ama bununla ilgili rakamları göremedim.
worthyou
Sr. Member

Activity: 335
Merit: 250

View Profile
April 06, 2016, 10:18:19 PM

Klasik yobit işte. Scam diyarı. Ellerinde lisk olduğuna inanmıyorum. Her koşulda kazanıyorlar.

1) Lisk varsa gerçekten zaten direk kazanç.
2) Lisk yoksa exchangelere girdiğinde yüksekten alıp dağıtırlar kullanıcılara.
3) Lisk yoksa parayı toplayıp kaçabilirler.

Elinde hatırı sayılır lisk olan biri olarak konuşuyorum. Gelmeyin oyuna, sakın bu dolandırıcılardan lisk falan almayın.
ozgr
Legendary
*

View Profile
April 06, 2016, 10:28:30 PM

İmza için kaç lisk verdiler size? Toplam kaç lisk dağıtıldı imza kampanyasında? Ana konusuna baktım ama bununla ilgili rakamları göremedim.
Hafta başına ortalama 200 düşüyordu en son ben son 2 hafta için girdim hala duruyor.
Konuda bilgi bulamadım kaldırılıyorsa wavese geçicem Smiley
goraset
Legendary
*

View Profile
April 07, 2016, 03:17:21 AM

Hafta başına ortalama 200 düşüyordu en son ben son 2 hafta için girdim hala duruyor.
Konuda bilgi bulamadım kaldırılıyorsa wavese geçicem Smiley

Signatures
Stakes
Total LISK Received
Week_One
43
215
1007
Week_Two
51
204
806
Week_Three
117
351
604
Week_Four
78
156
403
Week_Five
67
67
201

What does this data mean? Here's an even more simple breakdown written:

• If you had the signature since Week One, you will receive a total of 1007 LISK
  • If you had the signature since Week Two, you will receive a total of 806 LISK
  • If you had the signature since Week Three, you will receive a total of 604 LISK
  • If you had the signature since Week Four, you will receive a total of 403 LISK
  • If you had the signature since Week Five, you will receive a total of 201 LISK

Important! Please Read!

If you participated in the ICO and have validated your wallet address, you may expedite this process by sending me a PM from the BCT account associated with the signature. During the first weeks of launch I will personally distribute the bounty.

If you did not participate in the ICO, you will have to wait after the launch. I will be contacting those who have not received their bounty through BCT.

Thanks for supporting Lisk, more updates on other bounties coming soon.

Joel

şöyle bir bilgi var imza kampanyası ile ilgili

bu arada yobitte 0.0095 e kadar çıkmış gece,şuanda 0.007 de, gerçek launch da bu fiyatlar olmazsa kafaları yememek elde değil, inşallah scam yobit, bir yamuk yapmaz, eğer bir sahtekarlık olayı olursa coin bir daha iflah olmaz, adamlar ico görünce kaçırmıyorlar, şimdi bu yol olur tüm çıkacak coinlere yaparlar
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
April 07, 2016, 10:38:42 AM

kesin bilgi ferrari stokları tükenmiş  Grin
ozgr
Legendary
*

View Profile
April 07, 2016, 10:56:22 AM

yobit 0.01340000  Shocked Shocked
bu fiyata göre yeni araba alıyorum  Smiley
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
April 07, 2016, 11:06:10 AM

ben de viyana'ya gidiyim diyorum otel bakıyorum şu anda Smiley

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
goraset
Legendary
*

View Profile
April 07, 2016, 12:22:21 PM

ben de viyana'ya gidiyim diyorum otel bakıyorum şu anda Smiley

bende evin borcunu kapatıyorum😀
baysal
Newbie
*

Activity: 50
Merit: 0

View Profile
April 07, 2016, 12:56:15 PM

0.019 btc oldu. 50 dolar ile girdim 5200 dolar şuan. çok istemiyom 10x satayım yeter
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
April 07, 2016, 01:02:58 PM

Bakın bu yovi gibi olacak Smiley
sıfr eğlencesine 10 USD lik alıp %20 yukarısına satış koyacağım Smiley
deposit yaptım btc nin geçmesini bekliyorum yobit e
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print