Bitcoin Forum
May 14, 2024, 10:28:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Scorpta bitcoin  (Read 3292 times)
by rallier (OP)
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
March 07, 2016, 02:02:43 AM

Aranızda belki bilen takip eden vardır başlıklara onbeş saniyelik post atıyorlar Video post. Bende bitcoin başlığı açtım bayağı genç kitle var dilim döndüğünce anlatayım diye . Coin ler de al sat bir yana gelecekte yaygınlaşması için anlatmak gerektiğine inanıyorum. Bu amaçla çevremde herkese anlayabileceğini düşündüğüm herkese anlatıyorum. Scorp da deep Web meraklılarını görünce bitcoin öğrenmek isteyen çıkar diye düşündüm. Kullanan arkadaşlar bir post atsın da headline canlı dursun yeni arkadaşlar kazanırız camiaya bu foruma diye düşünüyorum.

signature not found.
1715682493
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715682493
Reply with quote  #2

1715682493
Report to moderator
1715682493
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715682493
Reply with quote  #2

1715682493
Report to moderator
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
March 07, 2016, 09:24:04 AM

iyi çalışmalar
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
March 07, 2016, 05:58:36 PM

Ben de kullanmak istiyorum ama uygulama telefonuma uyumlu değil, google play izin vermiyor.
Farklı bir yöntemle indirip kullanmanın yolu yok mu?
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
March 07, 2016, 06:28:48 PM

Arkadan mı önden mi diye açsaydınız daha iyi olurdu yeni nesil cahil özenti ergen yuvasından başka birşey değil
blockchain anlatcaksınız da ne olacak boş işler bunlar
Pierre 2
Legendary
*

View Profile
March 07, 2016, 07:07:22 PM

Bu da doğru bir yerde. Vine gibi boş muhabbet için kullanıldığını duymuştum.
Maalesef yeni nesil böyle. Cahil, cahilliğinin farkında değil ve zekiyim diye övünüyor. Bir garip özgüven.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
March 07, 2016, 07:09:46 PM

"köpekler renk körüdür, onlar gökkuşağının o güzel renklerini göremezler."
by rallier (OP)
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
March 07, 2016, 08:37:14 PM

Hak verdiğim noktalar var ama geçen başlıklara bakınırken deep web ile ilgili yüzlerce kişi olduğunu gördüm video yüklemiş, eminim bu tarz araştıranlardan bitcoin e bizim gibi ilgilenende çıkacaktır bende üniversite zamanında tanımıştım bitcoini . Ondan varsa destek verebilecek herkes anlatsın faydası olur zararı olmaz. Getirisi olur diye düşünüyorum muhakkak. ama az ama çok . Videolar 15 sn lik zaten uzun uzun anlatılmaz da hedef kitlenin çoğu üniversite öğrencisi ben mesela bir video da erasmus öğrencilerine bankalara komisyon vermeyin bitcoin le bir saatte para transferinizi yapın yurt dışından alın diye bahsettim.  Bu tarz fikirler tutabilir kanaatindeyim.

Ben de kullanmak istiyorum ama uygulama telefonuma uyumlu değil, google play izin vermiyor.

hm. o durumla hiç karşılaşmadım bilmiyorum hocam ama sanırım apk sini başka telefondan alıp telefon ayarlarında üçüncü parti kaynaklara güven seçeneğini işaretleyerek telefonuza taşıdığınız apk ile kurabilmeniz lazım. Apk almak için tool lar var playstore da kuran birinden alabilirsiniz. Kolayca halledilir. Ama root gerekiyor muydu onu hatırlayamadım

signature not found.
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
March 09, 2016, 02:42:05 PM

"köpekler renk körüdür, onlar gökkuşağının o güzel renklerini göremezler."
İşte bu gayet iyi olmuş.

Hocam çalışmanızda başarılar diliyorum. Kalbinizin kırılmaması dileğiyle.
absintheVoL
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
March 11, 2016, 10:17:54 AM

Scorp çok gereksiz bir ortam. Zaten oraya girecek birinin bitcoin diye aratacağını sanmıyorum ne yazık ki..
deblue
Legendary
*

View Profile
March 11, 2016, 11:38:34 AM

Scorp çok gereksiz bir ortam. Zaten oraya girecek birinin bitcoin diye aratacağını sanmıyorum ne yazık ki..
aslında scorp iyi de çevresi kötü hep ergenler var, yoksa mantık 10 numara başında da ergenler var tencere kapak ilerliyolar
Pierre 2
Legendary
*

View Profile
March 11, 2016, 05:19:39 PM

hm. o durumla hiç karşılaşmadım bilmiyorum hocam ama sanırım apk sini başka telefondan alıp telefon ayarlarında üçüncü parti kaynaklara güven seçeneğini işaretleyerek telefonuza taşıdığınız apk ile kurabilmeniz lazım. Apk almak için tool lar var playstore da kuran birinden alabilirsiniz. Kolayca halledilir. Ama root gerekiyor muydu onu hatırlayamadım
Tamam hocam teşekkür ederim. Apk yüklenebilirse bir deneme yapacağım.
Neden böyle bir sıkıntı var bilemedim. Telefonum eski ama bakalım.
raenor
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
March 11, 2016, 05:27:08 PM

yanlış hatırlamıyorsam android kaynaklı telefonlar sadece video izleyebiliyor çekim yapamıyor diye biliyorum hocam.
by rallier (OP)
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
March 11, 2016, 10:01:20 PM

yanlış hatırlamıyorsam android kaynaklı telefonlar sadece video izleyebiliyor çekim yapamıyor diye biliyorum hocam.
oha amerikaya açılmış scorp hala öyle değildir herhalde çok saçmaymış

signature not found.
deblue
Legendary
*

View Profile
March 12, 2016, 12:59:57 AM

son sürümde androide video çekme özelliği gelmişti sanırım, ama tasarım, uygulama yapısı genelgeçerin dışında
lahmacunkuregi
Sr. Member

Activity: 403
Merit: 250

internet aktivist

View Profile
March 16, 2016, 01:20:34 PM

BlueStacks yardımı ile pc nizin kamerasını kullanarak video çekebilirsiniz, oyun oynayabilirsiniz  vs.  sitesi : http://www.bluestacks.com/

Pages: [1]
  Print  

Jump to: