Bitcoin Forum
May 12, 2024, 11:30:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 2016-03-09 - FinTech oturumunda Blockchain üzerine konuşuldu  (Read 892 times)
Bitcoin Haber (OP)
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
March 10, 2016, 10:20:32 PM

...Akbank’ı temsilen oturumda yer alan Orkun Oğuz ise Square ve Stripe girişimlerine vurgu yaparak; “Örneğin Stripe Türkiye’deki küçük işletme sahiplerini adeta dünyaya açabiliyor. Ayrıca ‘FinTech’ ekosisteminin geleceğinde Blockchain ve Bitcoin kavramlarının da önemli olacağını düşünüyorum.” dedi. Ayrıca Orkun Oğuz ‘FinTech’ dünyasında operatörlerin başarılı olacağına inanmadığını da söyledi. Oğuz son olarak Akbank’ın bazı işlemler için API açtıklarını da açıkladı...

http://webrazzi.com/2016/03/09/fintech-oturumunda-ozellikle-mobil-platformlar-ve-blockchain-uzerine-konusuldu/
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
March 12, 2016, 09:40:23 AM

Bankalar birer birer bükemediğin eli öpeceksin moduna geçtiler.
Bakalım bir adım ilerisi ne olacak?
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
March 12, 2016, 10:19:10 AM

Bende operatörlerin başarılı olamayacağını düşünüyorum. Çok daha kısıtlı işlemlerde belki ama henüz ne alt yapıları ne de hitap ettikleri müşteri kitlesinin kaldırabileceği boyutta değil.  Ayrıca blockchain teknolojisinin konuşulması ayrıca güzel. Zaten konuşulmaması abest kaçardı. Webrazi nin başka bir forumunda payu direktörünün sohbetini izlemiştim. Adamlar ciddi ciddi blockchain ile ilgileniyorlar ve yatırım planları var.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: