Bitcoin Forum
May 22, 2024, 05:33:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Burnundaki piercing yüzünden az daha YGS’ye giremiyordu  (Read 870 times)
pandacoin (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1000

View Profile
March 13, 2016, 07:18:07 PM
Last edit: March 13, 2016, 07:46:58 PM by pandacoin

Karabük’te YGS’ye girmek için Karabük Endüstri Meslek Lisesi’ne gelen Büşranur Yeşiltaş isimli genç kız, çıkarmayı unuttuğu piercing konusunda görevliler tarafından uyarıldı.
Burnundaki piercingi çıkartamayan genç kız, sınava girememe korkusuyla gözyaşlarına boğuldu.
Üniversite adayının imdadına ise okul çevresinde görev yapan polisler yetişti. Karabük İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever’in talimatıyla Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirilen genç kıza hastanede doktorlar müdahale etti.
Burnundaki piercingin çıkarılmasının ardından tekrar polis otosuna bindirilen genç kız, sınava dakikalar kala sınav yerine yetiştirildi.

http://www.ntv.com.tr/turkiye/burnundaki-piercing-yuzunden-az-daha-ygsye-giremiyordu,yhVfkzxhWkGQqQEVWX4xKA

Ne saçma bir eğitim sistemi olduğunu herkes biliyor ama bu nasıl bir haberdir arkadaş.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
March 13, 2016, 07:30:01 PM

iyice saçmaladılar.. Benim salonda da öğrencinin biri fenalaştı. Çıkmasına izin vermediler. 17 yaşındaki gencecik yavrucazı sıraya yatırdılar kolonya falan. Çocuk kalp krizi geçirseydi merak ediyorum bu nasıl bir muamele. Yemişim sınavını.

EDİT: Linki düzelttim.

http://www.ntv.com.tr/turkiye/burnundaki-piercing-yuzunden-az-daha-ygsye-giremiyordu,yhVfkzxhWkGQqQEVWX4xKA
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
March 13, 2016, 07:37:33 PM

haberi sildiler mi link kırılmış

signature not found.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
March 13, 2016, 07:38:58 PM

piercing sınava nasıl bir zarar verebiliyor ki sınava piercing bulunduran öğrenciler alınmıyor, hadi kulakta büyük bi şey olsa neyse
@by rallier
evet kalkmış
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
March 13, 2016, 07:59:04 PM

Aklıma geldi 4 sene önce girdiğimde kızın teki şarıl şarıl işemeli sıçmalı ağlamalı ayin yapmıştı daha sınavın başında çıkarmadılar tuvalete götürüp getirmişlerdi o halde sınavı bitirmişti.
O kızın psikolojisini çok merak ediyorum acaba üniversiteye gitti mi  Smiley
Doğu da full çekenler mevzusu var bide oraya hiç girmiyorum malum..
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
March 13, 2016, 08:05:44 PM

Yanılmıyorsam sınıftan çıkış serbest ama binadan çıkış yasak.
YGS de de böyle değil mi?
Pages: [1]
  Print  

Jump to: