Bitcoin Forum
July 25, 2024, 10:30:01 PM *
News: Help 1Dq create 15th anniversary forum artwork.

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Blockchain senkroizasyonu tamamlanmdan cüzdana yüklemek YARDIM!!!  (Read 719 times)
muratsabah (OP)
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
March 20, 2016, 10:51:11 AM

Merhaba aranızda yeniyim.Bugün btc ,turk teki bitcoin hesabımdan yeni yüklediğim bitcoincore cüzdanına bitcoin gönderdim.Ancak senkronizasyon kısmı 4yıl 18  ayda ve btcturkten transfer onaylandı mesajı gelmesine rağmen bitcoinlerimi hesabımda göremiyorum.Bunun nedeni senkronizasyonun bitmemiş olması olabilirmi.İlk defa makine üzerinde bir cuzdan kullanalım dedik btc nere gitti anlamadım Angry .Yardımınıza ihtiyacım var ACİL !!
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
March 20, 2016, 11:03:31 AM

Merhaba aranızda yeniyim.Bugün btc ,turk teki bitcoin hesabımdan yeni yüklediğim bitcoincore cüzdanına bitcoin gönderdim.Ancak senkronizasyon kısmı 4yıl 18  ayda ve btcturkten transfer onaylandı mesajı gelmesine rağmen bitcoinlerimi hesabımda göremiyorum.Bunun nedeni senkronizasyonun bitmemiş olması olabilirmi.İlk defa makine üzerinde bir cuzdan kullanalım dedik btc nere gitti anlamadım Angry .Yardımınıza ihtiyacım var ACİL !!

senkronizasyon bitince hesabına yansır, paniğe gerek yok
muratsabah (OP)
Newbie
*

View Profile
March 20, 2016, 11:05:54 AM

teşekürler
muratsabah (OP)
Newbie
*

View Profile
March 20, 2016, 11:21:09 AM

Peki bu 80gb lık blockchaini indirmeden kullanabileceğim bir cüzdan varmıdır?
Ankara
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1000

View Profile
March 20, 2016, 11:42:54 AM

Peki bu 80gb lık blockchaini indirmeden kullanabileceğim bir cüzdan varmıdır?

Multibit gibi tüm blockchain verisini indirmeyen cüzdanları deneyebilirsiniz. Ancak aceleniz yoksa senkronizasyonun bitmesini bekleyip sadece Bitcoin Core kullanmanızı öneririm.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: