Bitcoin Forum
May 13, 2024, 11:40:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: ETHEREUM MINING ICIN 6 EKRAN KARTLI SISTEM  (Read 40099 times)
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
March 23, 2016, 03:43:50 PM

arkadaslar alpsea yazdıklarını dikkate almayın . milleti yanlıs yonlendiriyor .

R7 370  ile sadece 15 mh/s hashrate alınabilir . benim sistemdeki ekran kartı ise bunun tam iki katı hashrate e ulasmakta en az yani 30 mh/s

R7 370 baglanır 5 veya 6 tane ancak kar ettirmez . bir iki ay kar edersin sonra mining yapamaz hale gelir . ayrıca ikinci el piyasası da olmaz o saatten sonra 
ONA KÜÇÜK KAPAKLAR YAPIN.
kriptopara: r7 370 en fazla 15mh/s verir
alpsea: r7 370 en az 15mh/s verir
RESİMLERDEN SONRA KONUYU SİL VE BURAYI TERKET Smiley
Bizzat kendi ekran görüntüm saate de bakabilirsin Wink
http://hizliresim.com/VarnJZ
http://hizliresim.com/d3OdV4
Şimdi kaçabilirsin. BEN SANA ÖNERİ SUNDUM SEN BANA SAVAŞ AÇTIN. Sonuç: rezil oldun. Kolay gelsin Wink

1715600420
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715600420
Reply with quote  #2

1715600420
Report to moderator
1715600420
Hero Member
*

Ignore
1715600420
Reply with quote  #2

1715600420
Report to moderator
1715600420
Hero Member
*

Ignore
1715600420
Reply with quote  #2

1715600420
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715600420
Hero Member
*

Ignore
1715600420
Reply with quote  #2

1715600420
Report to moderator
1715600420
Hero Member
*

Ignore
1715600420
Reply with quote  #2

1715600420
Report to moderator
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
March 23, 2016, 04:36:09 PM

arkadaslar alpsea yazdıklarını dikkate almayın . milleti yanlıs yonlendiriyor .

R7 370  ile sadece 15 mh/s hashrate alınabilir . benim sistemdeki ekran kartı ise bunun tam iki katı hashrate e ulasmakta en az yani 30 mh/s

R7 370 baglanır 5 veya 6 tane ancak kar ettirmez . bir iki ay kar edersin sonra mining yapamaz hale gelir . ayrıca ikinci el piyasası da olmaz o saatten sonra 
ONA KÜÇÜK KAPAKLAR YAPIN.
kriptopara: r7 370 en fazla 15mh/s verir
alpsea: r7 370 en az 15mh/s verir
RESİMLERDEN SONRA KONUYU SİL VE BURAYI TERKET Smiley
Bizzat kendi ekran görüntüm saate de bakabilirsin Wink
http://hizliresim.com/VarnJZ
http://hizliresim.com/d3OdV4
Şimdi kaçabilirsin. BEN SANA ÖNERİ SUNDUM SEN BANA SAVAŞ AÇTIN. Sonuç: rezil oldun. Kolay gelsin Wink

Grin Grin Grin

Tebrik ederim, bu işi bilmeyen kişiye ayarı verdiğiniz için.
Ekran kartı madenciliğinde önemli olan optimum kartı bulmaktır.
Örneğin elinizdeki kart 1000 lira maliyetli 20+ Mhs veriyor
Bu kriptopara denen kişinin kakalamaya çalıştığı kart 3000 tl maliyeti var ama 30 mhs veriyor.

Hangi kartı almak mantıklı?  Hesap kitap ortada.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

kriptopara (OP)
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
March 23, 2016, 05:10:04 PM

hangi ekran kartının 3000 tl maliyeti var ? siz de hesap kitap da yok ve milleti kandırmak icin mi burdasınız ?

toplam sistem zaten 12 bin tlye geliyor . su an bu ekran kartlarının turkiye piyasası 1300-2000 arasında degisiyor . 3000 tl nerden cıkardınız ?

6 kart 3000 tlden 18 bin tl yapar sizin hesaba gore .

turkiye piyasasına gore ise 7800 - 12 bin tl yapar . ben ekran kartı satmıyorum ustelik komple bir sistem ve cozum oneriyorum . satıyorum da demiyorum ben satıcı degilim ancak siz ikiniz satıcısınız galiba . burada size ekmek yok kardesim ya kendi baslıgınızı acıp orda musteri arayın ya da pazaryeri var oraya ilan verin .

sizin gibiler yuzunden bu sektor gelismiyor zaten turkiyede 2 coin mining edip herseyi bildiginizi sanıyorsunuz .

sizin bahsettiginiz ekran kartı en az 15 mhs hashrate verebilir . guncelde de 20 mhs civarı verebilir . benim bahsettigim ekran kartı ise en az 30 mhs veriyor .

kriptopara (OP)
Member
**

View Profile
March 23, 2016, 08:18:55 PM

arkadaslar konuyu saptırmayalım . bilen bilgisini paylassın adam gibi . bilmeyen de atıp turmasın . once olcup tartsın ondan sonra yazsın .
peteycamey
Legendary
*

Activity: 1184
Merit: 1017

View Profile WWW
March 23, 2016, 11:55:31 PM

benimki daha hızlı

gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
March 24, 2016, 12:02:27 AM

masallah nasıl bır sıstemın var merak ettık sımdı  Grin
kriptopara (OP)
Member
**

View Profile
March 24, 2016, 12:11:10 AM

he he hızlıdır tabii . senin tek rakibin thy zaten . doge mining yaparsan hızlı gorunur tabii .
peteycamey
Legendary
*

View Profile WWW
March 24, 2016, 01:00:02 AM

dikkatli bak bakalım doge mining mi.

alpsea
Copper Member
Hero Member

View Profile
March 24, 2016, 11:06:06 AM

he he hızlıdır tabii . senin tek rakibin thy zaten . doge mining yaparsan hızlı gorunur tabii .
Kriptopara daha fazla rezil olmadan bence buradan uzaklaş. En azından bu başlıktan uzaklaş battıkça batıyorsun..

kriptopara (OP)
Member
**

View Profile
March 24, 2016, 11:37:54 AM

alpsea batacak uzaklasacak bisey yok sen sacmalama yeter . kuyruk acınla basbasa bırakıyorum seni

sizin gibilerin amacı belli zaten kimseyi burada barındırmak istemiyorsunuz ve buranın sizin kontrolunuzde olmasını istiyorsunuz . meydanı size bırakmıyacagız merak etmeyin .
alpsea
Copper Member
Hero Member

View Profile
March 24, 2016, 12:00:55 PM

alpsea batacak uzaklasacak bisey yok sen sacmalama yeter . kuyruk acınla basbasa bırakıyorum seni

sizin gibilerin amacı belli zaten kimseyi burada barındırmak istemiyorsunuz ve buranın sizin kontrolunuzde olmasını istiyorsunuz . meydanı size bırakmıyacagız merak etmeyin .
Görsel kanıtlara dahi inanmıyorsan senin burda işin yok hayal perest rig topluyorsun millete yanliş bilgi veriyorsun.
Fikir veriyorum fikrimi kanıtlıyorum fiyattan kısıyorum yardımcı olmaya çalışıyorum yalan diyorsun sonra kanıtladığımda cevap yazmıyorsun bile.

peteycamey
Legendary
*

View Profile WWW
March 24, 2016, 12:13:58 PM

barındırmakla ne alakası var. herkes özgürce yorumunu yazıyor. çocuk fiyat/performans demiş sen anladığın halde hala benimki ama 30 mhs basıyor gibi zevzek bir yorum yapmışsın.
kriptopara (OP)
Member
**

View Profile
March 24, 2016, 01:57:57 PM

asıl sizin yorumlarınız zevzekce ve milleti kandırmaya yonelik benim degil . begenmiyorsanız ayrı baslık acıp paylasımlarınızı ordan yapın yok ben tek ekran kartıyla mining yapıyorum 6 son model ekran kartlarından daha iyi vs bunu kimse yutmaz .

ferrari çok pahalı o kadar parayı nasıl vericez , bak işte şahinle ferrariyi geçiyorum demeye benzer .

photoshop sagolsun . ee nolacak minareyi calan kılıfını hazırlar imis
alpsea
Copper Member
Hero Member

View Profile
March 24, 2016, 03:25:16 PM

asıl sizin yorumlarınız zevzekce ve milleti kandırmaya yonelik benim degil . begenmiyorsanız ayrı baslık acıp paylasımlarınızı ordan yapın yok ben tek ekran kartıyla mining yapıyorum 6 son model ekran kartlarından daha iyi vs bunu kimse yutmaz .

ferrari çok pahalı o kadar parayı nasıl vericez , bak işte şahinle ferrariyi geçiyorum demeye benzer .

Anlama kıtlığı var galiba güzel kardeşim. Hala savaşmaya devam ediyorsun ama.
600tl olan kart 20mhs veriyor r7 370
1800tl olan kart 30mhs veriyor r9 390x
Bunu ilk okul 4.sınıf bilgisayar dersinde çocuklara sorsan onlar bile mantıklı cevabı bulacaklardır.
Eğer matematiğin kötü ise yardımcı olayım.
3x r7 370 = 60mhs (1800tl)
1x r9 390x = 30ms (1800tl)
Hala mı inat? Kabul et artık batma daha fazla!
Not: r9 390x in guzel bir hash degeri oldugunu ve kaliteli bir kart oldugunu biliyorum ama fiyat/performans (f/p) olarak gereksiz bir kart oluyor.
Bu arada o photosop yapiyor dedigin adam senin hayatinda goremeyecegin bir mining rig çalıştırıyor belki 20 belki 30 kart. Birazdan fotograf atar bir kapakta ondan yersin. Nedir bu millete inanmamazlık? Yalan diyorsun ama sürekli tezlerini çürütüyoruz Smiley

alpsea
Copper Member
Hero Member

View Profile
March 24, 2016, 03:37:40 PM

Verdigin örnek de çok basit ve komik.
-Şahin vs Ferrari- yanlış bir örnek.
Biz burda -Porsche motorlu Şahin vs Ferrari- örneğinden bahsediyoruz.
Şahin ferrariyi geçemesede yanına yaklaşıyor ama maaliyeti ferrariden çok daha az. Umarım anlamana yardımcı olmuştur..
Not2: Tek karta mining yapiyorum ve 6son model karttan iyi kazaniyorum tarzinda bisey demedim.
Asıl konu 6 son model kart yerine 18 orta seviye kart alıp çok daha iyi kazanmak. Bari bunu anla ve kabul et?

kriptopara (OP)
Member
**

View Profile
March 24, 2016, 04:25:15 PM

bos bos konusuyorsun . 1800 tl dedigin kartın 6 tanesi ne kadar yapar ? 10800 . yani 3983 usd olan toplam sistem fiyatı 11,459.91 TRY yapar . yani 11 bin dortyuz elli dokuz tl .

farkını al . 659 tl kalır . yani sizin hesaba gore 6 ekran kartını destekleyen anakart ram islemci ethos ssd hdisk psu su sogurma sistemi bunlar hepsi 659 tl veya gokten zembille iniyor  .veya noel amca bacadan iceri ucretsiz bırakıyor .

burdan kimin matematiginin olmadıgı cok iyi anlasılıyor . ayrıca fiyat cok yuksek diye iddia ortaya atanlara da sozum var . yukarda yazılanları siz de okuyun . ( kaldı ki benim satıs yapayım kar edeyim diye bir derdim de yok idida edildigi gibi . )

foruma bakın bakim kimse boyle bir sistemden bahsetmis mi ? neden acaba ? o kadar bilgili insanlar varken ? madem o arkadas yuz ekran kartıyla mining yapıyo neden bu konularda baslık acıp insanları bilgilendirmemis bugune kadar ? beni mi beklemis ?

diger husus ben 30 mh/s guc uretir demedim . en az 30 mh/s ve bundan fazlasını uretir .

ayrıca en yeni ekran kartı oldugu icin mining yapılabilirligi - ikinci el piyasası - mining doneminden sonra baska yerlerde degerlendirilmeleri daha cok mumkun olacaktır . bunları izah etmek istedim .

yoksa ben birsey iddia etmiyorum  . nahsi gecen sahıs isterse 1000 ekran kartıyla mining yapsın . matematiginizin yanında anlayısınız da kıt oldugu icin bunları idrak edemiyorsunuz .

ve benle biseyleri yarıstırmaya calısıyorsunuz .

ama hatalısınız ve benim burdan arkamı donup gidecegim yok meydanı sizin gibi cahil insanlara bırakacak degilim . bu arada sen o arkadasın avukatımısın ? sen isine bak o arkadas da kendi isine baksın gerekirse yazsın ne yazıyosa .

bu baslıktan cıkın gidin kardesim . istenmediginiz yerde niye halen duruyosunuz ?yuzsuzmusunuz yoksa yukarda saydıgım bircok negatif ozelliklerinizin yanında ?  yuzunuze tukurseler  yagmur yagar der sizin gibiler .

mining yaptınız kendinizi hemen adam sanmaya basladınız . adam boyle olunmuyor malesef .
formator
Sr. Member

Activity: 285
Merit: 250

View Profile
March 24, 2016, 04:59:14 PM

abi insanlara neden dayatıyosun anlamadım , r7 370 i daha makul bulanlara öyle bi sistem yap kendine r9 lu sistem yap gerilmeye gerek yok
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
March 24, 2016, 05:32:05 PM

Ay anilarim canlandi  Grin   3 4 sene evvel benzer muhabbetleri yapardik burda. Lutfen ben yokmusum gibi davranin devam edin siz...
alpsea
Copper Member
Hero Member

View Profile
March 24, 2016, 05:55:32 PM

bos bos konusuyorsun . 1800 tl dedigin kartın 6 tanesi ne kadar yapar ? 10800 . yani 3983 usd olan toplam sistem fiyatı 11,459.91 TRY yapar . yani 11 bin dortyuz elli dokuz tl .

farkını al . 659 tl kalır . yani sizin hesaba gore 6 ekran kartını destekleyen anakart ram islemci ethos ssd hdisk psu su sogurma sistemi bunlar hepsi 659 tl veya gokten zembille iniyor  .veya noel amca bacadan iceri ucretsiz bırakıyor .

burdan kimin matematiginin olmadıgı cok iyi anlasılıyor . ayrıca fiyat cok yuksek diye iddia ortaya atanlara da sozum var . yukarda yazılanları siz de okuyun . ( kaldı ki benim satıs yapayım kar edeyim diye bir derdim de yok idida edildigi gibi . )

foruma bakın bakim kimse boyle bir sistemden bahsetmis mi ? neden acaba ? o kadar bilgili insanlar varken ? madem o arkadas yuz ekran kartıyla mining yapıyo neden bu konularda baslık acıp insanları bilgilendirmemis bugune kadar ? beni mi beklemis ?

diger husus ben 30 mh/s guc uretir demedim . en az 30 mh/s ve bundan fazlasını uretir .

ayrıca en yeni ekran kartı oldugu icin mining yapılabilirligi - ikinci el piyasası - mining doneminden sonra baska yerlerde degerlendirilmeleri daha cok mumkun olacaktır . bunları izah etmek istedim .

yoksa ben birsey iddia etmiyorum  . nahsi gecen sahıs isterse 1000 ekran kartıyla mining yapsın . matematiginizin yanında anlayısınız da kıt oldugu icin bunları idrak edemiyorsunuz .

ve benle biseyleri yarıstırmaya calısıyorsunuz .

ama hatalısınız ve benim burdan arkamı donup gidecegim yok meydanı sizin gibi cahil insanlara bırakacak degilim . bu arada sen o arkadasın avukatımısın ? sen isine bak o arkadas da kendi isine baksın gerekirse yazsın ne yazıyosa .

bu baslıktan cıkın gidin kardesim . istenmediginiz yerde niye halen duruyosunuz ?yuzsuzmusunuz yoksa yukarda saydıgım bircok negatif ozelliklerinizin yanında ?  yuzunuze tukurseler  yagmur yagar der sizin gibiler .

mining yaptınız kendinizi hemen adam sanmaya basladınız . adam boyle olunmuyor malesef .
Ya senin hesabın beni gülmekten bitirdi 6 tane r9 icin alacagin psu 500watt'lık falan mı Cheesy en az 1500watt gerekir ki o bile yetetsiz kalır. Bu sistemi 12 bin liraya topla ilk ben alacam hadi bakalım koçum Smiley
Konu nerden nereye geldi ya hash gücünden sacma sapan yerlere geldi.
Cahil adamla inatlaşılmaz haydi kolay gelsin sana haha
Not: sanane milletin hizmetini yapmak sana mı kalmış. Bırak millet kendi toplasin mining dalgalarını. Cahilsin bilgisizsin hizmet yapacam kar almayacam teknik destek verecem diyorsun. Ne kadar bilgin varda teknik destek vereceksin hala gülüyorum Cheesy

kriptopara (OP)
Member
**

View Profile
March 24, 2016, 06:11:40 PM

formator sende anlamıyosun o  danısıklı birbirinin avukatı iki kisi de anlamıyo galiba .

benim boyle bir derdim yok . yok r7 370 sevene o sistemi yapim sevene r 9 lu sistem yapayım . ben  su an icin yapılabilecek en karlı uzun vadeli tek anakarttan olusan hem evde hem ofiste rahatlıkla karlı bir sekilde mining yapılabilecek , icerdigi ozelliklere gore fiyatı cok cok makul olan bir sistem kurdum ve bununla ilgili bilgi veriyorum . dileyen olursa temin ederim . ancak boyle bir derdim yok .

r7 ile sistem yapmak isteyen yapsın  , hatta satsın beni ilgilendirmez . ancak kimse bana r7 daha ucuz daha iyi daha hesaplı falan filan demesin . cunku boyle degil . ve de bunları benim actıgım baslık altında yapmasın cunku actıgım baslık belli zaten . eger 6 ekran kartlı sistemine r 7 370 tak diyen olursa cevabım . takmıyorum . o kadar .
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: