Bitcoin Forum
June 28, 2024, 07:56:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Erdoğan'ın sonu geldi mi?  (Read 1784 times)
bobmarley650 (OP)
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
March 30, 2016, 12:08:24 PM

http://tr.sputniknews.com/avrupa/20160329/1021824044/almanya-erdogan-ndr.html?utm_source=https%3A%2F%2Ft.co%2FxYyvezpMgV&utm_medium=short_url&utm_content=aVPQ&utm_campaign=URL_shortening

http://tr.sputniknews.com/avrupa/20160329/1021824891/erdogan-almanya-basin-ozgurlugu-lahey.html?utm_source=https%3A%2F%2Ft.co%2FaSwowXG5Ns&utm_medium=short_url&utm_content=aVQC&utm_campaign=URL_shortening

Bana sonu geldi gibi geliyor  1 2 sene içinde göremeyeceğiz kendisini

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
magnific61
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
March 30, 2016, 12:21:55 PM

Bir liderin sonunun gelmesi için öncelikle arkasındaki halk desteğinin kesilmesi gerekir. Yahut da antidemokratik bir şekilde rejim değişikliği olması gerekir ki tarihimiz örnekleri ile dolu. Adnan Menderes ruslarla görüşecek diye çekilmedi mi ipi. İpini çekenler yerli idi ama arkasında CIA vardı. Günümüzde böyle bir ihtimal görünmüyor ama hala her şey olabilir.
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
March 30, 2016, 12:27:42 PM

keske sonu gelsede kurtulsak .artık Abd bıle kahale almıyor havaalanında sözde dunya lıderını (gulme krızıne gırıyom bu lafa ) sade kendı dışişlerını bakanı karsıladı ...  ayrıca 9 subat ta abd ye pyd mı bız mı dıyenler bugun pyd ıcın abd yle kusecez degılız dıolar bunlardan anca döneklık lıderı olur
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
March 30, 2016, 02:59:33 PM

Bazı acı gerçekler vardır.. Kabul etsek de etmesek de gerçek budur..
Mevcut şartlarda Amerika'nın istemediği hiç bir oluşum ülke'nin başına gelemez..
Tayyip Erdoğan'ın yükselişi ve AKP'nin kuruluşunun da nasıl ABD destekli olduğu az-çok ilgisi olanlar bilir..
Demokrasi'nin özelliği budur.. Size kendiniz seçiyormuşsunuz hissi verdirir.. ama size sunulanı yaşarsınız..
Kısaca eger Amerika vazgeçtiyse Erdoğan gider, hala işe yarayacaksa da kalır..
Gerisi bizim kendi kendimize siyaset kavgamız.. Boşa kürek..
fuathan
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
March 30, 2016, 04:48:19 PM

Bir liderin sonunun gelmesi için öncelikle arkasındaki halk desteğinin kesilmesi gerekir. Yahut da antidemokratik bir şekilde rejim değişikliği olması gerekir ki tarihimiz örnekleri ile dolu. Adnan Menderes ruslarla görüşecek diye çekilmedi mi ipi. İpini çekenler yerli idi ama arkasında CIA vardı. Günümüzde böyle bir ihtimal görünmüyor ama hala her şey olabilir.

Adnan Menderes haricinde katılıyorum. Her ne kadar günahım kadar sevmesem de Amerika yine istediğini yapacak gibi duruyor...
Ankara
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1000

View Profile
March 30, 2016, 04:48:40 PM

Ne sonu gelmesi daha yeni başlıyor. Hedef 2023, başkanlık sistemiyle 10 sene daha tek başına ülkeyi yönetebilecek. 80 yaşına kadar hiçbir yere gideceğini sanmıyorum.
andromeda876
Full Member

View Profile
March 30, 2016, 08:43:09 PM

Rıza zarraf mı ne bu adamın abd ye  gitmesinden sonra sanki bir abd filmi başladı gibi abd erdoğanı uyarıyor bence elimde diyor koz var diyor bakalım görücez abd dönüşü neler olacak erdoğan için ama bunların sonu pek ak olmayacak milli olmayan her şey yok olmaya mahkümdur
magnific61
Full Member

View Profile
March 30, 2016, 08:47:51 PM

Bazı acı gerçekler vardır.. Kabul etsek de etmesek de gerçek budur..
Mevcut şartlarda Amerika'nın istemediği hiç bir oluşum ülke'nin başına gelemez..
Tayyip Erdoğan'ın yükselişi ve AKP'nin kuruluşunun da nasıl ABD destekli olduğu az-çok ilgisi olanlar bilir..
Demokrasi'nin özelliği budur.. Size kendiniz seçiyormuşsunuz hissi verdirir.. ama size sunulanı yaşarsınız..
Kısaca eger Amerika vazgeçtiyse Erdoğan gider, hala işe yarayacaksa da kalır..
Gerisi bizim kendi kendimize siyaset kavgamız.. Boşa kürek..
Doğruluk payı çok yüksek bir yorum olmuş. Amerika'nın onay vermediği birinin iktidar olması Amerikalı bile olsa zordur. Amerikalı bile olsa zordur çünkü Amerika da bağımsız bir ülke değildir. Amerika'yı da idare eden, parayı elinde bulunduran, Hükümet için para basan o arka plandaki güçtür. Ülkelerin siyasetini kurdukları lobiler ile idare ederler. Bu lobiler yahudi, siyonist lobilerdir. Bu yüzden "Muhtar bile olamaz" diye başlıklar atılan Erdoğan Akparti'yi kurduğu zaman yaptığı o lobi ziyaretleri ile icazet aldı. Akparti'yi desteklemiş ben bile bunu inkar edemem. Bizim bağımsızlığımız işte bu kadar! Bu kadarı hepimize, hepinize yetiyor. Bu yüzden Amerikalı savcının tutukladığı Sarraf için sevinir, adalet yerini buldu diyerek Amerikan adaletine güveniriz. Amerikan karşıtlığı iddiasında bulunanlar bile yeri geldiğinde herkesten çok Amerikancı kesilir.
bobmarley650 (OP)
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
March 30, 2016, 09:07:40 PM

Burda benim kendi adıma paradoksum şu;

Emek düşmanı, cumhuriyet düşmanı yoz bir adamı (bence) mı tercih edeceğim,koruyacağım, savunacağım yoksa onun yerine getirilecek uyumlu ve uysal bir adamı mı?

birincisini günahım kadar sevmiyorum ama ikincisi de emperyalistlerin piyonu

Şu anlık 1. daha ağır basıyor

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
fuathan
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
March 31, 2016, 01:12:05 AM

Burda benim kendi adıma paradoksum şu;

Emek düşmanı, cumhuriyet düşmanı yoz bir adamı (bence) mı tercih edeceğim,koruyacağım, savunacağım yoksa onun yerine getirilecek uyumlu ve uysal bir adamı mı?

birincisini günahım kadar sevmiyorum ama ikincisi de emperyalistlerin piyonu

Şu anlık 1. daha ağır basıyor

Vallaha ben de aynı fikirdeyim maalesef... Türkiye son 60 yıldır bu güçlerinde elinde oynatılıyor...
Pages: [1]
  Print  

Jump to: