Bitcoin Forum
July 03, 2024, 06:49:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Yokmu bir allahın kulu?  (Read 1900 times)
umid20 (OP)
Newbie
*

Activity: 37
Merit: 0

View Profile
April 01, 2016, 08:41:04 PM

Arkadaşlar çok rica ediyorum youtubede bitcoinle ilgili güvenli para saklama yöntemleri offine cüzdanlar, Kağıt cüzdan, wallet.dat dosyasını internete bağlı olmayan bir pcde, usb de vs. tutmak gibi yöntemleri nasıl yapıldığını youtubede detaylı çekip anlatan bir tane bile türk kanalı olmazmı?

hani burada anlatılıyor tamamda pratike gelinçe hiç bişey yapamiyorum. şöyle bitcoinle alakalı herşeyi videoda öğreten anlatıp detaylı gösteren kanal kimse açamazmı. abone olup destek oluruz bizde. multibit cüzdanının videosunun anlatımını gördümde mesela bitcoin corele alakalı 1 tek video yok zaten ingilizcemde berbat benim. lütfen buradakı arkadaşlardan kimse bitcoinle alakalı çoğu şeyip bilip böyle bir kanal kurabilir mi?
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
April 01, 2016, 09:35:48 PM

Benim aklımda böyle bir plan var ama ne yazık ki zamanım yok. Zamanı olan arkadaşlar bu açığı kapatmalarını bende isterim ama kolay da değil. Video dan önce ön hazırlık , sonra video ya çek, video yu düzenle , youtube kanalı açıp oraya yükle işi boş zaman gerekiyor. Muhakkak burada duyarlı arkadaşlar çıkacaktır.
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
April 01, 2016, 09:55:35 PM

bitcoin core yi indir kur indirsin 70gb yi. sonra cüzdan hazır. Core 'dan yeni bitcoin adresi oluştur, oraya parayı aktar, para gelsin.. programı kapat Bitcoin core yi kurduğun dizinin içinde wallet.dat var onu bi usb ye at. para o wallet.dat 'da. onu sakla bukadar. online wallet kullanma kullanacaksan küçük meblaları taşımak için kullan onuda blockchain.info nun wallet ini kullan.
gablay12
Legendary
*

Activity: 918
Merit: 1000

View Profile
April 03, 2016, 06:41:42 PM

http://www.bitcoinadam.com/

The more I meet people, the more I like my dog.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: