Bitcoin Forum
May 03, 2024, 12:44:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Litecoin Hakkındaki spekülasyonlar  (Read 2757 times)
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
April 24, 2016, 01:18:50 PM
Last edit: April 24, 2016, 01:29:30 PM by xRaVeNx

Bence Ethereum un varlığı Ltc e etki edicektir. Ltc çıktığında Algo su çok tutmuştu. Ethereum da aynı sonuçlar doğurabilir.
Ethereum ve Litcoin BTC ile birlikte mi gider. Yoksa sadece Ethereum mu BTC ile birlikte hareket eder?
Hocam O konuda şöyle bir söylemde bulunayım. Litecoin İlk Altcoindir Btc Lira İse Lite Kuruştur. Btc ile hareket etmesi mümkün. Ethereum un Projeleri ve Amaçları LTC den çok farklı, Bu yüzden Ethereum Btc den bağımsızda yürüyebilir.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
emrek
Sr. Member

Activity: 409
Merit: 250

View Profile
April 24, 2016, 01:48:59 PM

Litecoin de uzun aradan sonra bu gün %7 gibi bir artış var. Acaba bir hareketlenme mi başladı.
Grafiğe, her bir mum çubuğu 1 haftayı gösterecek şekilde baktığımda, Bollinger bandı oldukça daralmış.
https://bitcoinwisdom.com/markets/btce/ltcbtc

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES
ULTIMATE ASSET/CUSTOM TOKEN BLOCKCHAIN PLATFORM

★ Hero/Legendary Member:
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
April 24, 2016, 02:34:38 PM

Litecoin de uzun aradan sonra bu gün %7 gibi bir artış var. Acaba bir hareketlenme mi başladı.
Grafiğe, her bir mum çubuğu 1 haftayı gösterecek şekilde baktığımda, Bollinger bandı oldukça daralmış.
https://bitcoinwisdom.com/markets/btce/ltcbtc

knc miner nerdeyse 2 yıldır kendi hangar'ında LTC kazıyor.. Bunu ufak ufak satmadılar ise bence bir çıkış yaptırabilirler diye düşünüyorum.
Onun haricinde btc ile paralel giden coin.. elimdede benim bir hayli mevcut.. Umarım artar Smiley
birçok yerde geçerliliği olan fakat trader'lar tarafından pabucu dama atılmış bir coin.. BTC'den sonra belkide en geçerli coin diyebilirim.

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
thinkinger
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile WWW
April 24, 2016, 06:09:45 PM

LTC de arkadaş mıhlandı $3 cıvarına.. tekrar yükselme olabilirmi sizce?
Ethereum çoğu coinin pabucunu dama attı sanki. Bitcoinden sonra en yüksek hacim ETH de.
LTC, Dash, Doge ya rağbet azaldı sanki.

Ethereum un adı var kendi yok.
Bu coin ile ticaret yapan 1 site var mı?
Bunu kabul eden bi kumarhane?
Qt wallet var mı stabil çalışan?
Bunun alt yapısını kullanacak kaç proje çıktı ama hala ortada birşey yok.
Evet popüler mi popüler ama hani nerede kendisi?
Sizce LTC de uzun vadede istikrarlı bir çıkış hareketi olur mu.
ben bekliyorum. btc nin yükselmesine paralel olarak ,yükselmesi en olası coin bence ltc. bazen btc ye ters hareketlerde yapmasına rağmen paralel gidiyor gibi.
Bence Ethereum un varlığı Ltc e etki edicektir. Ltc çıktığında Algo su çok tutmuştu. Ethereum da aynı sonuçlar doğurabilir.
Ethereum ve Litcoin BTC ile birlikte mi gider. Yoksa sadece Ethereum mu BTC ile birlikte hareket eder?
bence btc nin yükselmesi belli başlı bazı koinleri olumlu etkiler. hem piyasada btcnin fiyatının fazla olmasından dolayı yan sanayi koinlere talep artacaktır . hem de bazılarında paralel hareket düşüncesinden yan sanayii koinlerinde fiyatını olumlu etkileyebileceği düşüncesiyle. sonuçta düşüncem btcnin fiyatının artması bütün koinleri olumlu etkileyeccektir. hareketi gören piyasaya girmek isteyecektir.

.██████████   bitfons.in- Cryptocurrency Exchange - 10 coins███████.
xsentus
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
April 25, 2016, 02:29:37 PM

litecoin bugün yine artışta umarım bunu sürdürür, hem alt coin piyasına renk gelmiş olur
eth tek coin olarak gidiyor kısa zamandır..

hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
April 25, 2016, 02:43:46 PM

LTC benim en sevdigim coindir.Herseyden once agirligi vardir ilk coinlerden biridir.LTC ye yatirim yapacaklara soyle soyleyim BTC fiyatina paralel gider Btc cok degerlenirse biraz daha fazla  kar getirebilir soyleki;
BTC = 360 USD LTC = 2.88 USD
BTC= 460 USD  LTC= 3.80 USD
BTC = 1000 USD LTC= 9 USD(Tahminim)

LTc grafigini coktandir takip ettim ve hep btc ye paralel gitti bazen btc den bir tik fazla deger kazandigi oldu.BTc nin %100 kar getirdigini varsayaraksak LTc en az %100 en fazla %150 kar getirecektir.Bu piyasadaki yonelime ve talebe baglidir, cok asiri talep olursa belirli spekulasyonlarla %300 kar da getirebilir .

Sonuc olarak BTC yukselirse LTC yukselir.

xsentus
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
April 27, 2016, 06:52:17 PM

4usd'yi geçti gün içerisinde.. çıkışının sebebini halen bilemiyorum Smiley
bilen varsa sevinirim.

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 28, 2016, 04:42:51 AM

4usd'yi geçti gün içerisinde.. çıkışının sebebini halen bilemiyorum Smiley
bilen varsa sevinirim.
nedenini bilmiyorum ama ck guzel al sat fırsatları verdi toplamda al satlarla %15 civarı yakaladım. gerçi onuda btc dusunce terste kalıp kaybettim ama olsun. hacimide fena değil. poloda baya aktif gidiyor.
twn
Legendary
*

Activity: 1204

View Profile
April 28, 2016, 08:53:17 AM

Ltc yukari dogru boslugu var poloda. Suan alacak varsa 3-5 bisey kazanabilir.0085 al 0088 sat denenebilir.
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
April 28, 2016, 09:08:41 AM

Ltc yukari dogru boslugu var poloda. Suan alacak varsa 3-5 bisey kazanabilir.0085 al 0088 sat denenebilir.

btc de heran bir düşüş yaşayabiliriz. Btc düşerse anlarsınız ki LTC de düşer. Ben oturdum btc ve ltc grafiklerine çalıştım kaç saattir . ciddi ciddi kardeş gibi hareket ediyorlar. Btc tekrar 460 lara fırlarsa ki ben sanmıyorum o zaman litecoin yükselir.
twn
Legendary
*

Activity: 1204

View Profile
April 28, 2016, 10:01:55 AM

btc de heran bir düşüş yaşayabiliriz. Btc düşerse anlarsınız ki LTC de düşer. Ben oturdum btc ve ltc grafiklerine çalıştım kaç saattir . ciddi ciddi kardeş gibi hareket ediyorlar. Btc tekrar 460 lara fırlarsa ki ben sanmıyorum o zaman litecoin yükselir.
Derken 845 den alip 863 den sattim. Dedigim olay buydu.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: