Bitcoin Forum
July 05, 2024, 03:26:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Ankara'ya 20 Din Psikoloğu  (Read 1778 times)
simplelife888
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
April 10, 2016, 12:45:55 PM

Bunu aile bakanı yapanı da bunlara oy vereni de... 2016 yılında cahiliye dönemini yaşıyoruz inanılır gibi değil.
dedik bu uygulama çok güzel bir uygulama ama bu haberi duyunca inanamadım ya ben aslında şaşırmıştım böyle bir uygulamayı bunların yapma ihtimali akıl gerektirirdi ama bunların akılsız oldukları gene ayyuka çıktı bunlar orta çağ kafasına sahip imamları kasadaki altın sanıyorlar ne kadar altın o kadar zenginlik ne kadar imama herşey tamam olmazzzzzz bunlardan olmazzzzz
blackangel343
Member
**

Activity: 119

View Profile
April 10, 2016, 01:37:13 PM

Türkiyenin en büyük sorunu aslında bu ülkede sadece imam eksikliği olduğunu düşünmekten kaynaklı ülkenin o kadar alanda esikleri var bunları gidermek yerine her türlü kadro açığını imamla kapatmaya çalışıyorlar buradaki olayda buna bir örnek olmuş .
fuathan (OP)
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
April 10, 2016, 01:44:57 PM

Türkiyenin en büyük sorunu aslında bu ülkede sadece imam eksikliği olduğunu düşünmekten kaynaklı ülkenin o kadar alanda esikleri var bunları gidermek yerine her türlü kadro açığını imamla kapatmaya çalışıyorlar buradaki olayda buna bir örnek olmuş .

Yakında İmam doktor, İmam mühendis, İmam bilim insanı alacaklar merak etmeyin... Her şeyi din ile çözeceğiz en iyisi biz olacağız!..
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
April 10, 2016, 06:31:57 PM

yenı turkıyenın %  sı gerızekalı zaten yapcak bırsey yok malasef ıste akıllanmaz bunlar
magnific61
Full Member

Activity: 182

View Profile
April 10, 2016, 06:36:35 PM

Birilerinin bir taraflarina ates almis. Din korkusundan ve nefretinden histeri krizi yasiyor millet.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3192
Merit: 1517

View Profile WWW
April 10, 2016, 06:51:39 PM

Ben açıkcası bu kadar kötü sağlık hizmeti verilen bu ülkede insanların son nefesinde başında 2 satır kuran okunmasında bir sakınca görmüyorum.
yanlış olan ihtiyaç olan psikolog, fizyoterapist gibi kadroları iptal etmeleri ve yerine imam alınması. Çevremde akrabalarım arasında bir çok yaşlı insan var ve fizyoterapiye ihtiyaçları oluyor. Yandaş yatırım grupları piyasada kadro çıkmamış fizyoterapistleri üç otuz paraya işe alıp iki de servis aracı ayarlayıp yaşlılarımıza fizyoterapi hizmeti veriyor devlet tahmin ettiğiniz üzere belli bir oranda ve yılda 1 kere fizik tedaviyi karşılıyor.

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: