Bitcoin Forum
May 07, 2024, 12:48:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 »
  Print  
Author Topic: [Cryptomerian.com] Cryptomerian Investment Private Crypto-Fund  (Read 44534 times)
guwera (OP)
Legendary
*

Activity: 1153
Merit: 1001

Coin-Turk.com

View Profile WWW
January 09, 2017, 09:12:28 AM

Yatırım amaçlı incelemek istedim.

Ama ingilizce hiç bir şey anlamadım Huh

şu an için sadece İngilizce ne yazık ki.

sorularınız olursa yardımcı olabiliriz.

The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715042909
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715042909
Reply with quote  #2

1715042909
Report to moderator
1715042909
Hero Member
*

Ignore
1715042909
Reply with quote  #2

1715042909
Report to moderator
1715042909
Hero Member
*

Ignore
1715042909
Reply with quote  #2

1715042909
Report to moderator
runomata
Full Member

Activity: 134
Merit: 101

View Profile WWW
January 09, 2017, 09:26:00 AM

Haklısınız , kripto varlıklar konusunda yeniyim , bir aylık mazim var hepi topu, birçok konuyu yavaş yavaş öğreniyorum. Bununla birlikte 2000 senesinden beri eski adıyla I.M.K.B. yeni adıyla BİST' de işlem yapıyorum. Bu nedenle olsa gerek , hala kripto varlıklar konusunda birçok terimden bihaber olsam bile , atıl duran , başka şirketi fonlamada kullanılan parayı hemen farkedebiliyorum.

Fonun daha açık bilgiler vermesi konusunda da size hak veremiyorum. Bütün trade işlemlerini önüme dökün demiyorum haftalık yapılan işlemi 2 kaleme sığdırabilirsiniz , örneğin ;

Poloniex Trading :
Satım: 10 BTC , 10.000 $
Alım: 10.45 BTC , 10.000 $ vb. gibi

Lending konularında; birilerine "piyasa teamüllerinin dışında bir oranla" borç vermediğinizi nereden bilebiliriz vade ve oran açıklamazsanız. Yada verdiğiniz borçların tamamı haftalık mı ? Daha uzun süreli, örneğin 2 ay sonra geri ödenmek üzere borç verdiğinizde bunu getiri olarak fona nasıl yansıtıyorsunuz. Haftalık yansıtsanız, oldu ki borç verdiğiniz borcu ödemedi , fondan erken çıkanlar avantajlı, ödenmeyen borçtan dolayı getiri elde etmiş gibi oldu. Para geri döndüğünde, 2 aylık sürenin sonunda yansıtsanız 7. hafta fondan çıkanın günahı ne bu lending' den "sıfır" kazanç elde etti. Belki vade ve oranlar açıkça belirtilse bir hafta daha bekleyip o getiriden de faydalanacaktı bu kişi.

Bu kadar bilgiyi verebilmek için para ve insan kaynağımız yok demek bahanedir en basiti , basit bir format hazırlarsınız haftalık güncellemek 15 dk alır. Zaten birçok yatırım yaptığınız yerde pozisyonunuz sabit duruyor.

BitKapital'deki 10BTC nin izahını bana yapamazsınız ama asıl merak ettiğim bunun izahını gerçekten inanarak kendinize yapabiliyor musunuz ?

Akıllı para boş durmayı sevmez...

Kripto Ekosisteminin puslu topraklarına hoş geldiniz diyelim o zmn:)

2000 yılından beri işlem yapmaya alıştığınız güvenli topraklardan uzaklaşıp geldiğiniz bu yeni kripto topraklarda riski minimize etmeye çalışmanız ve bunu sorgulamanız "iyi niyetli" bir temenniden öteye gitmeyecektir maalesef. Buralarda işler BİST'teki gibi gitmez. Kaldı ki şu anda sorguladığınız sistem bu işi en düzgün yapmaya "çabalayan" fon yönetim sistemidir. Zaten sizi de burada yorum yapmaya iten şey de fon büyüklüğü ve verdiği detaylar olmuştur tahminimce..
Eee bu fon neden bu kadar büyüdü? sorusunun cevabı da "güven" ve "seffaflık" değildir. (bunu bilmenizde fayda var)
Kripto sisteminde sorgulama yönteminizi değiştirmeniz gerekiyor.. Eğer BİST alışkanlıklarınıza dayalı güvenlik beklentilerine girer ve açık yakaladığınızı düşünüp bunların peşinde koşarsanız paranoyak olur geceleri uyuyamaz hale gelirsiniz benden söylemesi.. Çünkü bu ekosistemde kimin neyi nasıl yaptığını kimseye açıklama zorunluluğu yoktur. Bu arkadaşlar en çok detay verenidir bu toprakların.. Smiley Orada o fon boşta yatıyor, burada borç verdiğiniz adam batarsa, şurada borcun vadesi belli değil....vb. gibi tahlillerinizin tamamı doğru olsa dahi, bu ekosistemin olağanıdır.. Sizin eksiklik olarak gördüğünüz şeyler bu sistemin BİST'ten farkını ortaya koyar.. Bu çılgın sistemsel boşluklar nedeniyle bazen haftalık %15 kar yapar birileri.. Bazen de Günlük işlem hacmi 10m$ olan Bitfinex şalteri kapatır.. Kullanıcılarına bir e-mail atar ve 60m$ çalındı bizim sistemden geçmiş olsun der.. Üzülür küfür eder sonra yine gidip o sisteme yatırırsın BTC'leri...
Bitkapital'de yatan paranın atıl olup olmadığını, gün içerisinde dünyanın kaç farklı borsasında arbitraj yapıldığını, fonun nereden nereye kaç tur attığını sizin bilmeniz mümkün değildir. Bunu bilmek isteyenler bu eko sistemi değil BİST'i ya da banka fonlarını tercih eder zaten:)

Eleştirimi lütfen şahsi algılamayın, sizi kötülemek gibi bir niyetim yok.. Açık yakaladığınızı düşünüp düzeltilmesini istediğiniz şeylerin bu ekosistemin ruhuna uygun olup olmadığını sorgulayıp araştırabilmeniz için böyle uzunca anlattım..
Belki ir gün dediğiniz şeyler de gerçek olur ama o zmn buralarda olur muyuz onu bilemem.. Tekrar hoş geldiniz...

Tek tek tüm sorulara cevap vermek isterdim ama vaktim yok..
cryptothugz
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
January 09, 2017, 10:00:58 AM

Haklısınız , kripto varlıklar konusunda yeniyim , bir aylık mazim var hepi topu, birçok konuyu yavaş yavaş öğreniyorum. Bununla birlikte 2000 senesinden beri eski adıyla I.M.K.B. yeni adıyla BİST' de işlem yapıyorum. Bu nedenle olsa gerek , hala kripto varlıklar konusunda birçok terimden bihaber olsam bile , atıl duran , başka şirketi fonlamada kullanılan parayı hemen farkedebiliyorum.

Fonun daha açık bilgiler vermesi konusunda da size hak veremiyorum. Bütün trade işlemlerini önüme dökün demiyorum haftalık yapılan işlemi 2 kaleme sığdırabilirsiniz , örneğin ;

Poloniex Trading :
Satım: 10 BTC , 10.000 $
Alım: 10.45 BTC , 10.000 $ vb. gibi

Lending konularında; birilerine "piyasa teamüllerinin dışında bir oranla" borç vermediğinizi nereden bilebiliriz vade ve oran açıklamazsanız. Yada verdiğiniz borçların tamamı haftalık mı ? Daha uzun süreli, örneğin 2 ay sonra geri ödenmek üzere borç verdiğinizde bunu getiri olarak fona nasıl yansıtıyorsunuz. Haftalık yansıtsanız, oldu ki borç verdiğiniz borcu ödemedi , fondan erken çıkanlar avantajlı, ödenmeyen borçtan dolayı getiri elde etmiş gibi oldu. Para geri döndüğünde, 2 aylık sürenin sonunda yansıtsanız 7. hafta fondan çıkanın günahı ne bu lending' den "sıfır" kazanç elde etti. Belki vade ve oranlar açıkça belirtilse bir hafta daha bekleyip o getiriden de faydalanacaktı bu kişi.

Bu kadar bilgiyi verebilmek için para ve insan kaynağımız yok demek bahanedir en basiti , basit bir format hazırlarsınız haftalık güncellemek 15 dk alır. Zaten birçok yatırım yaptığınız yerde pozisyonunuz sabit duruyor.

BitKapital'deki 10BTC nin izahını bana yapamazsınız ama asıl merak ettiğim bunun izahını gerçekten inanarak kendinize yapabiliyor musunuz ?

Akıllı para boş durmayı sevmez...

Kripto Ekosisteminin puslu topraklarına hoş geldiniz diyelim o zmn:)

2000 yılından beri işlem yapmaya alıştığınız güvenli topraklardan uzaklaşıp geldiğiniz bu yeni kripto topraklarda riski minimize etmeye çalışmanız ve bunu sorgulamanız "iyi niyetli" bir temenniden öteye gitmeyecektir maalesef. Buralarda işler BİST'teki gibi gitmez. Kaldı ki şu anda sorguladığınız sistem bu işi en düzgün yapmaya "çabalayan" fon yönetim sistemidir. Zaten sizi de burada yorum yapmaya iten şey de fon büyüklüğü ve verdiği detaylar olmuştur tahminimce..
Eee bu fon neden bu kadar büyüdü? sorusunun cevabı da "güven" ve "seffaflık" değildir. (bunu bilmenizde fayda var)
Kripto sisteminde sorgulama yönteminizi değiştirmeniz gerekiyor.. Eğer BİST alışkanlıklarınıza dayalı güvenlik beklentilerine girer ve açık yakaladığınızı düşünüp bunların peşinde koşarsanız paranoyak olur geceleri uyuyamaz hale gelirsiniz benden söylemesi.. Çünkü bu ekosistemde kimin neyi nasıl yaptığını kimseye açıklama zorunluluğu yoktur. Bu arkadaşlar en çok detay verenidir bu toprakların.. Smiley Orada o fon boşta yatıyor, burada borç verdiğiniz adam batarsa, şurada borcun vadesi belli değil....vb. gibi tahlillerinizin tamamı doğru olsa dahi, bu ekosistemin olağanıdır.. Sizin eksiklik olarak gördüğünüz şeyler bu sistemin BİST'ten farkını ortaya koyar.. Bu çılgın sistemsel boşluklar nedeniyle bazen haftalık %15 kar yapar birileri.. Bazen de Günlük işlem hacmi 10m$ olan Bitfinex şalteri kapatır.. Kullanıcılarına bir e-mail atar ve 60m$ çalındı bizim sistemden geçmiş olsun der.. Üzülür küfür eder sonra yine gidip o sisteme yatırırsın BTC'leri...
Bitkapital'de yatan paranın atıl olup olmadığını, gün içerisinde dünyanın kaç farklı borsasında arbitraj yapıldığını, fonun nereden nereye kaç tur attığını sizin bilmeniz mümkün değildir. Bunu bilmek isteyenler bu eko sistemi değil BİST'i ya da banka fonlarını tercih eder zaten:)

Eleştirimi lütfen şahsi algılamayın, sizi kötülemek gibi bir niyetim yok.. Açık yakaladığınızı düşünüp düzeltilmesini istediğiniz şeylerin bu ekosistemin ruhuna uygun olup olmadığını sorgulayıp araştırabilmeniz için böyle uzunca anlattım..
Belki ir gün dediğiniz şeyler de gerçek olur ama o zmn buralarda olur muyuz onu bilemem.. Tekrar hoş geldiniz...

Tek tek tüm sorulara cevap vermek isterdim ama vaktim yok..

Vakit ayırıp verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim , 3 hafta kadar önce aldığım ilk bitcoinleri arkadaşın fonuna yatırmıştım , bugün itibariyle tamamen bitkapital fonlamasından dolayı çekim isteği gönderdim. Bütün parayı çaldırdık deseler , dediğiniz gibi belki sineye çekebilirim ama göz göre göre bu şekilde bir fonlama benim hoşuma gitmiyor açıkcası.  Her ne kadar bunu art niyetli , maksadını aşan bir yorum olarak bile görseler aslında gayet yapıcı olarak söylemiştim bunu kendilerine. Sizinde dediğiniz gibi bu,  kendilerini en dişe dokunur , ayakları yere en sağlam basan oluşum olarak görmemden kaynaklanıyordu. Umarım daha büyük , daha şeffaf ve hesap verebilir bir fon haline gelirler ve aslında kendilerini en çok geliştirebilecekleri konuları bizim gibi sorgulayan kişilerin eleştirilerinden elde edebileceklerini görürler de , bende yeniden yatırım yaparım kendilerine , yolları açık olsun.
runomata
Full Member

Activity: 134
Merit: 101

View Profile WWW
January 09, 2017, 10:12:47 AM

Emin olun sizin sesinize göre bir kulak var fonu yöneten ekipte.. Zamanla birbirinizi tanırsınız buralarda olursanız.. Bizde genel bir "newbie" ön yargısı vardır. Bazen forum içerisindeki kıdemli üyeler birilerine ters yapacakları zaman yeni hesap açar oradan yüklenir Smiley sizin de ilk mesajı burada olumsuz sorgulama ile yapmanız biraz etkili olmuştur Smiley

Bu arada fondan "istediğiniz zaman çıkabiliyor olmanız" da iyi bir şey bu piyasada Smiley
guwera (OP)
Legendary
*

Coin-Turk.com

View Profile WWW
January 09, 2017, 10:32:21 AM

Vakit ayırıp verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim , 3 hafta kadar önce aldığım ilk bitcoinleri arkadaşın fonuna yatırmıştım , bugün itibariyle tamamen bitkapital fonlamasından dolayı çekim isteği gönderdim. Bütün parayı çaldırdık deseler , dediğiniz gibi belki sineye çekebilirim ama göz göre göre bu şekilde bir fonlama benim hoşuma gitmiyor açıkcası.  Her ne kadar bunu art niyetli , maksadını aşan bir yorum olarak bile görseler aslında gayet yapıcı olarak söylemiştim bunu kendilerine. Sizinde dediğiniz gibi bu,  kendilerini en dişe dokunur , ayakları yere en sağlam basan oluşum olarak görmemden kaynaklanıyordu. Umarım daha büyük , daha şeffaf ve hesap verebilir bir fon haline gelirler ve aslında kendilerini en çok geliştirebilecekleri konuları bizim gibi sorgulayan kişilerin eleştirilerinden elde edebileceklerini görürler de , bende yeniden yatırım yaparım kendilerine , yolları açık olsun.

elimizden geldiğince şeffaf olmaya çalışıyoruz, önerileriniz için teşekkürler. runomata nın dediği gibi newbie ilk yorum burası olunca ayrı bir refleks oluyor.

ileri de umarım bizi daha iyi anlar, güvenir ve tekrar gelirsiniz.

huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
January 09, 2017, 06:46:04 PM

Arkadaşın dediği gibi bitkapitalin buradan fonlanması bencede yanlış. Bitkapital desinki şirketin %10 unu fona açıyorum. Bunu da her fon 0,0125 btc olacak şekilde 16.000 adet bkp isimli fonla yapacağım. Fonu geri çekmek Yok ama takas serbest. Aylık olarak kar dağıtımı fona yansıtılacaktır. Böylece hem bitkapital fonlanacak, ben de istediğim kadar pay sahibi olacağım. Sonuçta bitkapital büyüdükçe fon değerlenecek. Bu herkesin işine gelir ve yatırım yapar. İsteyen %1 ini alır isteyen hepsini.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
guwera (OP)
Legendary
*

Coin-Turk.com

View Profile WWW
January 09, 2017, 09:37:23 PM
Last edit: January 09, 2017, 10:05:26 PM by guwera

Arkadaşın dediği gibi bitkapitalin buradan fonlanması bencede yanlış. Bitkapital desinki şirketin %10 unu fona açıyorum. Bunu da her fon 0,0125 btc olacak şekilde 16.000 adet bkp isimli fonla yapacağım. Fonu geri çekmek Yok ama takas serbest. Aylık olarak kar dağıtımı fona yansıtılacaktır. Böylece hem bitkapital fonlanacak, ben de istediğim kadar pay sahibi olacağım. Sonuçta bitkapital büyüdükçe fon değerlenecek. Bu herkesin işine gelir ve yatırım yapar. İsteyen %1 ini alır isteyen hepsini.

burada zaten Poloniex veya Bitfinex üzerinde nasıl yapılıyorsa, Bitkapital üzerinde de trading yapılıyor ve elbette gelir oluşuyor. Bitkapitalin fonlanması gibi bir konu yok. Galiba bir yanlış anlaşılma almış başını gidiyor...

guwera (OP)
Legendary
*

Coin-Turk.com

View Profile WWW
January 15, 2017, 06:31:24 PM

CS achieved net +0.52% for 15.01.2017 week.

15.01.2017 Weekly achievement for each investment centers,

Dice   :  0.59%
Lending :    0.56%
ICO   :  0.00%
Trading :    0.72%
Gross  :  0.65%

Net  :  0.52% (after maintenance fee)

CS prices for 15.01.2017-22.01.2017

CS Index   0.003457
Sell   0.003422
Buy   0.003492

Please visit our website for other details and sign up for reaching out your CSs and Bitcoins.

guwera (OP)
Legendary
*

Coin-Turk.com

View Profile WWW
January 22, 2017, 03:12:52 PM

CS achieved net +0.44% for 22.01.2017 week.

22.01.2017 Weekly achievement for each investment centers,

Dice   :  0.41%
Lending :    0.81%
Trading :    0.45%
Gross  :  0.54%

Net  :  0.44% (after maintenance fee)

CS prices for 22.01.2017-29.01.2017

CS Index   0.003472
Sell   0.003437
Buy   0.003507

guwera (OP)
Legendary
*

Coin-Turk.com

View Profile WWW
January 29, 2017, 01:28:25 PM

CS achieved net +0.79% for 22.01.2017 week. 

29.01.2017 Weekly achievement for each investment centers,

Dice   :  0.32%
Lending :    0.59%
ICO   :  0.00%
Trading :    1.39%
Gross  :  0.98%

Net  :  0.79% (after maintenance fee)

CS prices for 29.01.2017-05.02.2017

CS Index   0.003499
Sell   0.003464
Buy   0.003534

Please visit our website for other details and sign up for reaching out your CSs and Bitcoins.

guwera (OP)
Legendary
*

Coin-Turk.com

View Profile WWW
February 05, 2017, 01:09:13 PM

CS achieved net +0.46% for 05.02.2017 week. January 2017 achievement was +2.62%.

05.02.2017 Weekly achievement for each investment centers,

Dice   :  0.56%
Lending :    0.00%
Trading :    0.97%
Gross  :  0.57%

Net  :  0.46% (after maintenance fee)

CS prices for 29.01.2017-05.02.2017

CS Index   0.003515
Sell   0.003479
Buy   0.003550

thinkinger
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile WWW
February 08, 2017, 12:34:58 AM

ödeme için teşekkürler.ihtiyaç duyduğumdan dolayı çektim. fonu takip etmek maksadıyla az da olsa devam ediyorum.

.██████████   bitfons.in- Cryptocurrency Exchange - 10 coins███████.
guwera (OP)
Legendary
*

Coin-Turk.com

View Profile WWW
February 08, 2017, 05:32:31 AM

ödeme için teşekkürler.ihtiyaç duyduğumdan dolayı çektim. fonu takip etmek maksadıyla az da olsa devam ediyorum.

her zaman giriş, çıkış yapabilirsiniz. teşekkürler yatırımınız için...

Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
February 08, 2017, 07:22:05 PM

Selamlar,
fonunuz da yatırımı olan kişiler arasında bir alışveriş durumunda bir hesaptan diğerine CS virmanı mümkün müdür?
guwera (OP)
Legendary
*

Coin-Turk.com

View Profile WWW
February 08, 2017, 08:14:48 PM

Selamlar,
fonunuz da yatırımı olan kişiler arasında bir alışveriş durumunda bir hesaptan diğerine CS virmanı mümkün müdür?

ilgili mevzuatlar gereği mümkün değildir. kusura bakmayın. her kullanıcı kendisine tanımlanan BTC hesabına yatırdığı BTC ler ile alım-satım yapabilir.

anlayışınız için teşekkürler...

guwera (OP)
Legendary
*

Coin-Turk.com

View Profile WWW
February 12, 2017, 03:30:35 PM

CS achieved net +0.19% for 12.02.2017 week. 

12.02.2017 Weekly achievement for each investment centers,

Dice   :  -0.45%
Lending :    0.24%
ICO   :  0.00%
Trading :    0.40%
Gross  :  0.22%

Net  :  0.19% (after maintenance fee)

CS prices for 12.02.2017-19.02.2017

CS Index   0.003522
Sell   0.003486
Buy   0.003557

Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
February 12, 2017, 03:44:36 PM

Selamlar,

ilgili mevzuatlar gereği mümkün değildir. kusura bakmayın. her kullanıcı kendisine tanımlanan BTC hesabına yatırdığı BTC ler ile alım-satım yapabilir.

Bir alacaklı borçlu itilafında, alacaklı taraf avukatı size kolluk kuvveti veya savcılık kanalı ile xxx.xxxxxxx numaralı telefon ile kayıtlı, yyyy tckimlik nolu kişinin CS bakiyesini sorarsa cevap verebiliyor musunuz?

faaty
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 250

View Profile
February 12, 2017, 07:27:44 PM

çok cahilce olabilir ama sorum şu. bu siteden kayıt olup fon alıyoruz anladıgım kadarı ile. sizin rolünüz nediR? siz bu sitenin sahibi veya görevlisi misiniz?

alış satışı tamamen site üzerinden mi yapıyoruz?
guwera (OP)
Legendary
*

Coin-Turk.com

View Profile WWW
February 12, 2017, 08:51:43 PM

Selamlar,

Bir alacaklı borçlu itilafında, alacaklı taraf avukatı size kolluk kuvveti veya savcılık kanalı ile xxx.xxxxxxx numaralı telefon ile kayıtlı, yyyy tckimlik nolu kişinin CS bakiyesini sorarsa cevap verebiliyor musunuz?

tc kimlik numarasını tutmuyoruz. sadece telefon numarası ve email. ancak konu yargıya intikal eder ve savcılık aracılığı ile Kıbrıs a bir tebligat gelirse, kolluk kuvvetleri elbette gerekli paylaşımları yaparız. zaten kayıtlı ve mevzuat içerisinde durabilmemizin nedenleri bunlar...

guwera (OP)
Legendary
*

Coin-Turk.com

View Profile WWW
February 12, 2017, 08:54:02 PM

çok cahilce olabilir ama sorum şu. bu siteden kayıt olup fon alıyoruz anladıgım kadarı ile. sizin rolünüz nediR? siz bu sitenin sahibi veya görevlisi misiniz?

alış satışı tamamen site üzerinden mi yapıyoruz?

sitede açıklayıcı bilgiler var. burada da bir çok defa belirtildi. Fon Kıbrıs merkezli Bitkapital Trading Ltd. tarafından açılmıştır. Yönetim Bitcoinadam ekibi tarafından yapılmaktadır. fon ilk başlatan benim, ancak sonrasında dediğimiz gibi resmiyete kavuşturduk.

siteden üye olup, hesabınıza BTC gönderip, alım-satım yapabilirsiniz.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 »
  Print  

Jump to: