Bitcoin Forum
June 17, 2024, 03:05:38 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Flyboard Air'lar Geliyor!  (Read 1083 times)
n3o111 (OP)
Hero Member

Activity: 490
Merit: 500

View Profile
April 12, 2016, 02:51:34 PM

Hoverboard'lar, Flyboard'lar ya da benzeri araçlar tarih oluyor. Artık yavaş yavaş uçmaya hazırlanın.

Şu meşhur Flyboard'ları üreten şirket olan Zapata Racing'i belki duymuşsunuzdur. İşte bu şirket, cihazını çok daha geliştirerek işi farklı bir boyuta taşımış.

Su üzerinde bir nevi uçmanızı sağlayan Flyboard'lar, bu işi pompalayarak tazyikli şekilde püskürttüğü su ile yapmaktaydı. Ancak şirketin yeni cihazı Flyboard Air, uçma işlemini hiçbir kaynak olmadan yapıyor!

Şirketin kurucusu Franky Zapata'nın bizzat test uçuşunu gerçekleştirdiği Flyboard Air, nedense bana ciddi şekilde Örümcek Adam'ın baş düşmanı Green Goblin'de olan aracı hatırlattı.

Zapata henüz Flyboard Air'ın nasıl çalıştığı konusunda detaylı bilgi vermedi. Yani bu cihaz nasıl uçuyor, sistemi tam olarak nasıl çalışıyor bilemiyoruz. Sadece cihazın 10 dakikalık bir uçma süresine sahip olduğunu ve saatte 150 km hıza kadar ulaşabildiğini biliyoruz.

buyrun video linki : https://youtu.be/KEDrMriKsFM
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
April 12, 2016, 05:43:41 PM

hadi bakalım enerji yoktan var edilemez vardan yok edilemez. bu adamın uçması için harcanan enerji yürümesinden daha fazla olamaz Smiley Ayrıca kedidir kedi
NetNeo
Full Member

Activity: 280
Merit: 103

View Profile
April 12, 2016, 07:00:57 PM

Yıllar önce  bilim kurgu filmlerinde izlediğimiz bir çok şey gerçekleşti. Her şey hayal etmekle başlıyor. Teknoloji muazzam bir hızla ilerliyor, uçan arabalar da çıkar yakında. Bir de şu ışınlanma olayını çözseler bunların hiç birine gerek kalmayacak

▶▶  BTCitcoin 2  ◀◀    Scalable Bitcoin Fork with instant verified payments
██████████████████████████████
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
April 13, 2016, 06:45:02 AM

Yıllar önce  bilim kurgu filmlerinde izlediğimiz bir çok şey gerçekleşti. Her şey hayal etmekle başlıyor. Teknoloji muazzam bir hızla ilerliyor, uçan arabalar da çıkar yakında. Bir de şu ışınlanma olayını çözseler bunların hiç birine gerek kalmayacak
Smiley Böyle bir cihaz olduktan sonra uçan araba gibi komplike bir şeye ne gerek var Wink Geçir ayağını ve uçmaya başla...
lahmacunkuregi
Sr. Member

Activity: 403
Merit: 250

internet aktivist

View Profile
April 13, 2016, 07:10:23 AM

Videoyu izledim de flyboardı uçuran adam o kadar rahat gözüküyor ki sanırsınız yıllardır kullanıyor insan da biraz tedirginlik olur Grin şaka maka uçaklar tarih olacak drone helikopteri kullanamadan direk flyboard kullanmaya başlayacaz hava da çarpışırsak neler olur hayal bile edemiyorum Cheesy

ayrıca;

hadi bakalım enerji yoktan var edilemez vardan yok edilemez. bu adamın uçması için harcanan enerji yürümesinden daha fazla olamaz Smiley Ayrıca kedidir kedi

yeni bir teknoloji geliştirildi de bizim mi haberimiz yok flyboardın çalışma mekanizması ve parçalarını merak ediyorum Cheesy

MasterOogway
Member
**

Activity: 164
Merit: 18

View Profile
April 13, 2016, 06:50:03 PM

teknoloji çok hızlı şekilleniyor şu günlerde yeni çıkarttıkları ürün eskidi daha gecen sene videolarını izliyordum suda ki Flyboardların  Air olması daha da güzel ama bi an hava bozulsa yere cakılırız cok kötü suda ki hic yoktan iyiydi düşsende suya düşersin fazla birsey olmazdı bakalım ne zamana  satışa cıkar kaç paraya bize gelir güzel bi icat..
Pages: [1]
  Print  

Jump to: