Bitcoin Forum
May 07, 2024, 09:29:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ben Herşeyin Arkasındayım ! Soru Sormam ama yine arkanda dururum yani  (Read 745 times)
Navigo (OP)
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
April 13, 2016, 07:56:54 PM
Last edit: April 13, 2016, 08:06:55 PM by Navigo

Efsanelerin efsanesi, büyük düşünür, büyük üstad, herkesin hayalindeki adam, Yürümesi dahi, putine meydan okuyan, forumdaki ampülcülerin ithalatçısı, adeta troll kaynağı, o olmadan ampülcülere trolleyemediğimiz, sevgili gazetecimizin, milli imkanlarla üretilen gazeticimizin, daha ne sayıyım bilemedim, neyse fazla uzatmayalım video link aşağıdadır.

https://www.youtube.com/watch?v=LWmdkker20s

Alman kanalı ZDF'nin önünde çektiği anonsla gündem olan gazeteci Mevlüt Yüksel, ilk kez RS FM'de Yavuz Oğhan'ın hazırlayıp sunduğu bidebunudinle programında konuştu. Yaptığı yayının arkasında olduğunu söyleyen Yüksel, eleştirilerin haksız olduğu görüşünde.

Takvim Gazetesi Haber Müdürü Mevlüt Yüksel, yaptığı yayınla son günlerin en çok konuşulan ismiydi. Yüksel'in AK Parti'ye yakınlığı ile bilinen A Haber'deki programında Alman ZDF kanalı yöneticisinin elleri cebinde diye basın özgürlüğünü engellediği ve anonsa çok sinirlediğini anlattığı haber gündem yarattı.

'DOĞRUYU GÖSTERMEK İSTEMİŞTİM'

Habere yönelik eleştirilerin yankısı devam ederken Yüksel, eleştirilerin aksine oraya kavga çıkarmak ya da ünlü olmak amacıyla gitmediğini söyledi. Yüksel, "Amacım ünlü olmak da kavga çıkarmak değildi. 51 yaşında, 32 yıllık gazeteciyim. Sadece halka gerçekleri anlatmak, doğruyu göstermek istemiştim. İyi bir gazeteci olduğuma inanıyorum. Orada engellenebileceğimizi düşünmedik bile.  Yine gidiyorum. Bakalım ne yapacaklar? Gerekli başvuruyu yaptık, cevap bekliyoruz. Yaptığım yayınların arkasındayım" dedi.

( Eğer gerçekten gerçekleri anlatmak istiyorsan, ve gerçekten 51 yaşında 32 yıllık gazetecisiysen, hiç uğraşma emekli ol.32 yıllık koyun sürüsündende ayrılmış olursun Wink buda benden sana bir kıyak Smiley )

​Yüksel, Almanya'ya neden gittiğini de şu sözlerle anlattı:
"ZDF'nin ve oradaki programı yapan kişinin, başta Cumhurbaşkanı olmak üzere halkımıza karşı yaptığı yayına ilişkin konuşmak istemiştik. Bunun için muhabirimiz telefon açtı. Söylenen şu oldu: ‘Kesinlikle bununla ilgili buraya gelmeyin, sizinle kimse konuşmaz.' Buna rağmen kendimiz yüz yüze görüşelim dedik. Gittiğimizde medeni bir şekilde güvenlik görevlisine ‘ZDF'nin yöneticileriyle konuşmak istiyoruz Cumhurbaşkanı'na hakaret edilmesi konusunda ne söylüyorsunuz, bu bir mizah mıdır sormak istiyoruz' dedik. Oradaki Türk kadınlarını fahişe gibi gösterdikleri gibi şikâyetler de vardı. Bunları da sormak istedik. Görüşmek istemediklerini söylediler."

'Kaba' ZDF yetkilisi: Bize soru bile sormadı

'BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ OLSA KAHVE ISMARLARDI'

Yüksel'e yönelik eleştirilerin en önemli noktası ZDF yetkilisine elleri ceplerinde diye sinirlenip Almanya'da basın özgürlüğü olmadığı yönündeki anonsuydu. Bu eleştirilerin haksız olduğunu söyleyen Yüksel şöyle konuştu:
"Ben bir yabancı ülkenin insanıyım. Sizin vücut diliniz, konuşma tavrınız, elleriniz cepte olması karşıdaki kişiyi psikolojik olarak etkiler. Elini cebine sokan kişi belki hakaret ediyormuş gibi düşünmemiş olabilir. Ben olsam şunu yapardım ‘Lütfen, arkadaşınız gitsin. Polis çağırmak zorunda kalacağız. Bize mail atın döneceğiz'  derdim. Basın özgürlüğü olsaydı, bizi alır kafeye getirir, kahve ısmarlar, kuralları anlatırdı. Ben bunu kabul etmiyorum. Bu kabalık değil midir? Biraz sonrasında polis çağıracaktı. Basın özgürlüğü kısıtlandı anlamına geliyor. Hadi bunu abarttık diyelim, beyefendi neden rahatsız oluyor ki? Ben yayın da yaparım otururum da."

( Bana 1 tane gazete söyleyin, tutup adamı kafeye götürsün, birşeyler ısmarlarsın, kuralları anlatsın.Gazeteyi geçelim, bir özel firma yada başka birşey söyleyin Smiley Bunlar iyice koyun olmuşlar.Hayaller paris hayat uganda )

Kaynak

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
1715117344
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715117344
Reply with quote  #2

1715117344
Report to moderator
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
magnific61
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
April 14, 2016, 08:32:40 AM

Bakış açısı! Herkes olaya bir açıdan bakar ki bu da sizin bakış açınız. Dünyanın her yerinde gazeteciler biraz tacizcidirler. Bu da bir tacizci gazetecilik örneğidir. Başka da bie şey değildir bence. Ama sizce öyle değilse bu da sizin kendi perspektifinizdir.
Navigo (OP)
Hero Member

Activity: 854

View Profile
April 14, 2016, 01:15:02 PM

Bakış açısı! Herkes olaya bir açıdan bakar ki bu da sizin bakış açınız. Dünyanın her yerinde gazeteciler biraz tacizcidirler. Bu da bir tacizci gazetecilik örneğidir. Başka da bie şey değildir bence. Ama sizce öyle değilse bu da sizin kendi perspektifinizdir.

Bu tacizdende öte olmuş, türk gazeteci adamları trollemeye çalışmış, ama aslında adamlar birşey yapmadan, bizimkini trollemişler.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████

████  ████  ████  ████  ████

.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
mjpo
Hero Member

Activity: 1103

View Profile
April 15, 2016, 05:35:23 AM

Arkadaş 51 yaşındaymış, 32 yıllık gazeteciymiş ama kurumsal bir yere çat kapı gidilemeyeceğini öğrenememiş. Sana kimse gelmeden önce mail at falan demez, bu zaten yapılması gereken birşey. Yol yordam öğrenmeden geçmiş 51 yıl. Ama hizmet verdiği kesime iyi reklam yaptı, yakında danışman olur.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: