Bitcoin Forum
June 24, 2024, 12:32:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Beyninizin kullanım kapasitesini artırmak ister misiniz?
Evet. Güzel olur - 11 (68.8%)
Hayır. Gerek yok - 5 (31.3%)
Total Voters: 16

Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Beyninizin kullanım kapasitesini artırmak ister misiniz?  (Read 6886 times)
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
April 15, 2016, 12:51:06 AM

bu altın tozunun altından fena kokular geliyor araştırmak lazım  Smiley
Ciddi anlamda bende merak ettim. Ufak bir araçtırma yaptım. Bir arkadaş dini bağlantı söylwmişti bende bir kaç dini kayıtları kontrol ettim fakat ya bu tür bilgilere rastlamadım. Yarın bakmaya devam edicem. Bu ara metamfetamini kullanma sebebim telekinezi telepati tarzı mevzularla uğraştığım içindi.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
April 15, 2016, 12:56:31 AM

Ciddi anlamda bende merak ettim. Ufak bir araçtırma yaptım. Bir arkadaş dini bağlantı söylwmişti bende bir kaç dini kayıtları kontrol ettim fakat ya bu tür bilgilere rastlamadım. Yarın bakmaya devam edicem. Bu ara metamfetamini kullanma sebebim telekinezi telepati tarzı mevzularla uğraştığım içindi.
Telepati yada telekinezi için ne gibi bi faydası var?
lahmacunkuregi
Sr. Member

Activity: 403
Merit: 250

internet aktivist

View Profile
April 15, 2016, 07:31:34 AM

Ben hapsızda bu kafaya gelebiliyorum Grin

taktik verirmisin şu aralar ihtiyacım var da Grin

ayrıca;

Fringe ve Breaking Bad izleyenler metanfetamin ve LSD'nin ne olduğunu iyi biliyordur zaten, benim tercihim LSD den yana ama çok pahalı genelikle zenginler kullanıyor vereceği hissi gerçekten merak ediyorum keşke deneme şansımız olsaydı ama insan yine de korkuyor ister istemez millete zarar verebilirsin

Ağzı olan konuşuyor oturup 2 satır bir şey okuyayım diyen yok. LSD dediğin şey 20 lira. Çok pahalıymış zenginler kullanıyormuş nereden öğreniyorsunuz bunları? Hakkında fikir sahibi olmadığınız şeyleri denemeyin. Gerçek hayattan kopabilirsiniz. Bu bilgi birikiminizle arafta kalmanız olası.

Bence siz gelişi güzel konuşuyorsunuz gelip burada beni küçük düşürüyorsunuz internet ve televizyonda söylenenlere göre 1 gramı 3000$ dır kullanım doz aralığı ise 20-30 gram arasında değişiyor. hadi 10 gram kullanacak desek 30.000$ eder. Ben sallamasyon yazmıyorum, duyduklarım ve gördüklerimi söylüyorum siz anca 20 liraya bonzai paketi satın alabilirsiniz Smiley

dukeneptun
Legendary
*

Activity: 1064
Merit: 1000

View Profile
April 15, 2016, 11:49:01 AM

Bence siz gelişi güzel konuşuyorsunuz gelip burada beni küçük düşürüyorsunuz internet ve televizyonda söylenenlere göre 1 gramı 3000$ dır kullanım doz aralığı ise 20-30 gram arasında değişiyor. hadi 10 gram kullanacak desek 30.000$ eder. Ben sallamasyon yazmıyorum, duyduklarım ve gördüklerimi söylüyorum siz anca 20 liraya bonzai paketi satın alabilirsiniz Smiley

Arkadaş bu işleri çok iyi biliyormuş, okuduklarım konusunda gerçekten şaşkınım. Kendisine 20 liraya bonzai denilerek fare zehiri satıldığı için bu kafaya geldiğini düşünüyorum. Microgram ile gramı karıştırdığı için de ilkokul terk olduğunu varsayıyorum. Ayrıca bütün bildiklerini televizyondan öğrenmiş olması da bulunduğu sosyo kültürel konumu gösteriyor. Bugünkü sazan avı da böyle geçti, internetin %90'ının trollerden oluştuğu bir kez daha kanıtlandı.
lahmacunkuregi
Sr. Member

internet aktivist

View Profile
April 15, 2016, 12:32:45 PM
Last edit: April 15, 2016, 12:45:06 PM by lahmacunkuregi

Arkadaş bu işleri çok iyi biliyormuş, okuduklarım konusunda gerçekten şaşkınım. Kendisine 20 liraya bonzai denilerek fare zehiri satıldığı için bu kafaya geldiğini düşünüyorum. Microgram ile gramı karıştırdığı için de ilkokul terk olduğunu varsayıyorum. Ayrıca bütün bildiklerini televizyondan öğrenmiş olması da bulunduğu sosyo kültürel konumu gösteriyor. Bugünkü sazan avı da böyle geçti, internetin %90'ının trollerden oluştuğu bir kez daha kanıtlandı.

1.Ben çok biliyorum diye bir şey demedim öyle bir iddiamda yok zaten.
2.Tüm bildiklerimi televizyondan öğrendim diye bir şey demedim bunu nereden çıkardınız ? internet ve televizyon dedim ikisi farklı şeyler.
3.Bilgi edinme mecraları insanların sosyo kültürel konumlarını belirleyen bir unsur değildir.
3.konuda mikrogram kelimesi bile geçmedi bile ikisini karıştırdığımı da nereden çıkardınız.
4.Varsayımlarınız berbat, ilkokul terk değilim son sınıf okuyorum.
5.Ben sadece toplum geneline hakim olan bir bilgiyi söyledim doğru veya yanlış olduğunu gidip bir torbacıya sormadığınız sürece öğrenemezsiniz yani sazan avı falan yaptığım yok neden böyle bi şey yapayım ki ?
7.internetin %90'nın troll olduğunu kanıtlayan şey(ler) ne ?

ayrıca;
gramın milyonda biri mikro gramdır
dediğinize göre mikro gramı 20₺ den adam 1 gram almaya kalksa 200.000.00₺ eder size göre bu rakam pahalı değil galiba! anladım...

sanandreas
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
April 15, 2016, 12:59:48 PM

Merhaba polis amcalar.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
April 15, 2016, 01:03:18 PM

https://www.youtube.com/watch?v=NRmKEnZPKgM çok daha yaratıcı .d
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
April 15, 2016, 01:21:17 PM

Telepati yada telekinezi için ne gibi bi faydası var?
Dikkat açıcı ve farkındalığı arttırması beyinin olduğundan biraz daha hızlı çalışması veya kafa açması durumundan dolayı işe yaracağıno düşünmüştün. Telekinetik açıdan işede yaradı. O dönemler kafamı sürekli bu durumlara takıyordum bazı olaylar anlatımları vs bana hikaye masal gibi gelsede deepweb araştırmalarımda bayaüı ciddi şekilde bilgiler buldum. Astral seyehat, telekinezi başarılı oldu fakat telepati sonuç vermedi.
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
April 15, 2016, 02:09:44 PM

hocam ya Cheesy Cheesy: D iyiymiş bu Cheesy

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
biloOo
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 1

View Profile
April 16, 2016, 02:16:49 AM

- Egzersiz yapın. Özellikle açık alanlarda, deniz kenarında yürüyüş yapın. Beynin aktif çalışması için oksijene ihtiyacı vardır.
- Yazmak veya diş fırçalamak için zaman zaman ters elinizi kullanın. Beyin alışık olduğu durumun dışına çıkınca gelişir.
- Televizyondan mümkün olduğunca uzak durun. Monotonluk beyni yorar ve tembelleştirir.
- Farklı aktiviteler, farklı tatlar deneyin. Öğrenmeye açık olun.
- Kendinize güvenin.
- Bulmaca çözüp düzenli kitap okuyun.
- Yeteri kadar uyuyun. Fazla uyku beyni tembelleştirir.
- Hafıza tekniklerini öğrenin ve uygulayın.
- Korku, stres, telaş, zaman baskısı ve şüpheden mümkün olduğunca uzak durun.
- Derin nefes alın. Mümkünse nefes meditasyonu yapın. Yalnızca gözlerinizi kapatıp dikkatinizi nefesinize yöneltmek bile kaslarınızın gevşemesine, zihin egzersizi yapmanıza yardımcı olacak. 5-10 dakikalık bir nefes egzersizi, zihinsel bir iş için sizi hazır hale getirir.
Zz (OP)
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
April 16, 2016, 09:34:02 AM

- Egzersiz yapın. Özellikle açık alanlarda, deniz kenarında yürüyüş yapın. Beynin aktif çalışması için oksijene ihtiyacı vardır.
- Yazmak veya diş fırçalamak için zaman zaman ters elinizi kullanın. Beyin alışık olduğu durumun dışına çıkınca gelişir.
- Televizyondan mümkün olduğunca uzak durun. Monotonluk beyni yorar ve tembelleştirir.
- Kendinize güvenin.
- Derin nefes alın. Mümkünse nefes meditasyonu yapın. Yalnızca gözlerinizi kapatıp dikkatinizi nefesinize yöneltmek bile kaslarınızın gevşemesine, zihin egzersizi yapmanıza yardımcı olacak. 5-10 dakikalık bir nefes egzersizi, zihinsel bir iş için sizi hazır hale getirir.

Zaten bunları yaparsa sağlıklı ve yaşam kalitesi olan bir birey olur insan. Ama bana göre bu ütopik bişey bunu yapabilen insan sayısı o kadar az ki.
lahmacunkuregi
Sr. Member

internet aktivist

View Profile
April 16, 2016, 10:17:38 AM

- Kendinize güvenin.

Hocam söylemek kolayda icraat'e gelice biraz zorlanıyoruz çünkü ister istemez işlerimiz oluyor,zaman kalmıyor yapamıyoruz. 2.madde çok ilgimi çekti ara sıra işte deniyeceğim 1-2 hafta gözlem yapacağım cidden merak ediyorum

Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: