Bitcoin Forum
June 17, 2024, 05:16:02 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: ​Rus Yapımı ''Çakma Avengers'' Filminden İlk Fragman  (Read 1391 times)
biloOo (OP)
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 1

View Profile
April 16, 2016, 02:22:40 AM

Ruslardan Marvel'ın Avengers'ına rakip bir film geliyor(!).

fragman : https://youtu.be/IeGIa5HO37Y

Son on senedir sinemada ipler tamamen süper kahraman filmlerinin elinde. Ve süper kahraman sektörünün iki devi Marvel ve DC, bu işin kaymağını epey güzel bir şekilde yiyor.

Fakat süper kahraman filmlerinin giderek popüler oluşu, bazı film yapımcılarına da ''ilham'' kaynağı olmuyor değil. İşte bu konuda son örnek Rusya'dan gelmekte. Hemen hemen her alanda Amerika'nın bir numaralı rakibi olan Rusya, şimdi de süper kahraman filmlerinde şansını deneyecek.

''Guardians (Gardiyanlar)'' adı ile gelecek ve çeşitli özel güçleri olan, bir nevi mutant tarzı bir grup insanın bir araya gelerek süper kahraman takımı kurmasını konu alan filmden ilk fragman da geldi. İşte karşınızda Rus Avengers'ı.

Film 23 Şubat 2017'de vizyona girecek (tabi muhtemelen ülkemizde vizyona girmez).
KingOg
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
April 16, 2016, 03:03:07 AM

gayet başarılı bir fragman idi  umarım film de fragmanı kadar güzel olur 2017 yi beklemek biraz zor olucak ama bu arayı fragmanlar ile kapatır daha da heyecanlandırırlar umarım bizleri  bu sene zaten sinematik evren filmleri ile dolacak öyle bilgiler ortalıkda geziniyor batman supermandan sonra 3 yeni kahraman filmi daha piyasaya cıkacagı hakkın da haberler ortaya atılmıstı  sabırsızlık ile bekliyoruz Smiley
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
April 16, 2016, 03:35:02 AM

Böyle bir filmi Rusyadan bekliyordum. Adam en son hızlı ve öfkeliyi komedi tadına çekince bunun devamı kesinlikle geliceğini ummuştum. Bunun üzerine çok güzel Scary  Movies gider. Bu arada 2017 e beklenti oluşturan tek süper kahraman filmi oldu hepsi 2018 i bekletiyordu araya bu iyi geldi 😊
n3o111
Hero Member

Activity: 490
Merit: 500

View Profile
April 16, 2016, 03:45:44 AM

hayır neden çakma olsun ki?  ilk mutantı amerikalılar yaptı diye onlara mı ait olacak? adamlar gayet güzel film yapmışlar valla görsellik olarak sanki daha iyi gibi geldi gücleri filan böyle cok afilli sabırsızlık ile vizyona girmesini beklemekten baska bir caremiz yok kendimizi dediginiz gibi fragmanlarla avutacagız
lahmacunkuregi
Sr. Member

Activity: 403
Merit: 250

internet aktivist

View Profile
April 16, 2016, 11:37:20 AM

ya kahramanler ne öyle mükemmel kurgu yapmışlar videoyu izlerken heyecanlandırdı beni yanlız o sondaki adamın kafası kurt kafasımıydı ayı kafasımıydı onu tam çözemedim onu yapamamışlar ama genel olarak güzel gözüküyor asıl bomba çıkınca olacak merak ediyorum Cheesy

EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
April 16, 2016, 06:57:21 PM

Bu Rusların el atmadığı bir film sektörü kalmıştı ki bunu da yaptılar helal olsun... Çok başarılı olacağa benziyor. Çakma demek hakaret olmuş bence. Adamlar ciddi ciddi uğraşıp para harcamışlar. Gayette güzel olmuş.
NetNeo
Full Member

Activity: 280
Merit: 103

View Profile
April 16, 2016, 07:21:46 PM

Animasyon sahneleri olmamış, yani animatik bir görüntünün döndüğü çok belli, ama diğer görsel efektler güzel gibi görünüyor.Rusya gibi bir ülkeden beklenmeyecek derecede iyi denilebilir fragmana göre

▶▶  BTCitcoin 2  ◀◀    Scalable Bitcoin Fork with instant verified payments
██████████████████████████████
ramazan1903
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
April 16, 2016, 07:37:42 PM

Animasyon sahneleri olmamış, yani animatik bir görüntünün döndüğü çok belli, ama diğer görsel efektler güzel gibi görünüyor.Rusya gibi bir ülkeden beklenmeyecek derecede iyi denilebilir fragmana göre

Katılıyorum size. Animasyonlar çok ucuz olmuş. Yine de takdir etmek lazım. Bizim halimiz ortada
MasterOogway
Member
**

Activity: 164
Merit: 18

View Profile
April 17, 2016, 12:22:44 PM

Katılıyorum size. Animasyonlar çok ucuz olmuş. Yine de takdir etmek lazım. Bizim halimiz ortada

he ya bizim halimiz cok vahim daha şu görsellikte bir film yapamadık neredeyse el ele tutusup selena diyorlar halen avrupada yapılan diziler dahi bizim filmlerimizden bin kat daha iyi geliyor bana  Örnegin SUPERNATURAL FLASH THE CONSTANTİNE gibi gibi daha cok var bunlarda tokatlarlar bizim filmlerimizi o derece ruslar işin ucundan tuttularsa gelir bu işin sonu..
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
April 17, 2016, 02:30:23 PM

he ya bizim halimiz cok vahim daha şu görsellikte bir film yapamadık neredeyse el ele tutusup selena diyorlar halen avrupada yapılan diziler dahi bizim filmlerimizden bin kat daha iyi geliyor bana  Örnegin SUPERNATURAL FLASH THE CONSTANTİNE gibi gibi daha cok var bunlarda tokatlarlar bizim filmlerimizi o derece ruslar işin ucundan tuttularsa gelir bu işin sonu..
Film sektöründe sanki Ruslarla işbirliği içerisindeyiz. Aynı teknolojileri aynı elemanları barındırıyor gibiyiz Smiley. Yabancı Dizilerdende en kötü animasyona sahip olan Süper Girl ve Teen Wolf Bile bizimkilere bin basar Smiley.
pisquare
Sr. Member

Activity: 395
Merit: 250

View Profile
April 20, 2016, 05:30:11 AM

Bizimde'PEPE' miz var ama.Neden öyle diyorsunuz ki?  Grin Grin Grin Grin
Pages: [1]
  Print  

Jump to: