Bitcoin Forum
June 17, 2024, 04:22:05 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Demet Akalın: Teknede gözüm yok, uçak alalım!  (Read 869 times)
isvicre (OP)
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
April 17, 2016, 07:31:41 PM

Demet Akalın, önceki gece sahneye çıktığı Ataköy Marina'da bulunan Nossa Costa’da birbirinden ilginç açıklamalar yaptı.
Hemen hemen her sahnesinde kendisini yalnız bırakmayan eşi Okan Kurt’a gece boyunca laf atan  Akalın, " Aşkım beni haftaya Dubai’ye götürecek; malum doğum günüm. Bana 42 deseler de hepsi dedikodu ben 28 yaşındayım’ dedi.
Şarkı aralarında sık sık konuklarıyla sohbet eden ünlü sanatçı' Görgüsüzlük zamanımda tekne almıştım, ama Allah’tan kocam bakıyor tekneye ' dedi. Eşine de seslenen Akalın ' Tekneyi satalım, teknede gözüm yok uçak istiyorum, ama Seda Sayan’a dedim 'benim o kadar param yok sen al' diyerek kahkaha attı.
NetNeo
Full Member

Activity: 280
Merit: 103

View Profile
April 17, 2016, 07:34:49 PM

Boşver Demet sen tekneyi uçağı, gel BTC al, kafan rahat olsun .

▶▶  BTCitcoin 2  ◀◀    Scalable Bitcoin Fork with instant verified payments
██████████████████████████████
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
April 18, 2016, 05:25:14 AM

Zamanında Ibrahim Kutluay iyi sepetlemiş. Böyle kadınla hayat olmaz. Bugün uçak ister yarın başka bir şey.  Meteliksiz kalınca da gözünü kırpmadan kapıyı vurur gider böyleleri.
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
April 18, 2016, 08:17:22 AM

çok çingene bi kadın bu

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
pinkworld
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 0

View Profile
April 18, 2016, 12:38:04 PM

ibrahim tatlıses zamanın birinde demet le uçak geçmişini ima eden bir söz söylemişti konu başlığını okuyunca ilk aklıma o geldi heralde demetin uçak fantazisi var Smiley
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
April 18, 2016, 09:55:55 PM

Demet Akalın, önceki gece sahneye çıktığı Ataköy Marina'da bulunan Nossa Costa’da birbirinden ilginç açıklamalar yaptı.
Hemen hemen her sahnesinde kendisini yalnız bırakmayan eşi Okan Kurt’a gece boyunca laf atan  Akalın, " Aşkım beni haftaya Dubai’ye götürecek; malum doğum günüm. Bana 42 deseler de hepsi dedikodu ben 28 yaşındayım’ dedi.
Şarkı aralarında sık sık konuklarıyla sohbet eden ünlü sanatçı' Görgüsüzlük zamanımda tekne almıştım, ama Allah’tan kocam bakıyor tekneye ' dedi. Eşine de seslenen Akalın ' Tekneyi satalım, teknede gözüm yok uçak istiyorum, ama Seda Sayan’a dedim 'benim o kadar param yok sen al' diyerek kahkaha attı.

Tam bir miras yedi bu Demet Akalın. Allah gözünü doyursun ne diyeyim.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
lahmacunkuregi
Sr. Member

Activity: 403
Merit: 250

internet aktivist

View Profile
April 21, 2016, 07:19:54 AM

Bazı insanlar imkansızlıklar içinde ne yapacağını bilmezken Demet akalın gibi paradan gözü dönmüş kişiliksiz insanların parayı harcayacak yer bulamaması gerçekten çok trajedik bir durum bir de utanmadan insanların yüzüne vuruyor her gün daha çok nefret ediyorum bu kadından bir gün elindeki her şeyi kaybederse ne yapacak acaba ?

Pages: [1]
  Print  

Jump to: