Bitcoin Forum
June 25, 2024, 02:09:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Urfa'daki kaçak elektrik eylemi  (Read 625 times)
bobmarley650 (OP)
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
April 20, 2016, 06:45:28 PM

elektriğe para ödemek istemeyen urfalı çiftçilerin vandallıkları

https://www.youtube.com/watch?v=kUjkOdbtQLo

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
NetNeo
Full Member

Activity: 280
Merit: 103

View Profile
April 20, 2016, 07:34:41 PM

Dün akşam haberlerde seyrettim, adamın biri de aradan çıkmış biz milliyetçiyiz, ülkemizi severiz, burası mardin değil, burası diyarbakır değil diyordu askerlere. Ulan ülkesini seven milliyetçi adam kaçak elektrikmi kullanır. Sen daha vatandaş olamamışsın ki milliyetçi nasıl olacaksın. Fena kızıyorum bu kaçak elektrik kullananlara kusura bakmayın

▶▶  BTCitcoin 2  ◀◀    Scalable Bitcoin Fork with instant verified payments
██████████████████████████████
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
April 21, 2016, 04:49:22 AM

Bu gibi daha önce üstelik Kooperatifin biri kaçak trafo kurdurmuştu. Millet yolunu bulmuş. Batı da ki kontrollerin yarısı doğu da yapılsa görürüm ben onları. Hatırlıyorum yaramaz çocuklardan biri bizim apartmanın panosunun sadece mührünü kopartmış. Görevliler neredeyse kaçak elektrik kullanmış muamelesi yapmışlardı. Doğu da bu kadar ince kontroller yapılıyor mu?
lahmacunkuregi
Sr. Member

Activity: 403
Merit: 250

internet aktivist

View Profile
April 21, 2016, 06:23:12 AM

Dün akşam haberlerde seyrettim, adamın biri de aradan çıkmış biz milliyetçiyiz, ülkemizi severiz, burası mardin değil, burası diyarbakır değil diyordu askerlere. Ulan ülkesini seven milliyetçi adam kaçak elektrikmi kullanır. Sen daha vatandaş olamamışsın ki milliyetçi nasıl olacaksın. Fena kızıyorum bu kaçak elektrik kullananlara kusura bakmayın

Kızmakla çok haklısınız bunda kusura bakılacak bir durum yok milletini, ülkesini sevende kaçak kullanıyor vatan hainleri de kaçak kullanıyor bir gün hiç beklenmedik bir zamanda doğunun tamamını denetimden geçireceksin kaçak kullanan herkese(istisnasız) ceza vereceksin, bir evde 3-4 tane klima var normal karşılanacak bir durum değil her yıl milyarlarca dolar para ziyan oluyor

Pages: [1]
  Print  

Jump to: