Bitcoin Forum
May 03, 2024, 09:30:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Paypal İçin Kart Tavsiyesi  (Read 1400 times)
mjpo (OP)
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
April 21, 2016, 09:22:58 AM

Arkadaşlar merhaba,

Para yatırıp paypal ile para gönderip para alabileceğim, para gönderimlerini kart bakiyesinden yapabileceğim kredi kartı olamayan kart istiyorum. Şuan encard mantıklı gibi duruyor. Encard kullanıcısı olan arkadaşlardan yorum alabilir miyim veya başka kart tavsiye edecek olan var mı?

Not : Günlük yurtdışı ödemelerim örneğin 0,75$ x 100 adet olacak. İşlem adedi ve miktarı sorun olur mu bilmiyorum.
1714771829
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714771829
Reply with quote  #2

1714771829
Report to moderator
1714771829
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714771829
Reply with quote  #2

1714771829
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
MesutCan
Hero Member

Activity: 714
Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
April 21, 2016, 09:56:56 AM

Payeer'e bir bakın hem bitcoin var hemde paypal gibi kartı var
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
April 21, 2016, 10:50:45 AM

inial işenize yarar mı bilmiyorum bi bakın ama enpara iyi  bence

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
April 21, 2016, 11:09:35 AM

Enparanın üstüne tanımam. Çıktığı ilk günden bu yana kullanıyorum. Herşey sizin kontrolunuz altında. Bir tıkla yeni hesap açabilir, kapatabilirsiniz. Havale , başka bankaya eft , fatura ödeme vs.. Hepsi bedava. Yıllık işlem ücreti vs.. Yok. Finansbank atm sinden yatırırsınız paranızı, kuyruk ,banka şubesi vs.. Stresi yok. Mobil uygulamasıyla tam kontrol kullanabilirsiz. Ve herşeyden önemlisi gereksiz menuler kafa karıştırıcı yönlendirmeli menüleri yok gerek mobilde gerekse int.şubesinde. Kullanmaya başlayın diyeceksiniz kş ben daha önce neden tanışmamışım. En az bu şekilde çoğu akrabamı ve arkadaslarımı enparalı yaptım. Hepsi de çok mutlular. Eminim Finansbank ta çalışsam bana prim üstüne prim verirlerdi. Hiç düşünme netten başvur. Ayağına kadar gelip anında hesabını açıyorlar.
mjpo (OP)
Hero Member

View Profile
April 21, 2016, 12:07:03 PM

Payeer'i biraz inceledim, çok kullanışlı gibi geldi bana, bahsettiğin gibi BTC de var, dostum sen kullanıyor musun?
lahmacunkuregi
Sr. Member

Activity: 403
Merit: 250

internet aktivist

View Profile
April 21, 2016, 12:16:10 PM

inial işenize yarar mı bilmiyorum bi bakın ama enpara iyi  bence

maalesef ininal kart bu iş için iyi değil maksimum yılda 5000 ₺ harcama limiti var ayrıca her kişi yalnızca 3 tane ininal karta sahip olabiliyor daha kullanışlı MesutCan'nın da dediği gibi Payeer var komisyon ücretleri de uygun

MesutCan
Hero Member

Activity: 714
Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
April 21, 2016, 12:23:22 PM

Payeer'i biraz inceledim, çok kullanışlı gibi geldi bana, bahsettiğin gibi BTC de var, dostum sen kullanıyor musun?

Dostum evet tavsiye ederim hem okpay gibi kullanışlı diğer ödeme yöntemlerine anında çevirebiliyorsun yada atıyorum btc-e code olarak alabiliyorsun
skype:  demiryapidekorasyon eklersen daha iyi yardımcı olurum
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
April 21, 2016, 12:41:05 PM

Enparanın üstüne tanımam. Çıktığı ilk günden bu yana kullanıyorum. Herşey sizin kontrolunuz altında. Bir tıkla yeni hesap açabilir, kapatabilirsiniz. Havale , başka bankaya eft , fatura ödeme vs.. Hepsi bedava. Yıllık işlem ücreti vs.. Yok. Finansbank atm sinden yatırırsınız paranızı, kuyruk ,banka şubesi vs.. Stresi yok. Mobil uygulamasıyla tam kontrol kullanabilirsiz. Ve herşeyden önemlisi gereksiz menuler kafa karıştırıcı yönlendirmeli menüleri yok gerek mobilde gerekse int.şubesinde. Kullanmaya başlayın diyeceksiniz kş ben daha önce neden tanışmamışım. En az bu şekilde çoğu akrabamı ve arkadaslarımı enparalı yaptım. Hepsi de çok mutlular. Eminim Finansbank ta çalışsam bana prim üstüne prim verirlerdi. Hiç düşünme netten başvur. Ayağına kadar gelip anında hesabını açıyorlar.
Cheesy muhaha öle bi anlattın ki benim bile açasım geldi bi hesap
mmmtr
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
April 21, 2016, 01:14:13 PM

En buyuk artisini unutmussun hocam olaki bi sorun oldu ara tusuna bastikdan sonra maximum 1 dk sonra musteri temsilcin karsinda
LawTrafalgar
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
May 03, 2016, 03:54:08 PM

Ben de 5 ay önce senin gibi Paypal'a onaylatmak için kart arayışındaydım. En çok tavsiye edilen Enpara (Encard)'dı zaten sen de bunu görmüş olacaksın ki "Şuan encard mantıklı gibi duruyor." yazmışsın. Payeer'in adını fazla duymadım. Büyük ihtimalle fazla kullanan olmadığı için kartını alsan bile tekrar bu tarz bir arayışın içine girersin. Payeer nasıl bir şeydir hiç bir fikrim yok ama düşüncem o ki Paypal'da olduğu gibi ödeme yapacağın kişiye "Payeer var mı sende?" diye soracaksın. Bu yüzden Encard alman daha mantıklı.
bitcoindanisma
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
May 05, 2016, 07:05:19 AM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1454863.0
mjpo (OP)
Hero Member

View Profile
May 06, 2016, 04:49:40 AM

Ben de 5 ay önce senin gibi Paypal'a onaylatmak için kart arayışındaydım. En çok tavsiye edilen Enpara (Encard)'dı zaten sen de bunu görmüş olacaksın ki "Şuan encard mantıklı gibi duruyor." yazmışsın. Payeer'in adını fazla duymadım. Büyük ihtimalle fazla kullanan olmadığı için kartını alsan bile tekrar bu tarz bir arayışın içine girersin. Payeer nasıl bir şeydir hiç bir fikrim yok ama düşüncem o ki Paypal'da olduğu gibi ödeme yapacağın kişiye "Payeer var mı sende?" diye soracaksın. Bu yüzden Encard alman daha mantıklı.

Hocam payeer yayginlasmaya basladi, btc donusumu de yapilabiliyor, hala takipteyim. Ya enpara yada payeer mantikli suan..
Pages: [1]
  Print  

Jump to: