Bitcoin Forum
June 22, 2024, 04:41:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Örümcek Adam'ın Yeni Filminde Iron Man de Olacak!  (Read 1001 times)
sanandreas (OP)
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
April 21, 2016, 10:16:27 PM

Sonunda Sony bünyesinden -kısmen- kurtularak Marvel Sinematik Evreni'ne dahil olan Spider Man'in filminde Iron Man de olacak.

Zamanında Spider Man'in film haklarını Sony'e satan ancak bir şekilde geri almayı başaran Marvel, Avengers ekibinin içine sonunda Ağ Kafa'yı da sokmayı başarmıştı.

İlk olarak önümüzdeki ay vizyona girecek olan Captain America: Civil War filminde göreceğimiz ve Tom Holland tarafından canlandırılacak Spider Man, ''Homecoming'' adlı kendi filmi ile önümüzdeki yıl seyirciyle buluşacak.

Daha önceden Marvel'ın patronu Kevin Feige, Spider Man'in yeni filminde birkaç süper kahramanı görebileceğimizi ve filmin tam anlamıyla Spider Man açısından bir ''eve dönüş'' filmi olacağını söylemişti. Feige'in bu açıklamasının üstünden kısa bir süre geçmiş durumda ve şimdiden oldukça önemli bir süper kahraman Spider Man: Homecoming'in kadrosuna katıldı; Iron Man.

Captain America: Civil War'un dışında Avengers: Infinity War Part 1 ve Part 2 için geçerli sözleşmesi bulunan ve bu filmler dışında görmeyi beklemediğimiz Robert Downey JR, yeni Spider Man filminde Iron Man rolüyle bir kez daha karşımıza çıkacak.

Bu arada Feige birkaç kahraman görebiliriz demişti. Yani Iron Man, Spider Man: Homecoming filminde muhtemelen karşımıza çıkacak tek Marvel kahramanı olmayacaktır. Spider Man: Homecoming filminin 7 Temmuz 2017 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Kaynak: HollywoodReporter -- http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/robert-downey-jr-joins-spider-885829?utm_source=webtekno&utm_medium=orumcek-adam-in-yeni-filminde-iron-man-de-olacak
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
April 23, 2016, 02:45:11 AM

Bak bunu cidden beklemiyordum. İron Man Serisi bitince bu kahraman ortada kalmasın modunda birşey olmuş sanki. Spydi ninde dönüşüm geçirmesinden bıktık desem yeridir Smiley. Başa sarıp duruyoruz ne Goblinmiş be hocam moduna girdik iyice. Eve de hoşgelmiş bakalım nasıl başlıcak serisine. (İron man i sol omuzundaki makinalıda zorla sokulşmuş gibi duruyor Cheesy ).
Nomad88
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1268

View Profile WWW
April 23, 2016, 02:53:15 AM

Kendimi bildim bileli orumcek adamin hayraniyim. Cocukken cizgi filmlerini sonralari sinema filmlerini izledim. Kac film oldu simdi hatirlamiyorum ama hepsini birkac kez izledim ve yeni film gelirsede nadir olarak sinemaya gittigim filmlerden biri olur. Iron Man ise tam tersi bir etki yapiyor bende. Gicik oldugum bir tip. Keske birlestirmeseler. Gerci Hollywood sinekten yag cikardigi icin supriz de degil. Surekli yeni kahramanlar cikiyor ortaya veya ayni projede birlestiriliyor. Neyse, ben X-men`i dort gozle beklemeye devam edeyim.

sanandreas (OP)
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
April 23, 2016, 02:56:25 AM

Bak bunu cidden beklemiyordum. İron Man Serisi bitince bu kahraman ortada kalmasın modunda birşey olmuş sanki. Spydi ninde dönüşüm geçirmesinden bıktık desem yeridir Smiley. Başa sarıp duruyoruz ne Goblinmiş be hocam moduna girdik iyice. Eve de hoşgelmiş bakalım nasıl başlıcak serisine. (İron man i sol omuzundaki makinalıda zorla sokulşmuş gibi duruyor Cheesy ).

evet ya seriyi bitirdiler sonra tekrar cektiler sonra tekrar cektiler dedim sıvayıp duruyorlar iki de bir zevk almamaya baslamıstım yeni hikayeler olması iyidir ama sürekli bastan almak hic iyi degildi sıkmaya baslamıstı umarım daha iyi bir kurgu ve senaryo ile örümcek adam serileri devam edicektir Sonynin aradan cekilmesi cok iyi oldu marvel sinematik evrenin de örümcek adam cok iş yapacaga benziyor Smiley)
n3o111
Hero Member

Activity: 490
Merit: 500

View Profile
April 23, 2016, 03:14:24 AM

marvel işleri her zaman güzel olmuştur bu zamana kadar örümcek adamı tek değildi bir grubun icine sokmaları daha da harika olucak gibime geliyor. kahramanlarını gruplaştırarak daha da saglam filmler izletecek olan marvel sinematik evrenine ufak bi spoiler vermek de fayda var glaksinin koruyucuları ve benzeri filmlerin de bir taş vardı bu taşların gectigi her filmdeki kahramanlar en son da birleşicek diye düşünüyorum 7 taş vardı yanlıs hatırlamıyorsam her birinin farklı guclere hükmettigini hatırlamaktayım konu cok farklı bir sekil de ilerliyor aslın da:)
xRaVeNx
Legendary
*

View Profile
April 23, 2016, 03:19:08 AM

evet ya seriyi bitirdiler sonra tekrar cektiler sonra tekrar cektiler dedim sıvayıp duruyorlar iki de bir zevk almamaya baslamıstım yeni hikayeler olması iyidir ama sürekli bastan almak hic iyi degildi sıkmaya baslamıstı umarım daha iyi bir kurgu ve senaryo ile örümcek adam serileri devam edicektir Sonynin aradan cekilmesi cok iyi oldu marvel sinematik evrenin de örümcek adam cok iş yapacaga benziyor Smiley)
Avengers ekibinde uzun süre olmasada Spydi ye ihtiyaç var. Ki bence son fragmanlarda Spydi nin geri döneceği haberi verilmiş olsa gerek. Mervel inşallah şu Örümceği kavanozdan kurtarır Smiley

marvel işleri her zaman güzel olmuştur bu zamana kadar örümcek adamı tek değildi bir grubun icine sokmaları daha da harika olucak gibime geliyor. kahramanlarını gruplaştırarak daha da saglam filmler izletecek olan marvel sinematik evrenine ufak bi spoiler vermek de fayda var glaksinin koruyucuları ve benzeri filmlerin de bir taş vardı bu taşların gectigi her filmdeki kahramanlar en son da birleşicek diye düşünüyorum 7 taş vardı yanlıs hatırlamıyorsam her birinin farklı guclere hükmettigini hatırlamaktayım konu cok farklı bir sekil de ilerliyor aslın da:)
Thanos un kullandığı taşları söylüyorsunuz bende yanlış hatırlamıyorsam 6 Taş olucak. Marvel şuan sinematik evrende o konu üzerinden ilerliyor. Avengers 1 de Enerji taşı, Ultronda Zeka taşı, Galaksinin Koruyucularında Güç taşı. Taşları karıştırmış olabilirim Smiley.
n3o111
Hero Member

Activity: 490
Merit: 500

View Profile
April 23, 2016, 03:23:19 AM

Avengers ekibinde uzun süre olmasada Spydi ye ihtiyaç var. Ki bence son fragmanlarda Spydi nin geri döneceği haberi verilmiş olsa gerek. Mervel inşallah şu Örümceği kavanozdan kurtarır Smiley

Thanos un kullandığı taşları söylüyorsunuz bende yanlış hatırlamıyorsam 6 Taş olucak. Marvel şuan sinematik evrende o konu üzerinden ilerliyor. Avengers 1 de Enerji taşı, Ultronda Zeka taşı, Galaksinin Koruyucularında Güç taşı. Taşları karıştırmış olabilirim Smiley.

evet evet aynen öyle birşeydi o kadar cok sey izleyince aklımız da kalmıyor Smiley)) asıl konu o taşlar işte yani o filmler de olan kahramanlar vs hepsi ileri de toplanıcak bir kahramanlar birligi tarzın da filmler daha cok izleyecegiz o yüzden marvel'dan hep ümitliyim ama Superman batman filmini yapan şirket cok kötü bunu da belirtelim şirketin adı aklıma geldi BATMAN vs SUPERMAN ADI altında film yap kapısmaları 2 dk Cheesy film isminin hakkını dahi vermiyor umutlarımızı yıktılar tam evet toparlandı adamlar karşılık vericek dedik iyice sıvadılar keske batman ve supermanı da alsa marvel da bu eziyetten kurtulsak tamamen.
xRaVeNx
Legendary
*

View Profile
April 23, 2016, 03:33:42 AM

evet evet aynen öyle birşeydi o kadar cok sey izleyince aklımız da kalmıyor Smiley)) asıl konu o taşlar işte yani o filmler de olan kahramanlar vs hepsi ileri de toplanıcak bir kahramanlar birligi tarzın da filmler daha cok izleyecegiz o yüzden marvel'dan hep ümitliyim ama Superman batman filmini yapan şirket cok kötü bunu da belirtelim şirketin adı aklıma geldi BATMAN vs SUPERMAN ADI altında film yap kapısmaları 2 dk Cheesy film isminin hakkını dahi vermiyor umutlarımızı yıktılar tam evet toparlandı adamlar karşılık vericek dedik iyice sıvadılar keske batman ve supermanı da alsa marvel da bu eziyetten kurtulsak tamamen.
Dc Comics i diyorsunuz galiba Smiley. Onları Marvel almaz ve alamazda. Süperman i imkanı yok alamaz. Dc Comics le Marvel arasında mükemmel kapışma var o konuda. Süpermanda Dc nin en güçlü yaratığı. Bu arada bir animasyonda Hulk vs Wolvirine Kapışmasında Hulkun yenmesi çok taraf tutarcasına olmuştu. Haksızlık yapılmıştı onuda belirtmek isterim Smiley.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: