Bitcoin Forum
June 17, 2024, 05:08:33 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Steam'de Bitcoin İle Ödeme Devri Başlıyor!  (Read 7078 times)
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
April 26, 2016, 12:30:32 PM

Bende göremiyorum bitcoin ödeme seçeneğini. Hani başlamıştı? Ben de mi var bir sıkıntı? Başladıysa bitcoin kabul etmeye hangi lokasyon için?
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
April 26, 2016, 12:34:21 PM

Tamamdır Steam key işine girebiliriz o zaman Smiley Bitcoin'i paraya çevirmenin yeni yolu. Ayrıca gençlere tanıtılarak yeni bir kapı daha açılacak.
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
April 26, 2016, 12:53:56 PM

Bu sızdırma haber oldu resmen heryerde yayınlandı ama kaynak aradığımda steamwork dev forumu diye geçiyor ve nonpublic bir forum imiş. Hiç sevmiyorum bu nonpublic olayları.
Şuan tl de bitcoin desteği yok usd de mi var deneyen var mı ? usd,€  diye belki sırayla ekleyeceklerdir
E iyide ozaman hangi kuru baz alıcaklar. Bence o konuda sadece dolar a gelicektir. Zaten site ana olarak doları baz alıyor.
isvicre
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
April 26, 2016, 01:05:28 PM

Tamamdır Steam key işine girebiliriz o zaman Smiley Bitcoin'i paraya çevirmenin yeni yolu. Ayrıca gençlere tanıtılarak yeni bir kapı daha açılacak.

Siz yeni yol deyin bu işi zaten 3 senedir yapıyorlar.

Steam'e henüz Bitcoin seçeneği eklenmedi bu arada.
Sacred
Full Member

View Profile
April 26, 2016, 01:08:05 PM

Siz yeni yol deyin bu işi zaten 3 senedir yapıyorlar.

Steam'e henüz Bitcoin seçeneği eklenmedi bu arada.

Smiley Evet biliyorum ben bana yeni yol dedim Smiley R10'da bir arkadaş var özellikle iyi satış yapıyor aynı şekilde gg gibi platformlarda da vardır bolca satan sanırım. Kontörle key ile bir şekilde legalize edilebilecek yani.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484

View Profile
April 26, 2016, 01:43:34 PM

amaç bitcoini paraya çevirmek değil parayı btc ye çevirmek olmalı bence .d
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301

📌 peerguess.com 📌

View Profile
April 26, 2016, 09:18:22 PM

bende şimdi test için denedim fakat ne logosunu nede kendisini göremedim..

bölgesel olması lazım ya şimdilik.

artık çıkıyor 3-4 saat önce yoktu.. bitpay'e yönlendiriyorlar oradan ödeme alıyorlar.

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
dukeneptun
Legendary
*

Activity: 1064

View Profile
April 26, 2016, 10:00:20 PM

Gün içinde Steam'de bağlantı sorunları vardı, yeni düzeldi. Sonunda Bitcoin seçeneğini eklemişler. Ödeme için BitPay altyapısı kullanılıyor. "Bitcoin transactions are authorized through the BitPay website."
Steam'de sadece para yatırılabildiği, para çekilemediği için kullanmayacağım bir özellik oldu. Bitcoin çekme özelliği olsaydı Steam cüzdanımdaki 250 TL'yi Bitcoin olarak çekerdim. Smiley
deblue
Legendary
*

View Profile
April 26, 2016, 10:07:40 PM

Gün içinde Steam'de bağlantı sorunları vardı, yeni düzeldi. Sonunda Bitcoin seçeneğini eklemişler. Ödeme için BitPay altyapısı kullanılıyor. "Bitcoin transactions are authorized through the BitPay website."
Steam'de sadece para yatırılabildiği, para çekilemediği için kullanmayacağım bir özellik oldu. Bitcoin çekme özelliği olsaydı Steam cüzdanımdaki 250 TL'yi Bitcoin olarak çekerdim. Smiley
Cheesy he öle bişi olma ihtimali bile yok
oli123123
Legendary
*

Activity: 1445

View Profile
April 26, 2016, 10:30:48 PM

Onun için CS:GO skini alıp paypaldan satabilirsiniz, OPSkins ile oluyordu sanırım
Sacred
Full Member

View Profile
April 27, 2016, 06:45:13 AM

Bu güzel oldu. Geç bile kalmışlardı. Bakalım dönüşü nasıl olacak.
isvicre
Hero Member

Activity: 826

View Profile
April 27, 2016, 11:41:26 AM

Onun için CS:GO skini alıp paypaldan satabilirsiniz, OPSkins ile oluyordu sanırım

Skin aldığınız anda elinizdeki para en iyi ihtimalle %70'ine düşüyor. Kimse Steamdeki aynı fiyattan satış yapamaz. O yüzden dediğinizin pek bir anlamı yok. Zaten normal değerinden ucuza verecek olan Paypal kullanmadan bunu yapabiliyor.
quad
Full Member

Activity: 145
Merit: 100

View Profile
April 27, 2016, 04:30:40 PM

Btc steam'da bulundugu taktirde gercekten daha popüler olucak bencede

██████████    Aylık    ██████████ Haftalık ██████████
██████████ KİRALIK  ██████████  İMZA   ██████████
██████████  0.0001 BTC ██████████  0.00003 BTC██████████
techman
Legendary
*

Activity: 1020
Merit: 1027

View Profile
April 27, 2016, 06:22:13 PM

Konu ile ilgili bir video çektim.

https://www.youtube.com/watch?v=rzDKy61a4m0

mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
April 27, 2016, 06:48:55 PM
Last edit: April 27, 2016, 07:53:37 PM by mhanbostanci

oyun tutkunları zaten bitcoin den haberdar ve item ticareti yapanlar bitcoin'i kullanıyorlar diye biliyorum.

Alp hocam video da kullandığınız wallet daha çok dikkatimi çekti. Bir video da da bu bitcoin walllet'ı tanıtırsanız iyi olur.
techman
Legendary
*

Activity: 1020
Merit: 1027

View Profile
April 28, 2016, 05:37:10 PM

oyun tutkunları zaten bitcoin den haberdar ve item ticareti yapanlar bitcoin'i kullanıyorlar diye biliyorum.

Alp hocam video da kullandığınız wallet daha çok dikkatimi çekti. Bir video da da bu bitcoin walllet'ı tanıtırsanız iyi olur.

Bitcoin cüzdanlarını tanıtan bir video çekmedim henüz, not aldım bununla başlarım artık.

petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
May 01, 2016, 08:27:02 AM

Bitcoin cüzdanlarını tanıtan bir video çekmedim henüz, not aldım bununla başlarım artık.

steamin bitcoin kabul etmesinin ardindan, kullanim alaninda genisleme olacaktir.

techman, yatirilan coini cekme imkani var mi , btc olarak ya da tl veya dolar olarak, sanirim boyle bir olanak yok simdilik?

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
deblue
Legendary
*

View Profile
May 01, 2016, 08:28:46 AM

steamin bitcoin kabul etmesinin ardindan, kullanim alaninda genisleme olacaktir.

techman, yatirilan coini cekme imkani var mi , btc olarak ya da tl veya dolar olarak, sanirim boyle bir olanak yok simdilik?
öyle olsa steam kumarhaneye döner dice mice tarzı dalgalar varmış aynı mantıkla çalışan yani
arancra
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile WWW
May 01, 2016, 08:32:35 AM

Al-sat mantığı olmadığı sürece, steam de btc kabul edilmesinin hiç bir artısı olmayacaktır. Zaten btc yi de direk kabul etmiyorlar. Bitpay de çevirip kullanılıyor. BtcTurk e btc bozdurup steame tl olarak atıp alış-veriş yapmaktan ne farkı var ki?

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄
                     ▄▄▀▀ ▄▄▄█▀▀▀▀▀█▄▄▄ ▀▀▄▄
                   ▄▀ ▄▄▀▀             ▀▀▄▄ ▀▄

▄▀          ██  ██       ▀█▄ ▀▄
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄██▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
  ▄█████████████▄▄███████▀███████████████▄ █████████ ███████████████
▄████████▀█████████████▀  █████    ▀██████   █████        █████
    █████  ▀██████████▀   █████    ▄█████▀   █████        █████
    █████    ██████████   ██████████████▄    █████        █████
    █████  ▄██████████▄   █████    ▀██████   █████        █████
    █████▄█████████████▄  █████    ▄██████   █████        █████
    ████████████▀▀███████▄███████████████▀ █████████      █████
    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▀▀██▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀      ▀▀▀▀▀
                             ██  ██       ▄█▀ ▄▀
                       ▀▄▄             ▄▄▀▀ ▄▀
                          ▀▀▀█▄▄▄▄▄█▀▀▀ ▄▄▀▀
                                ▄▄▄▄▄▀▀▀

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
May 01, 2016, 08:50:40 AM

Al-sat mantığı olmadığı sürece, steam de btc kabul edilmesinin hiç bir artısı olmayacaktır. Zaten btc yi de direk kabul etmiyorlar. Bitpay de çevirip kullanılıyor. BtcTurk e btc bozdurup steame tl olarak atıp alış-veriş yapmaktan ne farkı var ki?

soyle bir mantigi var.

diyelim ki 200 tl lik bir oyun alacaksin.

Btcwalletten btcturke cekerken, 0.0001 ve bu parayi da bankana cekerken, 5 tl de btcturke odersin. sonra steamden banka havalesi ile alirsin ustune de yine komisyon odersin.

araya btcturku katmazsan, btcwallettan direk bitpaye gonderip aninda alirsin. Ustune bir ton zamandan da tasarruf edersin. hic bir komisyonda odemezsin, bitcoinin kullanim amaclarindan biri de bu, middleman dedigimiz banka gibi araci kurumlarda parayi dolastirmak yerine, direk peer-to-peer transfer yapmak.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: