Bitcoin Forum
July 11, 2024, 06:29:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2  All
  Print  
Author Topic: BoB Sabit Getirili Bitcoin Fonu  (Read 3800 times)
bobmarley650 (OP)
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
April 24, 2016, 06:46:39 PM

Henüz bunu otomatikleştiren bir platform bulamasam da, şu anki aktif fondan sonra, aylık kar payı dağıtan bir fon kuracağım. Sizin için hangisi daha iyi olur, nasıl bir yatırım aracı istersiniz, sizlere sormak istiyorum.

Parayı sadece tradingde değil, bulut madencilikten coin geliştirmeye kadar, kripto para alanındaki her işte kullanmak var aklımda.

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
April 24, 2016, 07:20:05 PM

Henüz bunu otomatikleştiren bir platform bulamasam da, şu anki aktif fondan sonra, aylık kar payı dağıtan bir fon kuracağım. Sizin için hangisi daha iyi olur, nasıl bir yatırım aracı istersiniz, sizlere sormak istiyorum.

Parayı sadece tradingde değil, bulut madencilikten coin geliştirmeye kadar, kripto para alanındaki her işte kullanmak var aklımda.

Bence altcoin trade de devam etmelisin.
Colud mining i zaten yapan yapıyor.
guwera nın criptomerian projesi ilk çıktığında cloud mining üyeliklerinden oluşan bir fon idi ama işlemedi.
coin geliştirme noktasında az buçuk okumuş elime yüzüme bulaştırmış biri olarak bu işin kolay bir şey olmadığını söylemeliyim. Smiley
son bu zorluk patlamasından sonra hashesnet de ghz alım satımından para kazanma olayı da bitmiş.
ha şu olur bak, bir etherum mining fonu yaparsan bu gider.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3192
Merit: 1517

View Profile WWW
April 24, 2016, 07:35:47 PM

guwera nın criptomerian projesi ilk çıktığında cloud mining üyeliklerinden oluşan bir fon idi ama işlemedi.
coin geliştirme noktasında az buçuk okumuş elime yüzüme bulaştırmış biri olarak bu işin kolay bir şey olmadığını söylemeliyim. Smiley
son bu zorluk patlamasından sonra hashesnet de ghz alım satımından para kazanma olayı da bitmiş.

OBA!! şimdi şimşek çaktı.
Ben Ankara'da adam bulamadığım için yapamıyorum bu yatırımı.
Bob bildiğim kadarı ile İstanbulda. İstanbul da bir sürü ethereum madencisi var.
misal 10BTC lik aylık sabit getirili 1 yıllık bir fon oluşturur. Bununla gider 6BTC si ile ethereum madenciliği yatırımı yapar.
4BTC ile altcoin trade ine devam eder. kazdıkları ve trade gelirleri ile aylık ödemeleri yapar. 1 yılın sonunda fonu tasfiye ettiğinde elinde güzel bir rig kalır Smiley
thinkinger
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile WWW
April 24, 2016, 07:41:10 PM

aylık kar payı ödemeli fon olursa şahsen iyi olur diye düşünüyorum. şöyle olabilir : karın yarısını alırsınız , kalanın yarısı fonun üzerine eklenir , kalan parça da aylık olarak ödenir, böylece hem fon toplamı olmak üzere herkesin birikimi artar , hem de herkesin eline bi miktar geçer. bu daha çok yüksek miktarda yatırım yapanların işine gelir.

.██████████   bitfons.in- Cryptocurrency Exchange - 10 coins███████.
bobmarley650 (OP)
Legendary
*

View Profile
April 24, 2016, 07:49:04 PM

OBA!! şimdi şimşek çaktı.
Ben Ankara'da adam bulamadığım için yapamıyorum bu yatırımı.
Bob bildiğim kadarı ile İstanbulda. İstanbul da bir sürü ethereum madencisi var.
misal 10BTC lik aylık sabit getirili 1 yıllık bir fon oluşturur. Bununla gider 6BTC si ile ethereum madenciliği yatırımı yapar.
4BTC ile altcoin trade ine devam eder. kazdıkları ve trade gelirleri ile aylık ödemeleri yapar. 1 yılın sonunda fonu tasfiye ettiğinde elinde güzel bir rig kalır Smiley

10 btc bu forumdan çıkmaz açıkçası ben aylık yüzde 8-10 faiz vermeyi düşünüyorum

xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
April 24, 2016, 08:14:10 PM

10 btc bu forumdan çıkmaz açıkçası ben aylık yüzde 8-10 faiz vermeyi düşünüyorum
Bulut madenciliğe bulaşmanızı çok önermem. Yakın dönemde bir iş aldım eğer şirket caymazsa birdahaki aya 0,5 btc kadar fon çıkabilirim.
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
April 24, 2016, 08:25:27 PM

aylık %10 faiz çok ciddi rakam. bir daha düşün istersen Smiley 10 ayda %100 demek.
Peki fon çıkışlarını nasıl karşılamayı planlıyorsun? Ben model üzerinde biraz çalışman lazım.
bobmarley650 (OP)
Legendary
*

View Profile
April 24, 2016, 08:30:26 PM

aylık %10 faiz çok ciddi rakam. bir daha düşün istersen Smiley 10 ayda %100 demek.
Peki fon çıkışlarını nasıl karşılamayı planlıyorsun? Ben model üzerinde biraz çalışman lazım.

yüzde 5 de verebilirim tabi Smiley ama şöyle 10 btcye yakın para yönetmem lazım karlı olabilmesi için

mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
April 24, 2016, 08:48:53 PM

yüzde 5 de verebilirim tabi Smiley ama şöyle 10 btcye yakın para yönetmem lazım karlı olabilmesi için

Bak bu şöyle olur.
Aynen bankaların aylık faiz ödemeli vadeli hesapları gibi bir şey yapman lazım.
Örnek; minimum 6 ay vadeli olmak üzere
2 BTC ye kadar olan mevduatlara aylık %7
2  BTC nin üstündeki mevduatlara aylık %9 faiz verirsin.
yatırımcı vadesinden önce mevduatını geri isterse fondan çıkış anına kadar tarafına ödenmiş olan faizler düşülerek ana parası ödenir.

örnek; ben 1 BTC yatırdım 6 aylığına. aradan 2 ay geçti 0.14 BTC ödeme almışım. Ama bir şey oldu parayı geri istedim. Bu durumda bana 0.86 BTC göndereceksin.
Bankalar vadesinden önce çekilen mevduat için aynen böyle çalışıyorlar.

Buna benzer bir işleyiş ile yapabilirsin gibi geliyor bana
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
April 24, 2016, 09:40:38 PM

Bunu sistemli otomatik bir şekilde takip edilebilecek bir platform oluşturulabilirmi bir nevi internet bankacılığı gibi olur olursa super olur Cheesy
TheCarm
Hero Member

Merit: 502

View Profile
April 24, 2016, 10:25:07 PM

%10 gibi bi kar payı olursa 10btc nin rahat çıkacağını düşünüyorum açıkçası

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
guwera
Legendary
*

Activity: 1153

Coin-Turk.com

View Profile WWW
April 25, 2016, 10:39:32 AM

piyasa canlanıyor, rakip geliyor desene.

madencilik önermem, daha önce yaptım kar ile kapadık ancak sıkıntılı.

trading en iyisi, zamanım olsa yapabilsem kendimde yapmak isterim.

gel güçlerimizi birleştirerim, ortak bir platform yaptıralım. araştırmalarıma göre 1000$ civarında bir baz maliyeti var, sonrası server, vb gibi yıllık 1000$ maliyet.

tzhd
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
April 25, 2016, 11:12:35 AM

aylık %10 verirsen 10 btc çıkarırsın bence oran oldukça yüksek.

▲▼▲▼▲▼▲▼  No.1 Bitcoin Binary Options and Double Dice  ▲▼▲▼▲▼▲▼
████████████████████████████████  sec◔nds trade  ████████████████████████████████
↑↓ Instant Bets ↑↓ Flexible 1~1440 minutes Expiry time ↑↓ Highest Reward 190% ↑↓ 16 Assets [btc, forex, gold, 1% edge double dice] ↑↓
aspor
Member
**

Activity: 66
Merit: 10

View Profile
April 25, 2016, 02:46:50 PM

Yeni fonunuzu bekliyoruz
thinkinger
Hero Member

View Profile WWW
April 25, 2016, 06:29:36 PM

gel güçlerimizi birleştirerim, ortak bir platform yaptıralım. araştırmalarıma göre 1000$ civarında bir baz maliyeti var, sonrası server, vb gibi yıllık 1000$ maliyet.
platformu başarabilirsem ben yapmayı düşünüyordum. 2-3 ayı bulabilir. tabii programcılar yan çizmez ise.

.██████████   bitfons.in- Cryptocurrency Exchange - 10 coins███████.
guwera
Legendary
*

Activity: 1153

Coin-Turk.com

View Profile WWW
April 25, 2016, 07:11:54 PM

platformu başarabilirsem ben yapmayı düşünüyordum. 2-3 ayı bulabilir. tabii programcılar yan çizmez ise.

hayırlı olsun @thinkinger platformu sen mi yöneteceksin?

Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
April 25, 2016, 07:39:51 PM

Aslında bu bilgi birikimi ve tecrübenizi bir bilişim şirketinin çatısı altında birleştirseniz, bu şirket çakır ın danışmanlığı ile bir altcoin çıkarsa amber coin modelinde bir yapı olsa, aslında şirket de var Bob  un gayri resmi muhasebecisi mhanbostanci nin şirketi Smiley isimde cuk oturuyor aslında para.com.tr :p
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
April 25, 2016, 07:54:31 PM

Aslında bu bilgi birikimi ve tecrübenizi bir bilişim şirketinin çatısı altında birleştirseniz, bu şirket çakır ın danışmanlığı ile bir altcoin çıkarsa amber coin modelinde bir yapı olsa, aslında şirket de var Bob  un gayri resmi muhasebecisi mhanbostanci nin şirketi Smiley isimde cuk oturuyor aslında para.com.tr :p
Hahaha aynen hocam şirket kurabilecek personel potansiyeline mevcut bir forumuz Smiley
Penguen
Hero Member

Activity: 714

View Profile
April 26, 2016, 06:01:29 AM

Hahaha aynen hocam şirket kurabilecek personel potansiyeline mevcut bir forumuz Smiley

Çaycı lazımmı şirkete ?  Grin
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
April 26, 2016, 06:07:15 AM

Bob, Çakır ve guwera  ile bir toplantı tertip edip bu konuyu ciddi ciddi ele alabiliriz. Ben şirketimin böyle bir proje için çatı şirket olmasını isterim açıkcası. Arkadaşlar bu işi resmiyete dökmek isterler mi bilemiyorum.
Pages: [1] 2  All
  Print  

Jump to: