Bitcoin Forum
May 17, 2024, 05:05:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: [PRE ANN] RISE | ICO 1 Mayısta başlıyor  (Read 12332 times)
sanandreas
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
July 02, 2016, 04:52:12 PM

Twitter facebook ödülleri ne zaman verilecek bilgisi olan varmı
imzadaki gibi birine pm mi atıcagız acaba yoksa direk panele eşleştirmemi açılacak.
bilgisi olan varmı. ayrıca rise fiyatı çok düşük ben satmadım, tutuyorum düşermi fiyat daha acaba .

twitter için yeni hesap oluşturulacak, dm ile rise adresi göndericez,ama daha hesap yok ortada sanırım,  face kampanyası yoktu sanırım

Hocam cevabınız için çok teşekküredrim ,yani Twitter den mesaj olarak rise cüzdan adresimizi göndericegiz.ama şuan yeni hesap açılmadı ve  twitter ödülleri dagıtılmaya başlamadı daha sanırsam
 yeni hesap açacaklar sadece bonus dagıtım için anladıgım kadarıyla.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
July 02, 2016, 05:35:24 PM

imzadaki gibi birine pm mi atıcagız acaba yoksa direk panele eşleştirmemi açılacak.
bilgisi olan varmı. ayrıca rise fiyatı çok düşük ben satmadım, tutuyorum düşermi fiyat daha acaba .

twitter için yeni hesap oluşturulacak, dm ile rise adresi göndericez,ama daha hesap yok ortada sanırım,  face kampanyası yoktu sanırım

Hocam cevabınız için çok teşekküredrim ,yani Twitter den mesaj olarak rise cüzdan adresimizi göndericegiz.ama şuan yeni hesap açılmadı ve  twitter ödülleri dagıtılmaya başlamadı daha sanırsam

Şu anda durum onu gösteriyor ama ne zamana yeni hesap açacaklar bakalım ben daha riselari çekmedim bile inşallah patlamazda twitter ödülü ile birlikte alacam bakalım.
wastepl
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
July 02, 2016, 05:51:51 PM

Şu anda durum onu gösteriyor ama ne zamana yeni hesap açacaklar bakalım ben daha riselari çekmedim bile inşallah patlamazda twitter ödülü ile birlikte alacam bakalım.
Kac rise aldin? Kac dolar ediyor toplam ? bu ico ya girmek imza kampanyasina girmekten daha cok kar getiriyor galiba
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
July 02, 2016, 06:43:08 PM

RISE/BTC endeksi bittrex de 0.00001086 ya kadar düşmüş. Iyice zıvanadan çıktı. Yarı yarıya düştü fiyat. Durduk yere 1000tl bi tarafıma battı gittim rise a gömdüm son ico günlerinde...  Geliştiriciler desen bir sürü dolap çeviriyorlar... Olmaz böyle.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
July 02, 2016, 06:48:30 PM

RISE/BTC endeksi bittrex de 0.00001086 ya kadar düşmüş. Iyice zıvanadan çıktı. Yarı yarıya düştü fiyat. Durduk yere 1000tl bi tarafıma battı gittim rise a gömdüm son ico günlerinde...  Geliştiriciler desen bir sürü dolap çeviriyorlar... Olmaz böyle.
bunların icolardan bu kadar btc toplayabilmelerine şaşıyordum doğrusu anlaşılan sizin gibi durduk yere gömenleri hedefleyerek girmişler bu işe adamlar mantık abidesi  liski alıp sadece logo değiştirerek 1.8k btc topladılar ellerinden öpmek lazım.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 02, 2016, 07:34:23 PM

rise twitter kampanyası ödemeleri 5 temmuzda başlıyormuş açıklama gelmiş bountylerle ilgili

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1445947.msg15444587#msg15444587
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
July 02, 2016, 08:48:36 PM

İmza kampanyasından ne aldıkki bakalım Twitter kampanyasından ne alıcaz. Belkide hiç belli olmaz twitter kampanyasından daha iyi alırız.
Dammitt
Hero Member

View Profile
July 02, 2016, 09:08:59 PM

Kac rise aldin? Kac dolar ediyor toplam ? bu ico ya girmek imza kampanyasina girmekten daha cok kar getiriyor galiba

300 rise yakın aldım sakız parası ediyor şuanda o konumda 0.0033 btc etmesi lazım en son baktığımda böyleydi. Şu anda ıcoya göre en düşük rateli imza kampanyaları daha karlı durumda.
Sunwew
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
July 03, 2016, 08:02:42 AM

Nasil rise alabilirim? Ilk once btc turke para yatirip bitcoin almam gerek sanirim. Sonra bitcoinle nereden rise alacagim?
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
July 03, 2016, 08:21:21 AM

Nasil rise alabilirim? Ilk once btc turke para yatirip bitcoin almam gerek sanirim. Sonra bitcoinle nereden rise alacagim?
şuan sadece var bittirexte btc leri bittirexe gönderip rise alabilirsin
Sunwew
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
July 03, 2016, 08:54:33 AM

şuan sadece var bittirexte btc leri bittirexe gönderip rise alabilirsin
Buna yatirim mantikli olur mu?
Arkasinda saglam bir ekip, kitlesi olan bi ico mu?
Pepply
Newbie
*

Activity: 19

View Profile
July 03, 2016, 01:35:14 PM

Eger rise liskin kopyasiysa hic bi zaman 100 milyon dolar hacme ulasamaz degil mi cunku lisk bile daha 30 milyon. yanlis mi dusunuyorum ?
Dammitt
Hero Member

View Profile
July 03, 2016, 05:36:19 PM

Şu anda riseda yükseliş var sanırım yada bana öyle geliyor. Acaba bu pump etkisimi anlamadım açıkcası. Ama yine hızlı bir düşüş yaşayabilir gibi geliyor.

Dün gece bu değerleri görmüştüm. 0.00001650 Şimdi 0.00001450 bu değerlere düşmüş durumda.
Pepply
Newbie
*

Activity: 19

View Profile
July 04, 2016, 08:11:34 AM

Şu anda riseda yükseliş var sanırım yada bana öyle geliyor. Acaba bu pump etkisimi anlamadım açıkcası. Ama yine hızlı bir düşüş yaşayabilir gibi geliyor.

Dün gece bu değerleri görmüştüm. 0.00001650 Şimdi 0.00001450 bu değerlere düşmüş durumda.
Tamam da bu liskin kopyasi diyolar. oyle ise hic toplam hacmi 100 milyonu bulmaz dimi cunku suan lisk bile 30 milyonda ?
rikudou
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

Alenktrik Teknikeri

View Profile
July 04, 2016, 08:25:30 AM

Ben Aldığım Bir Miktar Rise 'ı Yastık Altı Yaptım Topu Topu Yaptığım Yatırım 20 Dolarlık Bir Yatırım.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Dammitt
Hero Member

View Profile
July 04, 2016, 10:28:33 AM

Tamam da bu liskin kopyasi diyolar. oyle ise hic toplam hacmi 100 milyonu bulmaz dimi cunku suan lisk bile 30 milyonda ?

Bulurmu bulmazmı bunu bilemem bunu zaman göstercek bakalım rise ne kadar değer görücek. En azından kısa zaman diliminde hızlı bir yükselişe geçiceğini düşünmüyorum.
forgortor
Full Member

Activity: 256
Merit: 100

View Profile WWW
July 05, 2016, 12:06:29 PM

twitter rise ödüllerini bu gün dagıtmaya başlayacaklarmış 5 temmuz demişler. bakalım ne gelicek ordan
tahminimce 100 150 civarı gelir fazla bişey gelmez 1200 üzeri katılımcı vardı çünki.
Dammitt
Hero Member

View Profile
July 05, 2016, 08:23:19 PM

twitter rise ödüllerini bu gün dagıtmaya başlayacaklarmış 5 temmuz demişler. bakalım ne gelicek ordan
tahminimce 100 150 civarı gelir fazla bişey gelmez 1200 üzeri katılımcı vardı çünki.

Allahtan bugün twitter ödülleri dağıtılcakdı ama Alty bugün gelmedi bir şey söylenmedi ne zamana dağıtılcak kim bilir bakalım ne olcak. 100-200 arası benimde tahminim.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
July 05, 2016, 11:06:10 PM

Ben Rise ları hala ico sayfasından withdraw yapmadım. Daha walletini kurmadım ayrıca. Bir sıkıntı olur mu sizce ico panelde rise'ların kalması??
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
July 06, 2016, 02:07:59 AM

246.60912454 rise gelmis
az degilmi yahu ? Gözüm cıktı sadece topigi takip edecem diye..

Rise bagıslarınız kabul edilir  Grin Grin
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  

Jump to: