Bitcoin Forum
May 22, 2024, 01:56:39 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Yeni Call of Duty Oyununun İsmi Ortaya Çıktı!  (Read 717 times)
n3o111 (OP)
Hero Member

Activity: 490
Merit: 500

View Profile
April 27, 2016, 09:10:30 AM

Yılın merakla beklenen oyunlarından olan ve Call of Duty ailesinin yeni üyesi olacak oyunun ismi ortaya çıktı.

Bu yıl geliştiriciliğini Infinity Ward'un üstleneceği ve FPS tutkunlarının merakla beklediği yeni Call of Duty oyununa dair önemli bir şey belli oldu; oyunun resmi adı.

PS4'ün Amerika için geçerli PS Store mağazasında ortaya çıkan, kısa bir süre sonra ise hemen kaldırılan isim, buna karşın bazılarının gözünden kaçmadı. Oyunun geliştirici firması Infinity Ward, resmen oyunun adına imzasını atmış gibi. Zira Call of Duty'nin yeni oyunun ismi Infinite Warfare!

Çoğu iki yeni oyunu CoD: Ghost'un devamı olarak, ya da Modern Warfare 4 şekilde bekliyordu. Ancak oyunun her anlamda alışık olduğumuz Call of Duty serilerinden çok daha farklı olacağını söyleyebiliriz.

Hatta bu konuda yaklaşık bir ay kadar önce sizleri bilgilendirmiş ve yeni oyunun baya baya bilim kurgu tadında olacağından bahsetmiştik. Önümüzdeki hafta Infinity Ward'un oyun hakkında tatmin edici bir duyuru yapması bekleniyor.

Call of Duty: Infinite Warfare, bu yılın sonuna doğru PS4, Xbox One ve PC platformlarına sunulacak.

Kaynak: IGN
lahmacunkuregi
Sr. Member

Activity: 403
Merit: 250

internet aktivist

View Profile
April 28, 2016, 07:22:34 AM

Sonradan işim değişikliğine gidebilirler gibi geliyor bana, hikayesi uzayda geçecek deniliyordu açıkçası bu beni tatmin etmedi eski call of duty oyunlarını daha çok özledim

ridewithme
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 250

Follow me to the Profitland.

View Profile
May 10, 2016, 05:19:23 AM

Sonradan işim değişikliğine gidebilirler gibi geliyor bana, hikayesi uzayda geçecek deniliyordu açıkçası bu beni tatmin etmedi eski call of duty oyunlarını daha çok özledim

isim aynı kalmıs hocamda oyun cacık cok kötü aşşagılıyorlar cod'u internette Sosyal paylasım sitelerin de insanların cebine yönelik hırsızlık ile bile suclayanı gördüm heleki BattleField 1. Dünya Savası konulu olunca oda yeni oyununu tanıtınca ortam iyice gerildi cod severler cok Sinirli bu günler de

I invested in ETH and made money, WAVES, made money, JEWELS made money, NXT made money, BTC made a lot of money!
Follow me and profit.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: