Bitcoin Forum
May 23, 2024, 07:28:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: DOOM'u Yaratıcılarından Bomba Gibi Yeni FPS Oyunu: Blackroom  (Read 878 times)
sanandreas (OP)
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
April 27, 2016, 09:18:52 AM

FPS oyunlarının kralı DOOM'a kardeş geliyor; Blackroom.

Bizlere DOOM efsanesini sunan geliştirici şirket id Software'in kurucu kadrosunda bulunan John Romero ve Andrian Carmack ikilisi, Night Work Games adlı yeni bir oyun stüdyosu kurmuştu.

İşte bu yeni stüdyo, çok sağlam bir meyve vermek için kolları sıvadı; Blackroom. FPS tarzında olacak oyun, bugün Kickstarter üzerinde destek toplamak için yerini aldı.

700 bin dolarlık bir destek bekleyen oyun, toplamda 10 saatlik tek kişilik hikaye modu sunacak. Ayrıca çoklu oyunculu modları da mevcut olacak. Bilim kurgu tadında olacak olan Blackroom, eğer Kickstarter üzerinde gerekli olan desteği elde edebilirse 2018 yılında piyasaya çıkacak.

Henüz oyuna dair konsept çizimler dışında bir tanıtım videosu ya da benzeri bir şey mevcut değil. Ancak bu çizimler bile Blackroom'un 2018'in en iddialı oyunlarından biri olabileceği sinyalini veriyor.

Kaynak: VenturaBeat
NetNeo
Full Member

Activity: 280
Merit: 103

View Profile
April 27, 2016, 07:35:24 PM

Doom oyununa bir türlü ısınamamıştım, muhtemelen buna da ısınamayacağım, hikayesi cezbetmedi beni bir türlü

▶▶  BTCitcoin 2  ◀◀    Scalable Bitcoin Fork with instant verified payments
██████████████████████████████
lahmacunkuregi
Sr. Member

Activity: 403
Merit: 250

internet aktivist

View Profile
April 28, 2016, 07:00:04 AM

Doomu seven o kadar kişi var ki yeni oyun için gereken 700 bin doları belki 1-2 hafta içinde toplayabilirler umarım, görsellerde bile az çok nasıl olacağını kestirebiliyoruz nasıl olacak bakalım

EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
April 28, 2016, 01:34:49 PM

Doomu seven o kadar kişi var ki yeni oyun için gereken 700 bin doları belki 1-2 hafta içinde toplayabilirler umarım, görsellerde bile az çok nasıl olacağını kestirebiliyoruz nasıl olacak bakalım
O seven yüzbinlerce kişiden biri de benim. Bu ekip tam anlamıyla profesyonel ve ne yapacaklarını gerçekten çok iyi biliyorlar. Blackroom ismini ayrıyeten çok beyendim. Youtube de bir kaç haberi de var araştırın inanılmaz ses getirecek kesin.
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
April 29, 2016, 10:53:39 AM

Doom'u sevmemiştim. Bu yeni duyurulan da pek iç açıcı gelmiyor. Oyun motorundan mı neden bilemicem ama ısınamadım doom.a .

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
n3o111
Hero Member

Activity: 490
Merit: 500

View Profile
April 29, 2016, 08:28:58 PM

Doom'u sevmemiştim. Bu yeni duyurulan da pek iç açıcı gelmiyor. Oyun motorundan mı neden bilemicem ama ısınamadım doom.a .

ben de doom'un oyunlarını hic sevmedim ama filmlerine diyecegim yok filmlerini hayranlıkla izliyorum ama oyunlarına hala ısınamadım yeni bir film calısması vardı duyduguma göre onu beklemekteyim umarım gecen ki film kadar aksiyon dolu olur
Pages: [1]
  Print  

Jump to: