Bitcoin Forum
May 14, 2024, 11:54:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Sevenler neden kavuşamaz?  (Read 1298 times)
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
April 27, 2016, 08:17:01 PM

Yıllardır cevabı bulunamayan konu, sevenler hep bir şekilde ayrılıyor sizce neden böyle?
(evet bu akşam bunalımlardayım.)
1715687644
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715687644
Reply with quote  #2

1715687644
Report to moderator
1715687644
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715687644
Reply with quote  #2

1715687644
Report to moderator
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
formator
Sr. Member

Activity: 285
Merit: 250

View Profile
April 27, 2016, 08:20:37 PM

Neden bilmem ama çare budur Cheesy
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
April 27, 2016, 09:24:11 PM

Bir süredir düşünüyorum. Kendi sorumu kendim cevaplayayım dedim.

1. Kariyer odaklı kadınlar - Bunlar iş kolik olurlar, yükselmek için kişnemekten çekinmezler, çocuk yapmaya korkarlar. Kariyeri kariyerime uygun sevgili yapayımın derdindedirler.

2. Konforcu kadınlar - Bunlar zengin ve ve yüzüne bakılabilecek bir adam olsun ondan bir kaç tane çocuk doğurayım herif ömrümün sonuna kadar bana baksın bende çocuklarımı birer proje haline getirip onları büyütüp yetiştirerek yaşlanır giderim derler.

3. Kadın bağı reklamı kadınları - Bunlar çocukta yaparım kariyerde yaparım derler. Genellikle birinden birini beceremezler ve sonunda çalışmayı bırakırlar. Anneliği ve ev hanımlığını da beceremezler. Hayalleri kocam bana bir işletme açsın orda oyalanayım böylece evi ihmal edecek bahanemde olur derler.

4. Mükemmel Eşim ben kadınları - Bunların hayattaki amacı iyi bir eş olmaktır. Herkesin gıpta ile baktığı bir çift olmak için insan üstü çaba sarfederler, iyi anne, iyi eş olarak bilinme çabaları vardır.

5. İnsan olan kadınlar - Bunların herhangi bir kompleksi yoktur. Biyolojik saatleri müsade ettiği kadar kariyer sonrasında da çocuk yaparlar. Çalışma hayatını bildikleri için kocalarının aldığı sorumluluğun bilincindediler, iyi anne ve eş olurlar. Yuvayı dişi kuş yapar cümlesindeki dişi kuş bu eli öpülesi, aşık olunası insanları anlatır.

Şansınız yaver giderse kadın nüfusunun sadece %15 ini oluşturan insan bir kadına denk gelirsiniz. Aksi takdirde her durumda sıçtınız.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
April 28, 2016, 03:53:41 AM

Bir süredir düşünüyorum. Kendi sorumu kendim cevaplayayım dedim.

1. Kariyer odaklı kadınlar - Bunlar iş kolik olurlar, yükselmek için kişnemekten çekinmezler, çocuk yapmaya korkarlar. Kariyeri kariyerime uygun sevgili yapayımın derdindedirler.

2. Konforcu kadınlar - Bunlar zengin ve ve yüzüne bakılabilecek bir adam olsun ondan bir kaç tane çocuk doğurayım herif ömrümün sonuna kadar bana baksın bende çocuklarımı birer proje haline getirip onları büyütüp yetiştirerek yaşlanır giderim derler.

3. Kadın bağı reklamı kadınları - Bunlar çocukta yaparım kariyerde yaparım derler. Genellikle birinden birini beceremezler ve sonunda çalışmayı bırakırlar. Anneliği ve ev hanımlığını da beceremezler. Hayalleri kocam bana bir işletme açsın orda oyalanayım böylece evi ihmal edecek bahanemde olur derler.

4. Mükemmel Eşim ben kadınları - Bunların hayattaki amacı iyi bir eş olmaktır. Herkesin gıpta ile baktığı bir çift olmak için insan üstü çaba sarfederler, iyi anne, iyi eş olarak bilinme çabaları vardır.

5. İnsan olan kadınlar - Bunların herhangi bir kompleksi yoktur. Biyolojik saatleri müsade ettiği kadar kariyer sonrasında da çocuk yaparlar. Çalışma hayatını bildikleri için kocalarının aldığı sorumluluğun bilincindediler, iyi anne ve eş olurlar. Yuvayı dişi kuş yapar cümlesindeki dişi kuş bu eli öpülesi, aşık olunası insanları anlatır.

Şansınız yaver giderse kadın nüfusunun sadece %15 ini oluşturan insan bir kadına denk gelirsiniz. Aksi takdirde her durumda sıçtınız.

hep mi kadınlar suçlu ya, odun erkeklerin hiç mi suçu yok Grin
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
April 28, 2016, 04:44:35 AM

Birçok kadın için tek bir ortak yön var. O da kadın milleti parayı sever. Hayatımdan geçen 1-2 kadın hariç çoğu kadına bakıyorum ne zaman param olmuş işler yolundayken sıra sıra dizilirken , iflas bayrağını çektiğimde de ilk onlar kaçmışlar. Şuan o 1-2 kadın dediğimden yalnızca bir tanesi var. Zor anda yanında olmak g.t ister ve ne yazık ki kadınlar mücadele etmez kolay kolay. Kadınlar savaşmak için yaratılmamışlardır çünkü... Yeni nesilden bahsetmiyorum bile. O kadar egoist ve benciller ki istatistiklerde en çok boşanma oranı 1990 doğumlu ve sonraki genç evliliklerde yaşanıyor.
lahmacunkuregi
Sr. Member

Activity: 403
Merit: 250

internet aktivist

View Profile
April 28, 2016, 06:50:24 AM

Bu maddeye uygun birini seviyorum ama onun beni sevdiğini inanın bilmiyorum bazen durduk yere benle ilgileniyor falan bazen 1-2 hafta konuşmadığımız oluyor üzülüyorum haliyle Sad nasıl açılabilirim diye düşünüyorum yardımcı olacak tecrübeli arkadaşlar varsa mesaj atsın çünkü gerçekten ihtiyacım var 2 ay sonra belki hiç göremeyeceğim o yüzden elimi çabuk tutmam gerek 4 senedir tanıyorum

Pages: [1]
  Print  

Jump to: