Bitcoin Forum
May 15, 2024, 07:49:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bir kız dansa nasıl kaldırılır ?  (Read 3503 times)
lahmacunkuregi (OP)
Sr. Member

Activity: 403
Merit: 250

internet aktivist

View Profile
April 29, 2016, 06:51:03 AM

Herkese merhaba,

öncelikle baya heyecanlıyım çünkü haziranda mezuniyet balosu var ve 4 yıldır tanıdığım, çok sevdiğim bir kızı dansa kaldırmak istiyorum ? nasıl teklif edersem hoşuna gider bilmiyorum Smiley ayrıca kız kendisi bana gelip baloda ''beni dansa kaldırmazsan seni öldürürüm'' dedi Grin kısacası sizden dans teklifi ve dans etme konusunda yardım istiyorum  kıyafet konusunda da aşağıdaki gibi giyineceğim sizce uygun mudur ?

Mekan fotoğrafları;

deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
April 29, 2016, 06:58:45 AM

platonik mi kardeşim .d ?
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
April 29, 2016, 07:03:33 AM

Zaten sana ''beni dansa kaldırmazsan seni öldürürüm'' demiş daha ne uğraşıyorsun ki
Git yanına ''hadi kalk'' de oldu bitti Grin

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
lahmacunkuregi (OP)
Sr. Member

internet aktivist

View Profile
April 29, 2016, 07:10:25 AM

maalesef  Cry

Zaten sana ''beni dansa kaldırmazsan seni öldürürüm'' demiş daha ne uğraşıyorsun ki

Kızı döver gibi söylemek istemiyorum 'hadi kalk' ağır olur Cheesy daha kibar bir şeyler lazım filmlerdeki gibi  Wink

deblue
Legendary
*

View Profile
April 29, 2016, 07:17:34 AM

maalesef  Cry

Kızı döver gibi söylemek istemiyorum 'hadi kalk' ağır olur Cheesy daha kibar bir şeyler lazım filmlerdeki gibi  Wink

yav uğraşmayın şöyle platonik platonik git söyle direk danstan sonra "ben sana aşık olmaya başladım galiba" de geç olursa olur olmazsa kız mı yok
kızlar vurup geçmiyecek manita bulmak için yalvarıyor sen ne ile uğraşıyorsun
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 29, 2016, 07:22:35 AM

platonik asık oldugun kesin. beynin yerine gelince oha ya foruma hangi başlığı açmışım dersin. askta böyle bir olay iste adama herseye yaptırır.
sorunun cevabı:git yanına elini uzat elini tut ve kaldır hiçbisi deme.özgüvenli ol.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
April 29, 2016, 07:25:14 AM

platonik asık oldugun kesin. beynin yerine gelince oha ya foruma hangi başlığı açmışım dersin. askta böyle bir olay iste adama herseye yaptırır.
sorunun cevabı:git yanına elini uzat elini tut ve kaldır hiçbisi deme.özgüvenli ol.

Aynen katılıyorum. Kız zaten önden sana söylemiş söyleyeceğini. Kibar bir şekilde yanına git gülümse ama sırıtma. Elini uzat oda elini uzatacaktır sonra gerisi gelir.
lahmacunkuregi (OP)
Sr. Member

internet aktivist

View Profile
April 29, 2016, 07:30:35 AM

yav uğraşmayın şöyle platonik platonik git söyle direk danstan sonra "ben sana aşık olmaya başladım galiba" de geç olursa olur olmazsa kız mı yok

o psikolojik baskıyı kaldıramam diye düşünüyorum, kaybetmekten korkuyorum çünkü düşüncesi bile ellerimi titretmeye yetiyor ret ederse dünyam yıkılır yıllar sonra mükemmel kişiyi buldum bir daha da gelmez böylesi zamana ihtiyacım var

Aynen katılıyorum. Kız zaten önden sana söylemiş söyleyeceğini. Kibar bir şekilde yanına git gülümse ama sırıtma. Elini uzat oda elini uzatacaktır sonra gerisi gelir.
Çok cesur bir hareket dediğiniz şekilde olabilir sağolun

deblue
Legendary
*

View Profile
April 29, 2016, 07:38:02 AM

o psikolojik baskıyı kaldıramam diye düşünüyorum, kaybetmekten korkuyorum çünkü düşüncesi bile ellerimi titretmeye yetiyor ret ederse dünyam yıkılır yıllar sonra mükemmel kişiyi buldum bir daha da gelmez böylesi zamana ihtiyacım var

Çok cesur bir hareket dediğiniz şekilde olabilir sağolun
yav zaten bu evrende ki tek mükemmelik aşktır, mükemmel olduğunu düşündüğünü biliyoruz aşık olmandan dolayıda işte değil aslında ilerde anlarsın .d
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
April 29, 2016, 08:13:01 AM

maalesef  Cry

yav uğraşmayın şöyle platonik platonik git söyle direk danstan sonra "ben sana aşık olmaya başladım galiba " de geç olursa olur olmazsa kız mı yok

Orada ki galiba yı kullanırsa çocuk ben olsam " git emin olunca gel anam " derim Smiley Samimi , içten ol en önemlisi bu. Heycanını hissettirmen doğal ve güzel başlangıç olur. Buz gibi gidersen zaten karşı taraf elektriğini alamaz. Kaç gündür yanına gelip nasıl bir konuşma yapacağını düşünmekten beynini ve kalbini yıprattığından bahset. Ve açık ol kapalı olma. Ve anın değerini bil. ileride buna kalkıştığın için kendini çok şanslı hissedeceksin. İçten ol önce dediğim gibi ve bencil olma empati kurmaya çalış. Gerisi zaten gelir. Kız da zaten dediklerine göre boş değilmiş. Ve tekrar söylüyorum bu duyduğun heyecan ve bu foruma danışman çok güzel bir şey. Bu heyecanı yansıt. İş görüşmesinde bile bir eleman bir yere başvurduğunda o iş için heycanlanmıyorsa, buz gibi ise çoğu iş veren negatif düşünür. Bunu da böyle düşün. Kaybetmekten korkmuyorsan heycan duymazsın. Karşındaki kişiye de söyleyebilirsin ileriki dakikalarda daha sana sahip olmadan kaybetmek duygusunu düşündüğünü ve bunun ne kadar berbat bir his olduğunu söyleyebilirsin. Tabiii gerçekten öyle hissediyorsan. Yalan söylersen anlaşılır. Bayanların en iyi yaptığı şeydir yalan söylemek ve yalanı çok iyi yakalarlar. Başarılar. Mutlu ol.
deblue
Legendary
*

View Profile
April 29, 2016, 08:20:17 AM

maalesef  Cry

yav uğraşmayın şöyle platonik platonik git söyle direk danstan sonra "ben sana aşık olmaya başladım galiba " de geç olursa olur olmazsa kız mı yok

Orada ki galiba yı kullanırsa çocuk ben olsam " git emin olunca gel anam " derim Smiley Samimi , içten ol en önemlisi bu. Heycanını hissettirmen doğal ve güzel başlangıç olur. Buz gibi gidersen zaten karşı taraf elektriğini alamaz. Kaç gündür yanına gelip nasıl bir konuşma yapacağını düşünmekten beynini ve kalbini yıprattığından bahset. Ve açık ol kapalı olma. Ve anın değerini bil. ileride buna kalkıştığın için kendini çok şanslı hissedeceksin. İçten ol önce dediğim gibi ve bencil olma empati kurmaya çalış. Gerisi zaten gelir. Kız da zaten dediklerine göre boş değilmiş. Ve tekrar söylüyorum bu duyduğun heyecan ve bu foruma danışman çok güzel bir şey. Bu heyecanı yansıt. İş görüşmesinde bile bir eleman bir yere başvurduğunda o iş için heycanlanmıyorsa, buz gibi ise çoğu iş veren negatif düşünür. Bunu da böyle düşün. Kaybetmekten korkmuyorsan heycan duymazsın. Karşındaki kişiye de söyleyebilirsin ileriki dakikalarda daha sana sahip olmadan kaybetmek duygusunu düşündüğünü ve bunun ne kadar berbat bir his olduğunu söyleyebilirsin. Tabiii gerçekten öyle hissediyorsan. Yalan söylersen anlaşılır. Bayanların en iyi yaptığı şeydir yalan söylemek ve yalanı çok iyi yakalarlar. Başarılar. Mutlu ol.
yav adam 4 senedir tanıyorum diyor ben orada galibayı olay yeni yeni başladı 4 senedir saklayacak kadar asosyal değilim manasında kullandım .d
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
April 29, 2016, 08:39:36 AM

Seni şuraya alalım
https://youtu.be/r0XQzqe5DK0
lahmacunkuregi (OP)
Sr. Member

internet aktivist

View Profile
April 29, 2016, 10:23:20 AM

Seni şuraya alalım
https://youtu.be/r0XQzqe5DK0

Sad

Dans sırasında dediklerinizi söyleyeceğim daha fazla beklersem kötü olabilir, yalan söylemem ve söyleyeni sevmem içimden geldiği gibi her şeyi açıklayacağım yardımın için teşekkür ederim

mmmtr
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
April 29, 2016, 10:39:15 AM

ayol kız oturmaya mı geldik hadi iki göbecik atalım de ozaman gardaş Cheesy
lahmacunkuregi (OP)
Sr. Member

internet aktivist

View Profile
April 29, 2016, 10:52:28 AM

ayol kız oturmaya mı geldik hadi iki göbecik atalım de ozaman gardaş Cheesy

İlişkimi başlamadan bitirtmek mi istiyorsunuz Grin

Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
April 29, 2016, 10:58:57 AM

5. İnsan olan kadınlar - Bunların herhangi bir kompleksi yoktur. Biyolojik saatleri müsade ettiği kadar kariyer sonrasında da çocuk yaparlar. Çalışma hayatını bildikleri için kocalarının aldığı sorumluluğun bilincindediler, iyi anne ve eş olurlar. Yuvayı dişi kuş yapar cümlesindeki dişi kuş bu eli öpülesi, aşık olunası insanları anlatır.

Bu maddeye uygun birini seviyorum ama onun beni sevdiğini inanın bilmiyorum bazen durduk yere benle ilgileniyor falan bazen 1-2 hafta konuşmadığımız oluyor üzülüyorum haliyle Sad nasıl açılabilirim diye düşünüyorum yardımcı olacak tecrübeli arkadaşlar varsa mesaj atsın çünkü gerçekten ihtiyacım var 2 ay sonra belki hiç göremeyeceğim o yüzden elimi çabuk tutmam gerek 4 senedir tanıyorum

Bu konuda bahsi geçen hatun kişi, alıntıladığım konudaki kız ise boşuna uğraşma. 4 sene bir şey yapmamışsın şimdi gider ayak yapacağın bu atak bir boka yaramayacaktır.
Yüksek ve muhtemel sen bir yana o bir yana farklı üniversitelere gideceksiniz. İlişkiniz başlamadan piç olacak. Bence zorlama. Üniversitede daha kimler çıkacaktır karşına.
lahmacunkuregi (OP)
Sr. Member

internet aktivist

View Profile
April 29, 2016, 11:48:14 AM

5. İnsan olan kadınlar - Bunların herhangi bir kompleksi yoktur. Biyolojik saatleri müsade ettiği kadar kariyer sonrasında da çocuk yaparlar. Çalışma hayatını bildikleri için kocalarının aldığı sorumluluğun bilincindediler, iyi anne ve eş olurlar. Yuvayı dişi kuş yapar cümlesindeki dişi kuş bu eli öpülesi, aşık olunası insanları anlatır.

Bu maddeye uygun birini seviyorum ama onun beni sevdiğini inanın bilmiyorum bazen durduk yere benle ilgileniyor falan bazen 1-2 hafta konuşmadığımız oluyor üzülüyorum haliyle Sad nasıl açılabilirim diye düşünüyorum yardımcı olacak tecrübeli arkadaşlar varsa mesaj atsın çünkü gerçekten ihtiyacım var 2 ay sonra belki hiç göremeyeceğim o yüzden elimi çabuk tutmam gerek 4 senedir tanıyorum

Bu konuda bahsi geçen hatun kişi, alıntıladığım konudaki kız ise boşuna uğraşma. 4 sene bir şey yapmamışsın şimdi gider ayak yapacağın bu atak bir boka yaramayacaktır.
Yüksek ve muhtemel sen bir yana o bir yana farklı üniversitelere gideceksiniz. İlişkiniz başlamadan piç olacak. Bence zorlama. Üniversitede daha kimler çıkacaktır karşına.

aynı kız hocam, dün gece ciddi ciddi hayaller kurarken kendime söz verdim ''Asla bırakmayacağım'' diye ancak kendisi isterse durumu kabullenip bırakırım, 4 sene bir şey yapmamamın nedeni ise kendi ailesi ile olduğu durumdan dolayıydı ama artık engel olmadığı için bir şeyler yapmaya çalışıyorum durum olduğundan daha karışık o yüzden her şey boka sardı zaten yoksa çoktan işi bitirmiştim ben,  zamanla değişik duygular içerisine girdim önceden hiç bir şeyi umursamaz istediğimi yapardım şimdi bir şey yapmadan önce en az 3-4 kere düşünüyorum sanırım psikolojim  çöktü ve ben bunun farkında değilim ne yaptığımı bilmiyorum onu ilk gördüğümde delirmeye başladım zaten şu saatten sonra benim için hiç bir şey değişmeyecek

deblue
Legendary
*

View Profile
April 29, 2016, 12:20:39 PM

karşim olayı tüm yönleriyle ele al sen kimsin kız kim? farzı misal evlenseniz nerede yaşarsınız ailesi uygun mu
ne iş yapar neler ister nasıl giyinir fakir midir zengin midir bunlar önemli gerisini geç zaten fazla güzellede takılma makyaj güzeliyle yani
rikudou
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

Alenktrik Teknikeri

View Profile
April 29, 2016, 12:33:21 PM

Bana Göre Hocam, Dansın Son Şansın, Dans Ederken Gözlerinin İçine Bak, Onu Sevdiğini Söyle, Platonik Nereye Kadar.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
lahmacunkuregi (OP)
Sr. Member

internet aktivist

View Profile
April 29, 2016, 01:30:56 PM

Bana Göre Hocam, Dansın Son Şansın, Dans Ederken Gözlerinin İçine Bak, Onu Sevdiğini Söyle, Platonik Nereye Kadar.

haklısınız balo gününü sabırsızlıkla bekliyorum çok iyi şeyler olacak umarım  Roll Eyes

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: