Bitcoin Forum
June 17, 2024, 10:36:24 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Whatsapp'a bir yeni özellik daha!  (Read 904 times)
perfectmoneywallet (OP)
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

View Profile
May 01, 2016, 09:52:18 AM

Geçtiğimiz aylarda dosya transferine izin veren Whatsapp ile artık zip dosyalarını da gönderebileceğiz.
Yakın zamanda yayınlanması beklenen güncelleme ile beraber gelmesi beklenen özellik sayesinde artık sadece PDF değil zip dosyalarını da arkadaşlarınıza gönderebileceksiniz. facebook satın aldıktan sonra bir çok yenilik eklenen uygulamaya ek olarak sesli mesaj kaydetme ve gönderme seçenekleri de eklenecek.

Ayrıca yenilikler ilk etapda beta kullanıcıları tarafından test edilecek ve bir süre sonra tüm Android ve iOS kullanıcılarının kullanımına sunulmuş olacak. Kullanıcıların özellikle gif ve görüntülü arama konusunda bir güncelleme beklediklerini belirtelim.

kaynak: http://www.sabah.com.tr/teknoloji/2016/04/28/whatsappa-bir-yeni-ozellik-daha#

isvicre
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
May 01, 2016, 12:13:11 PM

Sıkıştırılmış dosyaların gönderilmesi güzel bir özellik, yavaş yavaş msn messenger ayarına yaklaşıyor Whatsapp. Sesli mesaj gönderme olayı zaten var, bir de görüntülü görüşme işini hallederlerse Skype'ı bitirirler.
sanandreas
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
May 01, 2016, 03:27:20 PM

Sıkıştırılmış dosyaların gönderilmesi güzel bir özellik, yavaş yavaş msn messenger ayarına yaklaşıyor Whatsapp. Sesli mesaj gönderme olayı zaten var, bir de görüntülü görüşme işini hallederlerse Skype'ı bitirirler.

adamların işi gücü güncelleme getirmek ama skype bitiremezler be hocam skype da cok özellik var vesselam konferans kameralı konusmada lider adamlar zaten + otomatik translate özelligi say say bitmez ama ikisini kıyaslamak yanlıs olur ikisinin yeride cok ayrı benim için whatsap da internet kötü olsada mesajlar takır takır giderken Skype de öyle degil bu cok üzücü ama boyle..
oli123123
Legendary
*

Activity: 1445
Merit: 1000

View Profile
May 01, 2016, 08:57:15 PM

Skype ve Whatsapp'a farklı bakmak lazım kullanım alanları açısından, Skype zaten Linux kullanıcıları için bitti yaptıklarından dolayı Microsoftun.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
May 02, 2016, 08:11:18 AM

Ben hala MSN messenger'ı arıyorum. O çok farklıydı hepsi bir arada bir çözümdü benim için. Whatsapp da bence o yolda ilerliyor. Biraz daha yatırım ve argeyle çok rahat pazarın büyük kaymağını yiyebilir.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
May 02, 2016, 09:06:04 AM

Ben hala MSN messenger'ı arıyorum. O çok farklıydı hepsi bir arada bir çözümdü benim için. Whatsapp da bence o yolda ilerliyor. Biraz daha yatırım ve argeyle çok rahat pazarın büyük kaymağını yiyebilir.
ah ah nerde o eski yıllar az kız msni aramadık googlede Cheesy
Pages: [1]
  Print  

Jump to: