Bitcoin Forum
May 22, 2024, 06:07:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Belgesel Serisi : Yıldızlar ve Evren  (Read 1333 times)
n3o111 (OP)
Hero Member

Activity: 490
Merit: 500

View Profile
May 03, 2016, 08:56:46 PM

Evrenin Ucuna Yolculuk
Evren¦Başka Bir Dünya
Bilimin Ta Kendisi : Başka Dünyalar
Kozmos ve Ötesi | Kara Delikler
NAT. GEO.Gezegen Rehberi Neptun ve Uranus
Gezegen Rehberi Jupiter
National Geographic – Gezegen Rehberi Pluto ve Ötesi
National Geographic - Kuyruklu Yıldızlar
Big Bang Büyük Patlama Teorisi Nedir
Uzay Sırları "Dünya Benzeri,Yaşam Olasılığı Olan Gezegenler"
Yabancı Yaşam Formları, Evrende Yanlızmıyız ?
National Geographic-Bilimin ta kendisi-Güneşin Ölümü
Kozmos ve Ötesi | Yıldız Takımları

M.Cnl
Member
**

Activity: 105
Merit: 10

View Profile
May 03, 2016, 10:00:52 PM

Güzrl olmuş bu liste eline sağlık zamanında çok meraklıydım evren ve gezegenler hakkında birçok belgesel izlemiştim. Bunlarıda inceleyecem izlemediklerim varsa vakit buldukça izlerim muhakkak sağolasın 👍🏻
n3o111 (OP)
Hero Member

View Profile
May 04, 2016, 07:53:05 PM

Güzrl olmuş bu liste eline sağlık zamanında çok meraklıydım evren ve gezegenler hakkında birçok belgesel izlemiştim. Bunlarıda inceleyecem izlemediklerim varsa vakit buldukça izlerim muhakkak sağolasın 👍🏻

teşekkür ederim eğer aklınıza gelen güzel belgeseller varsa bu başlık altında paylaşa bilirsiniz sürekli aynılarını izlemekten sıkılıyor insan belki farklı bir belgesel sunarsınız siz de Ben de sürekli eklemeler yapacagım konu altından. diger belgesel türleri için de başlıklar açacagım pek yakın da bununla başlayalım dedim sizlerin destekleri ile daha da güzel olacagına inanıyorum.
sanandreas
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
May 08, 2016, 12:02:53 AM

NG | Evren'in Ölümü (Sonu) Nasıl Olacak ?
Belgesel | Ay Olmasaydı Neler Olurdu
Stephen Hawking Evreni Anlatiyor
Evrenin Ötesine: Çoklu Evren
Kozmos ve Ötesi | Evrenin Düzeni ve İşleyişi
Evrenin Ötesinde: Zaman Bükülmesi Belgeseli
dünyanın oluşumu türkçe dublaj hd kalite
jamieebotwin
Legendary
*

Activity: 809
Merit: 1000

View Profile
May 08, 2016, 02:06:45 AM

İlk izlediğimde çok şey öğrendiğim elementlere fisyon ve füzyon olayına merak salmamı sağlayan belgeseldir eski bilgiler çok fazla mantık hatası ve çeviri hatası içerir farkında olarak izleyin  fikir vermesi açısından güzel belgeseldir
Elementlerin Oluşumu    
M@rvel
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
May 08, 2016, 10:15:20 AM

Yüzde yetmişini izlemişimdir en az. Hepsi gayet güzel, anlaşılması çok fazla zor olmayan yapımlar. Bu konulara ilgi duyanların forumda var olduğunu görmek sevindirdi beni.
İyi seyirler herkese.

simplelife888
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
May 08, 2016, 10:46:57 AM

Bilimi seven ilgi duyan bir kişi olarak sizin bilime bakış açınınızı  ve ilgininizi gösteren bu yararlı çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum ve paylaşımlarınızın aynı tempoyla devam etmesini temenni ediyorum
n3o111 (OP)
Hero Member

View Profile
May 08, 2016, 12:04:54 PM

Bilimi seven ilgi duyan bir kişi olarak sizin bilime bakış açınınızı  ve ilgininizi gösteren bu yararlı çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum ve paylaşımlarınızın aynı tempoyla devam etmesini temenni ediyorum
teşekkür ederim efendim belgeseller güzeldir ne ile alakalı olursa olsun insanın cevresindeki oluşumları basitleştirmesini engeller bir çiçek bile meydana gelirken ne zorluklara gögüs gerip dogada açmaktadır koparması saniyeler sürüyor oda ayrı bir dava NET GEO'nun 4 saat anlattıgı kusu bizimkiler 5 dk da vuruyor cocuklarımıza belgesel izlettirip dünyanın güzelliklerini göstermemiz şart
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
May 09, 2016, 09:09:43 PM

National Geographic de bir zamanlar soluksuz izlediğim uçak kazası raporları vardı.. tavsiye ederim.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
M.Cnl
Member
**

Activity: 105
Merit: 10

View Profile
May 09, 2016, 10:12:55 PM

National Geographic de bir zamanlar soluksuz izlediğim uçak kazası raporları vardı.. tavsiye ederim.

Bende çok beğenerek izledim o belgeselleri kurgusu vs çok güzel olmuş akıp gidiyor resmen izlemeyenler bide uçaklara ilgisi olanlar muhakkak izlemeli bence
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
May 09, 2016, 11:58:54 PM

saolasın kardesım cok yararlı bır paylasım severek ızlıycem
n3o111 (OP)
Hero Member

View Profile
May 10, 2016, 12:37:48 AM

saolasın kardesım cok yararlı bır paylasım severek ızlıycem
Rica ederim devamı gelicek zaman ile şimdilik belgeselleri bölüyorum Evren Dünya diyerek ayırıyorum beyinler yanmasın Smiley Sizlerin de katkılarını beklemekteyim izlemedigim video veyahutta belgeselleri görmek icin sabırsızlanıyorum ama pek bi paylasım göremedim henüz Smiley)
Pages: [1]
  Print  

Jump to: