Bitcoin Forum
May 27, 2024, 09:36:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Tim Cook'un açıkladığı sürpriz iPhone 7 özelliği!  (Read 370 times)
perfectmoneywallet (OP)
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

View Profile
May 05, 2016, 06:30:40 AM

Apple'ın CEO'su Tim Cook, merakla beklenen iPhone 7 için çarpıcı açıklamalarda bulundu. Söylenene göre iPhone 7, özellikleri ile fark etmediğimiz ihtiyaçlarımızı karşılayacak.Android cephesinde devler kozlarını yılın başında paylaştı. Apple cephesinden ise cevap her zaman olduğu gibi eylül ayında düzenlenecek olan etkinlikte gelecek.

Phone 7 ile karşımıza çıkacak olan Apple'ın, tasarımsal açıdan çok teknik özellikler ile farkını ortaya koyması bekleniyor.
APPLE İNOVASYON RUHUNU KAYBETTİ' SÖZLERİNE ELEŞTİRİ Apple CEO'su Tim Cook, dün gece katıldığı Jim Cramer'in programı Mad Money'de çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Tim Cook, iPhone 7'ye değinmeden önce; Apple'daki 2016'nın ilk çeyreğindeki düşüşe karşı olan tepkileri ve Apple inovasyon ruhunu kaybettiğine yönelik söylemleri eleştirdi.

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/foto-galeri/tim-cookun-acikladigi-supriz-iphone-7-ozelligi-19435.html?p=6

isvicre
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
May 05, 2016, 12:03:59 PM

Neymiş ki bu sürpriz özellik? Hem fark etmediğimiz hem de ihtiyacımız olan bir şey, ilginç.
sanandreas
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
May 05, 2016, 02:47:05 PM

Neymiş ki bu sürpriz özellik? Hem fark etmediğimiz hem de ihtiyacımız olan bir şey, ilginç.
şey demiş İphonesiz yaşayamıcagınız bir özellik bu filan yaşam destek ünitesi olsa gerek yada oksijen mi veriyorlar ne yapıyorlar işte boyle merak uyandırıp milyonlarca telefonu satıcaklar her yeni cıkardıgı versiyon da bir öncekine göre yeni ne vardı allah aşkına her sene yeni telefon cıkarıyorlar ya kamerası 1 2 mp yuksek yada işletim sistemi ben SamsungS5 kullanıyorum ilk cıktıgın da aldım halen de kullanmaktayım bi bataryam da sıkıntı var iphone yeni modeli cıktımı eski model yavaslıyor ne hikmetse..
Pages: [1]
  Print  

Jump to: