Bitcoin Forum
May 22, 2024, 05:45:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Karşınızda Yeni Kostümleri İle Power Rangers!  (Read 866 times)
n3o111 (OP)
Hero Member

Activity: 490
Merit: 500

View Profile
May 05, 2016, 09:16:45 PM

Önümüzdeki yıl vizyona girecek Power Rangers filminden bir görsel daha geldi. Bu sefer yeni Ranger'lar ortaya çıktı.

Son dönemler beyaz perdenin tartışmasız hakimi süper kahraman filmleri ve her geçen gün bu filmlere bir yenisi daha ekleniyor. Çocukluğumuzun efsaneleşmiş çizgi filmlerinin beyaz perdeye aktarıldığı bir dönemdeyiz ve bu dönemde Power Rangers gibi bir efsaneyi görmezsek olmazdı (gerçi Power Rangers çizgi filmden ziyade kült haline gelmiş TV serisi ile bilinmekte ancak olsun).

Önümüzdeki sene vizyona girecek filminin çekimlerine bir süre önce başlanan ve birkaç gün önce filmin kötüsü Rita Repulsa rolündeki Elizabeth Banks'ten ilk görsel gelmişti.

Şimdi ise sonunda merakla beklenen şey gerçekleşti ve Ranger'larımız ilk kez kostümleri (ya da zırhları da denebilir) ile ortaya çıktı. Tabi beğenenler olduğu gibi beğenmeyenlerin de sayısı oldukça yüksek. Ben şahsen özellikle kaskları beğenmedim. Onun dışında genel olarak bir Iron Man zırhı havası da var. Sanki biraz daha iyi olabilirmiş gibi.

Yeni Power Ragers kostümleriyle alakalı sizin görüşleriniz neler? Yorum olarak belirtebilirsiniz. Bu arada Power Rangers filminin önümüzdeki sene Mart ayında vizyona gireceğini de belirtelim.
mjpo
Hero Member

Activity: 1103

View Profile
May 07, 2016, 10:12:35 AM

Eski "homo" kostümlerine göre değişmiş biraz Smiley
n3o111 (OP)
Hero Member

View Profile
May 08, 2016, 12:08:29 AM

Eski "homo" kostümlerine göre değişmiş biraz Smiley
hahahahaah sorma ya   dedigin gibi homo gibi duruyorlar şimdiki kıyafet iyi gibi teknolojinin gözünü seveyim be eskiden böyle degildi şimdi görsel şölen her film animasyon filan şimdiki cocuklar cok mu şanslı desem bilemedim.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
May 08, 2016, 08:11:01 PM

Kıyafetleri görünce aklıma GI joeda'ki Snake eyes geldi nedense o kıyafeti andırıyor gibi. Kaskları bende beğenmedim et kasklarına benziyor.
isvicre
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
May 08, 2016, 09:21:59 PM

90'lardaki orijinal hali iyiydi, yenisini beğenmedim.
n3o111 (OP)
Hero Member

View Profile
May 09, 2016, 06:40:56 AM

valla ne hikmetse şu an ki kostümler daha iyi geldi bana öyle demeyin kumaş parçaları ile dolaşıyorlardı garibanlar birde takla atarak gitmeseler her dövüşe olmaz zaten yenilik iyidir dostlar zamanla alışırız bunlara da kostümlerin bir albenisi var daha bir karakterist olmuş rangerslar .
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
May 09, 2016, 09:08:45 AM

90'lardaki orijinal hali iyiydi, yenisini beğenmedim.
Hocam kumaşla dünyayı kurtardılar yeter. Yeni teknolojinin katkılarınıda görelim biraz.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: